Skocz do zawartości

PS Network FAQ


rastafuraj

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu samo wylogowuje mnie czy tam wypisuje z psn. zmnienilem w ustwieniach konta na jezyk angielski bo wtedy chociaz podczas gry wpisze sie samo ponownie a jak wiadomo przy polskim jezyku wyskakuje wtedy blad

jeszcze przy ustawieniu polskiego jezyku w pss podczas testu lacza przy sprawdzaniu playstation network wyskakuje niepowdzenie choc moge sie zalogowac normalnie, przy angielskim przechodzi wszysko do konca z powodzeniem

macie panowie ostatnimi czasy takie problemy z psn?

Odnośnik do komentarza

@ 4mE - ja bym mimo wszystko próbował założyć tego maila, bo bez tego IMO ani rusz (albo próbował przypomnieć sobie hasło - jak wejdziesz w hasło to masz zaszyfrowane ale możesz policzyć ilość znaków, może to jakoś pomoże), ponieważ tylko na maila mogą przysłać link do zmiany hasła (chyba że przy rejestracji podałeś im tam prawdziwe dane tzn. adres, telefon itd. to możesz spróbować do nich uderzyć, może zmienią ci przez telefon).

 

 

@ vip77 - mam to samo, zresztą pewnie jak większość, zaczęło się chyba sypać właśnie po tej aktualizacji ze zmianą języka na PL w PS Store, tak to jest jak się coś robi na pół gwizdka (nawet menusów wszystkich nie przetłumaczyli wtedy a już wprowadzali); ale ostatnio jakby trochę lepiej działa, trzeba jak zwykle czekać.

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Mam zamiar profil założony dla gości zapisać do sieci, żeby kolega przeszedł Journey online. Jak zapisze ten profil na moje prawdziwe dane (takie same jakie mam w swoim głównym koncie), to może być coś nie tak, czy nie mają się czego czepiać?

 

mozesz pisac, co chesz... prawdziwe, badz bledne dane i nikt sie nie przyczepi, bo niby dlaczego?

to zalezy tylko od ciebie, ale jak wybierzesz 2 opcje to nie miej do nikogo pretensji, jak utracisz haslo, ktorego np. nie pamietasz.

wszystko co potrzebujesz by konto funkcjonowalo poprawnie to E-mail i poprawna date urodzenia - by miec pelna kontrole nad kontem.

 

 

@ 4mE - ja bym mimo wszystko próbował założyć tego maila, bo bez tego IMO ani rusz (albo próbował przypomnieć sobie hasło - jak wejdziesz w hasło to masz zaszyfrowane ale możesz policzyć ilość znaków, może to jakoś pomoże), ponieważ tylko na maila mogą przysłać link do zmiany hasła (chyba że przy rejestracji podałeś im tam prawdziwe dane tzn. adres, telefon itd. to możesz spróbować do nich uderzyć, może zmienią ci przez telefon).

 

zeby zresetowac zapomniane haslo potrzebne jest aktualne, badz poprawna data urodzenia ktorej nie pamietam, a dzwonic juz nie musze, bo jakims cudem haslo sobie przypomnialem i pozmienialem wszystko tak jak trzeba, a data wcale nie jest mi juz potrzebna - mozna ja obejsc :music:

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Zaqair

Witam panowie mam trochę głupie pytanie, przy pobieraniu Outlanda z ps + pomyliłem się i dałem najpierw full game update'a dopiero później triala, do sedna będzie działać czy trzeba będzie jeszcze raz ?

Bedzie dzialac

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Wściekły Pies

jak przeprowadzić test połączenia internetowego? za każdym razem dochodzi do testu "PSN" i kończy się on niepowodzeniem. Przy każdym wejściu do tego testu dostaje komunikat że zostałem "wypisany". Robię coś źle?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...