Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, jest w pełni darmowe:)

 

Również do pełnego korzystania z PSStore nie są wymagane żadne dodatkowe opłaty. Możesz najwyżej wykupić abonament Plus, ale przeciwieństwie do Golda nie jest on konieczny do czegokolwiek - umożliwia jedynie czasem wcześniejszy/ekskluzywny dostęp do wersji beta multi niektórych tytułow oraz gier udostępnianych co jakiś czas za darmo.

 

Nie ma też żadnej różnicy w jakości gry multi przez XBL i PSN.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Witam od jakiegoś tygodnia jestem posiadaczem ps3

Mój problem polega na połączeniu z internetem , a mianowicie łączę się z routerem za pomocą wi-fi

test połączenia pokazuje:

 

Upnp- Dostępne

typ nat - typ 2

wszystko się ładnie łączy wszystkie strony działają bezproblemowo wszystko się ściąga ...

Problem pojawia się przy grze online , a mianowicie np w Uncharted 2 nie łączy mnie z żadnym serverem , ciągle mam wyszukiwnie optymalnego serwera, co jakis czas dołączy jakiś ludzi ale po kilku sekundach rozłącza i szuka dalej. i tak w nieskończoność.

 

Czy ktoś może wie co może być problemem ?

 

dodam jeszcze ze mialem wpa2 psk na routerze ale zmieniłem na wep gdyż znalazlem w internecie ze ps3 lepiej działa na wep , nie wiem ile w tym prawdy ...

 

Po podłączniu kabla ethernet a nie używaniu wifi nie ma żadnej zmiany wychodzi na to ze musi byc to wina routera problem w tym ze router jest firmy fritz box full po niemiecku ;D

Edytowane przez suh4
Odnośnik do komentarza

Witam od jakiegoś tygodnia jestem posiadaczem ps3

Mój problem polega na połączeniu z internetem , a mianowicie łączę się z routerem za pomocą wi-fi

test połączenia pokazuje:

 

Upnp- Dostępne

typ nat - typ 2

wszystko się ładnie łączy wszystkie strony działają bezproblemowo wszystko się ściąga ...

Problem pojawia się przy grze online , a mianowicie np w Uncharted 2 nie łączy mnie z żadnym serverem , ciągle mam wyszukiwnie optymalnego serwera, co jakis czas dołączy jakiś ludzi ale po kilku sekundach rozłącza i szuka dalej. i tak w nieskończoność.

 

Czy ktoś może wie co może być problemem ?

 

dodam jeszcze ze mialem wpa2 psk na routerze ale zmieniłem na wep gdyż znalazlem w internecie ze ps3 lepiej działa na wep , nie wiem ile w tym prawdy ...

 

Po podłączniu kabla ethernet a nie używaniu wifi nie ma żadnej zmiany wychodzi na to ze musi byc to wina routera problem w tym ze router jest firmy fritz box full po niemiecku ;D

A próbowałeś grac w inne gry online? Problem dalej występuje? Mi się wydaje, że to nie wina routera. Grałem ostatnio dość dużo w multi U2 i problemów ze znalezieniem gry raczej nie ma, ale są tryby gry gdzie ciężko kogoś znaleźć. Może akurat trafiłeś właśnie na nie. Popróbuj w innych trybach/grach.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich

Mam duży problem. Moja ps3 jest podłączona do internetu przez wi-fi (mój router: Asus RT-N56U) Gdy testuje połączenie w interfejsie konsoli to wszystko jest zakończone powodzeniem mam nat 2. Ale gdy włączam jakąs grę (ostatnio Crysis 2) to pokazuje mi że "nat - ograniczony" i nie łączy się z serwerami gier. Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza

moj sprawa rozwiazana po długich bojach .... okazało się że wystarczy otworzyć odpowiednie porty ( myślałem ze upnp otwiera wymagane porty)

 

 

Witam wszystkich

Mam duży problem. Moja ps3 jest podłączona do internetu przez wi-fi (mój router: Asus RT-N56U) Gdy testuje połączenie w interfejsie konsoli to wszystko jest zakończone powodzeniem mam nat 2. Ale gdy włączam jakąs grę (ostatnio Crysis 2) to pokazuje mi że "nat - ograniczony" i nie łączy się z serwerami gier. Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co mam robić.

 

 

musisz otworzyc porty, zdecydowanie chodzi własnie o to.

 

 

TCP [80, 81 , 443, 3074, 5223]

 

UDP [3074, 3075, 3478]

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W moim PS3 zapaliła się ylod i postanowiłem sprzedać tak uszkodzoną konsolę. Niestety jak wiadomo nie zdążyłem usunąć konta ani go edytować, a zapisany jest nr karty, przez którą kupowałem w PSN. Co zrobić? Jest jakiś sposób na usunięcie tego nr czy całego konta PSN przez internet? Czy może temu komuś nie wystarczy ten nr, bo nie pamiętam za bardzo jak się doładowywało to konto?

Odnośnik do komentarza

Jak masz konto na USA/Kanadę to usuniesz kartę i dezaktywujesz konto na tej stronie: https://store.playst...n.com/login.gvm

 

Jak masz konto UE to pozostaje Ci chyba tylko na tą chwilę Media Go: http://mediago.sony.com/plk/download - z tego co pamiętam da się tam usunąć dane karty. Aby dezaktywować konto będziesz musiał poczekać aż pierwsza stronka, którą podałem, Sony udostępni również dla kont europejskich.

