Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miejmy pretensji tylko do SCEP,oni tylko grę polonizują czyli dostarczają twórcą polskie dialogi.Oni je umieszczają potem na płycie i tłoczą.Podobnie wyglądała sprawa z Killzone2-to nie wina SCEP ,że tylko raz można było wybrać wersję językową oraz,że nie było możliwości wyborów samych napisów.To wina GG - każdy mieszkaniec Europy miał taką samą wersję i obojętnie czy mieszkalibyśmy we Francji,Rosji czy Norwegii to by zagrać w angielką, po pierwotnym wyborze naszego ojczystego języka, musielibyśmy wywalić save'a

Odnośnik do komentarza
Edycja Limitowana zawiera:

# gra

# pocztówki

# komiks

# specjalny kod odblokowujący dodatkowe moce głównego bohatera.

 

klik - http://www.ultima.pl/inFamous_PL_Edycja_Limitowana_/i7005/

240 zł za EK nie jest tak źle, tylko ten język. Jeżeli zamówię grę z UK to będę miał j.angielski? A co z dodatkami nie będzie żadnego problemu z ich działaniem?

 

Previev: http://www.gametrailers.com/player/49174.html

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś gdziekolwiek znalazł jakieś info odnośnie tego co to za dodatkowe moce dla edycji kolekcjonerskiej? Szukam tego i szukam, i coś znaleźć nie mogę.

 

Edit: Preview z gametrailers jest na podstawie dema. W pełnej wersji będąc maksymalnie złym nasz prąd jest czarny, z czerwona obwódką. Dodatkowo energia elektryczna nie regeneruje się sama (tak jak w demku) tylko trzeba ją zassać od kogoś/czegoś.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Trzeba czekać na jakiś filmik czy coś z próbką polskiego głosu. Gry online wypluły takie video przed premierą K2, coś czuję że kupię z allegro wersję z Anglii pewno takie będą też sprzedawać. Za napisami polskimi jestem jak najbardziej za, ale dubbingu nie zniesę.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

To po pierwsze.

Po drugie - mimo wszystko zazwyczaj głosy w oryginale brzmią lepiej. Są wyjątki ( Planescape Torment imo ), ale no właśnie...to są wyjątki. Nie mam nic do polskiego dubbingu ( przyznać się kto lubi oglądać Star Warsy z dubbingiem? ;) ), może będzie dobrze zrobiony może nie. Ale wybór języka mogli jednak pozostawić graczom. Zrozumiałbym jeszcze, gdyby z powodu tylko języka polskiego cena gry poszła ostro w dół, ale jak widać to do siebie nic w tym przypadku nie ma.

Odnośnik do komentarza
No właśnie HR albo GoW i polski głos Kratosa nie no porażka jak dla mnie. No ale tak jak pisałem co za problem brać wersje zza granicy.

 

 

No Nathan, Kratos tak jak wcześniej pisałem byłoby przegięcie. Niby nie jest to problem z kupieniem z za granicy ale wkurza mnie mimo wszystko, że nie można podbić wyniku kopii zakupionych w Polsce, że mimo wszystko trzeba zamawiać gdzieś, czekać na listonosza, a nie np wsiąść w auto, podjechać do sklepu z grami i za 20 min, rozkoszować się płytką w czytniku

 

Co do samej gry na bank kupię w dniu premiery ale niestety już nie u polskiego dystrybutora, co jeszcze raz podkreślam, w(pipi)ia mnie już powoli

Odnośnik do komentarza

@QTF

 

Odnośnie New Game+ cytując IGN

If you feel like starting over and playing as the other side of your Karma chameleon, you're welcome to, but you start with a blank slate in terms of unlocked abilities and XP.

Co oznacza, że NG+ nie ma.

 

Edit: Nie wiem czy ktoś oglądał video review na IGNie, ale zauważyłem coś ciekawego. Otóż w niektórych zaprezentowanych ujęciach możemy dostrzec Cole'a z rangą infamous (maks zły) oraz zaciemnionymi innymi poziomami karmy, a miasto w stanie totalnej destrukcji (czerwonawe niebo included). I tak się zastanawiam, że w sumie całe to gadanie o tym, że miasto dynamicznie reaguje na naszą karmę jest następną bzdurą. Czemu? Otóż wydaje mi się, że w głównej linii fabularnej po prostu następuje moment, w którym albo musimy się określić jako dobry/zły, albo gra robi to za nas bazując na naszym poziomie karmy. Dopiero od tego momentu miasto po prostu przyjmuje jedno z dwóch "możliwości" wyglądu (posprzątane/rozwalone), a gra zamyka nam pozostałe poziomy karmy, aby nie mogło dojść do jej zmiany. Co o tym myślicie? Innymi słowy zostajemy elegancko zrobieni w ch*** ;)

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...