Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też dzisiaj po raz pierwszy wcięło listę znajomych. Pierwsza myśl - WTF?! Reset konsoli, przelogowania - nie pomaga. Pomyślałem, że spróbuję wysłać zaproszenie do kogoś, kogo już miałem na liście. Kolejne - WTF?! - bo zaproszenie mogę normalnie wysłać do takiej osoby. Odpaliłem GTAV, przeszedłem w  grze do zakładki ze znajomymi, a tam info, że nie mam żądnych znajomych ( ;( ) - WTF?! - po raz kolejny.

 

Zalogowałem się na stronę PlayStation... Znajomi są.... Ale niestety na konsoli lista jest nadal pusta.

Odnośnik do komentarza

Też miałem ten problem, dzwoniłem do COKP i oni powiedzieli, że nie znają przyczyny i rozwiązania, i że w ciągu 7 dni powinni to naprawić, ale to też nic pewnego. Lista po którymś resecie wróciła sama. Dawniej był taki myk, że trzeba wejść w menu albumu i kliknąć "no" gdy zechce zainstalować aktualizację tego albumu. I wtedy mi lista wróciła. Ta metoda teraz nie działa.

 

To co zarejestrowałem podczas zniknięcia: 

 

- jak wyślesz zaproszenie do zalogowanej osoby, to pojawi się na liście, ale po ponownym resecie zniknie.

- ona nie otrzyma wiadomości z prośbą o dodanie, podobnie jak i żadna inna.

- mimo iż można wysłać wiadomość, to po jej wysłąniu nie oczekuje znajomy na liście do potwierdzenia.

- nie zawsze dochodzą wiadomości (wcale?).

- osoby te są na liście "ukryte", w sensie że przez www jak się zalogujesz, to one tam będą.

 

Ogółem Sony ma dość pod górkę przed premierą PS4...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sprawa wygląda następująco. Na ps3 mam psn ze zje.banym psn id i w związku z tym chciałbym założyć nowe konto. Niestety email jest przypisany do starego konta i nie mogę założyć nowego. Co mam zrobić, żeby usunąć obecne konto psn i założyć nowe na ten sam email, ale z innym psn id ? Rozumiem, że usunięcie slotu z kontem na ps3 nic nie da, bo nadal ono istnieje tylko nie jest zapisane na mojej konsoli, tak ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

 

SCEE utrzymuje, że zresetowało część haseł użytkowników PlayStation Network. Powody takich działań nie zostały ujawnione. Firma zapewniła tylko, że nie posiada konkretnych dowodów, że bezpieczeństwo kont graczy zostało naruszone. Można więc przypuszczać, że hackerzy znów próbowali nabroić na serwerach Sony.

http://www.ppe.pl/news-25430-problemy_z_europejskim_psn__sony_zresetowalo_czesc_hasel.html

 

 

Próbowali i narozrabiali... mam na to twarde dowody pochodzące od moich znajomych(Niemcy, Irlandia), którym sloty zostały skasowane i wykorzystane na innych konsolach, a konta obciążone na  ~ 100 euro, za które zostały zakupione gry takie, jak: GTAV, czy CoD. W chwili obecnej trwa wyliczanie rekompensaty dla tych użytkowników. Ponoć maja 2 opcje: zwrot kasy i kasacja gier, bądź roczny PS+ i gry które pobrali piraci. Reszta konsol została zbanowana bezpowrotnie. 

 

U mnie jest w porządku, ale reset hasła, tez zaliczyłem.  

ja bym bral plusa. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od jakiegos czasu mam problem, nie moge sie polaczyc online z znajomym. Mieszkamy w tym samym miescie, ten sam dostawca internetu (vectra). Problemow z siecia nie ma, bo normalnie gramy z innymi ludzmi. 

Jak zakladamy pokoj do gry to nie moze on wbic ani ja do niego. Bledy ze pokoje nie istnieja albo gra nie istnieje. Jak probowalismy sie polaczyc do kogos pokoju to jak jedna osoba wejdzie to kumpel juz nie moze. 

Jeszcze niedawno wszystko bylo ok. Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza

Działa wam PSN? Grałem z kumplem w GTA i mnie rozłączyło a zaraz potem jeszcze konsola się zawiesiła. Zresetowałem, odpalam grę i stale jakieś błędy wywalało i rozłączało mnie. Sama konsola też zaczeła mulić, wiadomości otwierało koło 1 minuty, avatarów nie wczytuje i obojętnie jaką grę odpalam to zaraz mnie wypisuje. Jak w nic nie gram to nie wylogowuje mnie ale dalej muli. Bałem się że to coś z konsolą ale kumpel ma to samo. Jakaś konserwacja była planowana na dziś, czy coś z serwerami jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

Chciałem się zarejestrować na PSN ale mam mały problem. Otóż za każdym razem jak przy rejestracji podaję nick to pojawia się komunikat że nick jest zajęty i tak w kółko. W sumie wpisałem prawie 60 nicków i ciągle to samo. Czy jest możliwe aby każdy nick jaki wymyślam był zajęty czy może to jest jakiś problem z mojej strony ? Dodam że próbowałem rejestrować jeden i ten sam wyraz, ale z różnymi cyframi, łącznikami, podrkeśleniami, dodawanymi literkami itd - po prostu robiłem różne kombinacje. Dlatego pytam czy jest możliwe aby rzeczywiście wszystko było zajęte ?

Odnośnik do komentarza

Jak zmieniam nick to rejestruje normalnie. Natomiast dziwię się, ponieważ do tamtego wyrazu dopisywałem różne pierdoły typu właśnie :f gfd43fgd itd I nie wchodził. Wyraz to Stinger i za chu.... mi nie chcial wejść z innymi dopisanymi badziewiami... Dziwne. No chyba że naprawdę miałem takiego pecha że wszystko co wpisywałem to było już zajęte...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...