 

E: Usunąć konto z tego co mi jest wiadomo jest w stanie tylko Sony.

 

Aha - no i kartę możesz też usunąć u jakiegoś życzliwego kumpla z PS3 logując si,ę na swoje dane.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Więc musieli coś pozmieniać ponieważ wcześniej się dało.

 

Zadzwoń jeszcze jutro na infolinie Playstation i wyjaśnij w czym rzecz - być może będą w stanie Ci pomóc: 801-230-000

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

moj sprawa rozwiazana po długich bojach .... okazało się że wystarczy otworzyć odpowiednie porty ( myślałem ze upnp otwiera wymagane porty)

 

 

Witam wszystkich

Mam duży problem. Moja ps3 jest podłączona do internetu przez wi-fi (mój router: Asus RT-N56U) Gdy testuje połączenie w interfejsie konsoli to wszystko jest zakończone powodzeniem mam nat 2. Ale gdy włączam jakąs grę (ostatnio Crysis 2) to pokazuje mi że "nat - ograniczony" i nie łączy się z serwerami gier. Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co mam robić.

 

musisz otworzyc porty, zdecydowanie chodzi własnie o to.

 

 

TCP [80, 81 , 443, 3074, 5223]



 

UDP [3074, 3075, 3478]



 

 

Witam

Zrobiłem już wszystko co mi przychodziło na myśl. Włączyłem porty, (gdy testuje połączenie wszystko mam "zakończone powodzeniem", nat - 2, upnp dostępne) jednak nadal nie łączy mi się z serwerami gier w internecie (co dziwniejsze że pokazuje że w grze że nat jest ograniczony a w interfejsie konsoli że jest otwarty) nie wiem co mam robić. Proszę was o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza

moj sprawa rozwiazana po długich bojach .... okazało się że wystarczy otworzyć odpowiednie porty ( myślałem ze upnp otwiera wymagane porty)

 

 

Witam wszystkich

Mam duży problem. Moja ps3 jest podłączona do internetu przez wi-fi (mój router: Asus RT-N56U) Gdy testuje połączenie w interfejsie konsoli to wszystko jest zakończone powodzeniem mam nat 2. Ale gdy włączam jakąs grę (ostatnio Crysis 2) to pokazuje mi że "nat - ograniczony" i nie łączy się z serwerami gier. Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co mam robić.

 

musisz otworzyc porty, zdecydowanie chodzi własnie o to.

 

 

TCP [80, 81 , 443, 3074, 5223]



 

UDP [3074, 3075, 3478]



 

 

Witam

Zrobiłem już wszystko co mi przychodziło na myśl. Włączyłem porty, (gdy testuje połączenie wszystko mam "zakończone powodzeniem", nat - 2, upnp dostępne) jednak nadal nie łączy mi się z serwerami gier w internecie (co dziwniejsze że pokazuje że w grze że nat jest ograniczony a w interfejsie konsoli że jest otwarty) nie wiem co mam robić. Proszę was o pomoc.

 

 

 

 

 

 

wi fi czy kabel?

Odnośnik do komentarza

czy mozna w jakikolwiek sposob zrestartowac haslo do konta PSN przez strone WWW ?

Jezeli konto zostalo usuniete, to czy moge bez hasla na konsoli je odzyskac (jest tam w ogole opcja zapomnialem hasla?)

1. https://account.sony...vice-entity=psn Nie sprawdzałem czy działa w PL

2. Przy wpisywaniu się do PSN podajesz maila i klikasz że zapomniałeś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam. Od jakiegoś czasu jestem nieszczęśliwym użytkownikiem NetiaSpota czyli nowego routera Netii która oddaje go w dzierżawę na czas trwania umowy za darmo klientowi. Router sam w sobie niby jest w porządku posiada wiele bajerów a w starym ale jarym tplinku ukręciłem gwint anteny zewnętrznej więc korzystam z urządzenia Netii. Sprzęt współpracuje doskonale niemal z komputerami z windą 7/xp ale jeśli chodzi o podłączenie systemu PS3 to jest już licho. System widzi sieć próbuję się z nią połączyć ale router nie przydziela adresu IP. No zanim założyłem temat zadzwoniłem do Netii i tam pani o pięknym głosie powiedziała że jest taka możliwość ale oni nie udzielają porad jeśli chodzi o podłączenie tego typu urządzeń czyli oni tylko pomogą Ci jak masz windę jak linuksa albo coś innego chociażby iphona to już nie. Ponieważ jeśli chodzi o konfigurację sieci jestem amatorem i zawsze quick instalation wystarczyło wpisac nazwę użytkownika i hasło ustawić hasełka ssid czasem po macu ip i tyle w tym temacie to proszę o pomoc jak to skonfigurować ręcznie.

 

EDIT

 

ponieważ sam rozwiązałem problem napiszę żeby było na przyszłość wystarczy zmienić klucz WPA WPA2 i SSID na fabrycznym kluczu buntuje się i nie działa chociaż ja tego całkiem nie rozumiem no ale. W celu poprawy połączenia warto używać standartu b/g mixed jeśli nie zależy nam tak bardzo na n.

Edytowane przez Jankes89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...