Skocz do zawartości

Final Fantasy X


Rekomendowane odpowiedzi

Serio?To moze sprobujcie sobie wyobrazic te wszystkie gry ktore wychwalacie z voice actingiem...I jak?Wygladaja lepiej?

 

Eee.... nie tam ;) . Książkę i komiks też wolę czytać po cichu :lol: . Oczywiście w nowych jRPG voice acting powinien być, jak najbardziej (choć też niekoniecznie, jak np. w SMT:Nocturne), ale to nie znaczy, że stare jRPG bym odbierał przyjemniej i zapamiętał jakoś lepiej, gdyby postacie miały głosy. Hm, jakby był to może voice acting na poziomie Legacy of Kain, to ok, zwłaszcza by to fajnie pasowało do Vagrant Story i, jak dla mnie, właściwie tylko do tego jRPG by się przydało, no ale gra lektorów na tak wysokim poziomie się bardzo rzadko zdarza (dubbing w FFX się nawet nie ociera o geniusz voice actingu z LoKa, choć muszę przyznać, że był spoko).

 

No i Ty miałeś na myśli przecież tylko postacie z jRPGów, a nie jRPGi w całości ^_^ .

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza
mi juz nawet nie chodzilo o to ze gry z voice actingiem sa lepsze od tych bez tylko o to ze postac ktorej podlozyl jakis aktor glos zyskuje cos.Cos co sprawia ze nie jest POPROSTU WYMYSLONA POSTACIA Z GRY...

 

Nom, i jak już napisałem - nie zgadzam się z tym albo raczej nie tyle "nie zgadzam", a uważam, że niekoniecznie tak musi być. Ale zejdźmy z tego tematu, żeby moderacji nerwów nie przysparzać ;) . Może ktoś założy jakiś topic o voice actingu w jRPG, no chyba, że taki już jest?

Edytowane przez Belcoot
Odnośnik do komentarza

Nie mam nic przeciwko, w końcu dzięki tobie ten temat nie leżę w otchłaniach kącika a jest cały czas ta szczycie (czyt. coś się tu dzieje), za co jestem wdzięczny, ale nie trzeba tak często, jednego dnia miałem zamiar odpowiedzieć na pytanie a drugiego już zarzucałeś nowym tematem, troszkę rzadziej po prostu ^_^.

 

---

*** I to był Ostatni post nie na temat - następnę wywalamy i warnujemy :P - Serge

Edytowane przez Dark Serge
Odnośnik do komentarza
Nom, nie da się. Za nic nie mogę sobie wyobrazić do czego by się coś takiego miało w ogóle w tej grze przydać O_o ...

 

 

No wiesz podczas walki z Dark Anima 99 phoenix down'ow dosc szybko sie rozeszlo:)(jesli postac zginela to inna rzucala automatycznie phoenix down-umiejetnosc w pancerzu ale zapomnialem nazwy teraz:) ) a 999 phoenix downow by zalatwilo sprawe:)

Odnośnik do komentarza

sadze ze troche przesadzili z tym pakowaniem hp i mp aeonom...potrzeba 99 power spheres a to 3 walki za stworem z onster areny(distiler i overkill i mamy 40 spherow).99 power spheres a hp podnosi sie tylko o 100 z tego co pamietam....jakos mi sie nie chcialo i nie opakowalem na max. lale zamierzam....kiedys:)

 

Jaki jest wasz ulubiony fimik/scena?

Moje to "This is it" i odejscie aurona.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Gram juz sobie w FFX 80 godzinek i bylo miodnie, ale musze przyznac, ze debilne ukladanki zaczely mnie konkretnie wkurzac. Losowe walki tez sa co najmniej irytujace. Pierwsze wrazenie bylo super, ale musze sobie zrobic przerwe od tej gry bo mnie jakis szlag trafi. Giera moze i fajna, ale do PC-towych cRPG, moim zdaniem, sie nie umywa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...