Skocz do zawartości

Final Fantasy X


Rekomendowane odpowiedzi

Penance nawet z nim jeszcze nie walczyłem tylko widziałem u kumpla, i jest cholernie trudny

 

 

 

Nie chodzilo mi o dodatkowe ani o te z monster areny

 

Dla mnie chyba wlasnie to latajace cos obok airshipa.Chyba przez to ze rzucal stone.Seymour na Mt.Gagazet tez napsul mi krwi.Dochodzilem do total anihilation czy jakos tak i potem wszyscy killXD

 

A co do penanca to jest najtrudniejszy chyba.Ale wystarczy strategia i po godzinie ponad bedzie po nimXD

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Seymour na Mt Gagazet,jak przechodziłem grę musiałem specjalnie podpakować 4 godziny postacie do tej walki bo miały za mało hp by przetrwać jego total anihilation.Ogólnie każde wcielenie Saymoura próćz tego w Sinie było konkretnym wyzwaniem.Smok obok airshipa był dla mnie banalny ale za to z 3 podejścia straciłem zanim wymyśliłem sposób na tego bossa na końcu Mt.Gagazet(curagą się leczył po 9999).

Odnośnik do komentarza

Smok który zatakował airship (padł za 3 podejsciem), Lady Yunalesca ( 2 podejscie) reszta bossów z głownego watku pokonywałem bez wiekszych problemów. Moze dlatego ze bardzo lubilem w tej grze pakowanie postaci (spheare grid.. eh to był świetny patent :P )

 

Na szybko co do ulubionych:

 

Bron: Masamune Aurona :D

Utwory: Zanarkand Ruins, To zanarkand, ending theme , Satuki da ne

Postacie: Auron & Rikku

Edytowane przez Crono
Odnośnik do komentarza

Też miałem z Yunalescą największe problemy...

 

Z broni podobał mi się standardowy miecz Aurona, choć i Masamune miał "cool" design (tylko strasznie przebajerzony :D ). Z utworów właściwie każdy Character's Theme, Zanarkand, a także ten utwór co leci podczas zwiedzania Moonflow i tuż przed Guadosalam. Ulubieni bohaterowie? Oczywiście Auron i Rikku :P .

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza

Sposob na Dark Anime,tak???Najlepiej podpakuj na maksa kilka postaci chociaz i podbij luck do przyzwoitego poziomu abys wogol w nia mogl trafic:).Zalatw sobie tez troche megalixirow.Nawalaj w nia quick hitami.Zawsze miej na kazdej z postaci ktore walcza zalozony auto life bo po oblivionie napewno wszystkie umra.ale jesli beda miec auto life to sie nie martw.po tym jak powsatna dzieki auto life rzuc megalixir bo mp tez nie beda miec po oblivionie.quick hity tez zabieraj duzo mp.mozesz tez wezwac aeony aby przyjely na klate overdrive animy ale lepiej wzywc je kiedy jednak ci sie nie udalo zalozyc wszystkim auto life a anima zaraz odpali oblivion.DArk anima ma ok.8milionow hp....yune najlepiej trzymaj w pogotowiu niech nie walczy tylko w odpowiedniej chwili zebys mogl ja zamienic na kogos i wezwac aeona w razie czego.powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Fakt motylki były trochę monotonne. łatwo było zepsuć tego małego questa.

Nie mam dla wszystkich niestety celestiali, wiem ze jak się dla rikku zdobywało to trza było tam na takiej pustyni zapomniałem nazwy znajdować takie kaktusy też mi to trochę wnerwiało bo wtedy nie miałem neta ani opisu, dlatego te całe bieganie zajęło mi trochę czasu.

O ile pamiętam to jeszcze nawet nie ukończyłem tego questa :P

Odnośnik do komentarza

Najtrudniejszym dla mnie fabularnym bossem był zdecydowanie Seymour Flux na Mt. Gagazet. Cała reszta po nim była jak spacer po parku xD.

 

A Auron Theme jest za(pipi)isty, jeden z moich ulubionych w serii. Muza z Gagazet, Zanarkand i kawałki z walki z min. Seymourem Fluxem i Penance mi się też podobały. Generalnie OST wypadł dobrze. Żaden Sigil nie sprawił mi większych problemów - na motylki trzeba było tylko wyczuć ich rozmieszczenie, na błyskawice był sposób, Sun Sigil to w sumie prosta minigierka, Sigil Aurona "sam się zrobił" w trakcie kompletowania stworów dla potrzeb Monster Areny, a Sigil Wakki był tylko kwestią czasu bo Blitzball ma niedopracowany algorytm i są przecież niemalże 100% akcje na gola :P .

 

PS1: Swoją PS2 kupiłem dokładnie w dzień PALowej premiery FFX i nie był to przypadek :D .

PS2: Espery w FFXII to porażka - skończyłem tą grę 2 razy (wymaksowałem wszystko) i z wyjątkiem tego momentu co trzeba przywołać Beliasa aby dostać się do Giruvegan to nie użyłem nigdy, żadnego Espera.

Odnośnik do komentarza

Zdaje się, że istnieją dwa sposoby. Pierwszy to kupno jakiegoś tunera tv/karty tv [http://allegro.pl/search.php?string=tuner+tv]. Drugi to zakup karty graficznej z VIVO [czy jak to się nazywa - ważne żeby przyjmowała obraz z zewnętrznego źródła].

 

Zapomniałem jeszcze o różnej maści kamerkach internetowych i innych podobnych wynalazkach, ale wtedy obraz jest marnej jakości.

Edytowane przez cosmaty
Odnośnik do komentarza
Zdaje się, że istnieją dwa sposoby. Pierwszy to kupno jakiegoś tunera tv/karty tv [http://allegro.pl/search.php?string=tuner+tv]. Drugi to zakup karty graficznej z VIVO [czy jak to się nazywa - ważne żeby przyjmowała obraz z zewnętrznego źródła].

 

Zapomniałem jeszcze o różnej maści kamerkach internetowych i innych podobnych wynalazkach, ale wtedy obraz jest marnej jakości.

 

 

Dziex

Odnośnik do komentarza

Ale bardzo wiele.

 

Grałem we wszystkie MG i MGS.

MG nie mają voice actingu. I mimo że taki MG2:SS ma historię nie wiele odstępującą od MGS czy to 1, 2 czy 3, to wiele jej brakuje i nie potrafi wywołać wielu emocji które taki MGS3 np. wywołuje dzięki genialnemu voice-actingowi. Historia jest świetna, ale taka sucha, wyprana z emocji. W MGS-ach mamy za to voice-acting i to on dopełnia te wspaniałe historię.

 

Tak, AumaanAnubis, masz sporą rację. Np. taki Auron, ma zarąbisty głos, co doskonale obrazuje jego charakter.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...