Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Pooglądaj sobie polskiego Samuraia Jacka...

 

Naszła mnie refleksja, że jest nawet gorzej niż w CN. Głosik Cole wywołuje na twarzy uśmiech politowania, za to Zaxa już tylko grymas zażenowania. Kurde, przecież stać nas na więcej. :huh: (W3, "Najdłuższa Podróż")

 

 

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Cole, który bardzo podobał mi się w wersji angielskiej, w polskiej nie odstaje :)

 

moim zdaniem gdyby Wiedźmin byl wydany przez zagranicznego developera i zlokalizowany na takim poziomie na jakim jest stworzony to narzekalibyscie tak samo jak w przypadku inFamous. dla mnie lokalizacja jak najbardziej daje rade ;)

 

Z tą różnicą, że lokalny developer ma też lokalnego reżysera dubbingu, który wie jak ma to "wyglądać". Reszta języków jest dubbingowana raczej na chybił trafił.

Odnośnik do komentarza

No i ja zagralem w koncu w demko. Gra ekstraklasa. Przymusowy zakup.

Jednak jak dla mnie nie jest to latwa gra i troche trzeba bedzie sie pomeczyc by ja przejsc...

 

Polska lokalizacja z tego co jest na gry online wypada bardzo przyzwoicie. Co prawda wole jezyk angielski przez jego lapidarnosc i dosadnosc w krotkich slowach, ktorej naszemu ojczystemu jezykowi brakuje ale tutaj nie odczuwam jakiegos bolesnego dysonansu i chyba mojej dziewczynie bedzie tez latwiej sledzic moje postepy w grze ;)

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Po zaliczeniu 20% gry, muszę stwierdzić że inFamous jest takim tytułem jakiego się spodziewałem oglądając zwiastuny do niego. Proste, intuicyjne sterowanie i świetny gameplay powodują że ciężko się oderwać od grania. Możemy zająć się zbieractwem, wykonywać ciekawe i zróżnicowane misje poboczne, zająć się głównym wątkiem fabularnym, czy też poskakać sobie po dachach lub przysmażyć przechodniów - co kto lubi ;). Polski dubbing również wypada dobrze, główne postacie mają głosy na poziomie, fajnie wypadają głosy przechodniów.

Nic tylko grać, szkoda że końcówka semestru akurat i mało na to czasu :/.

Odnośnik do komentarza
(...) wykonywać ciekawe i zróżnicowane misje poboczne (...)

można prosić o jakieś przykłady takich misji pobocznych? interesuje mnie to, bo w demie nie widziałem ani ciekawych ani zróżnicowanych...

Wcześniej pisałem, że misje poboczne się nie powtarzają, ale to było zanim wkroczyłem na drugą wyspę. Ale to nic tak na prawdę nie zmienia, bo są bardzo zróżnicowane. Z głowy mogę wymienić te najbardziej klasyczne:

- odbicie złapanych przez badguyów ludzi

- eksorta badguyów na najbliższy posterunek

- oczyszczanie budynku z pluskw

- dawanie popisu przed fotografem, który wszystko dokumentuje ( każe nam np: zrobić "grom" trzy razy )

- wyssanie wspomnień zabitego człowieka, podążanie za "echem" zabójców i ich eliminacja

- znalezienie fotografii paczki przy ciele badguy'a i szukanie po charakterystycznych miejscach w mieście gdzie się ona znajduje

- oczyszczanie kliniki z badguyów (dostajemy punkt respawnowy)

- eliminacja jeżdżącego opancerzonego autobusu, który robi roz(pipi)el w mieście

+ kilka jeszcze innych, które akurat nie przychodzą mi do głowy

Oprócz tego znajduje się całkiem spora liczba niepowtarzających się zadań, nie związanych z gł. wątkiem fabularnym, ale za to związanych z daną miejscówką, np: więzieniem na drugiej wyspie.

Jest różnorodnie, teraz przechodzę trzecią wyspę i powiem szczerze, że rozpiernicz tu jest mocny. A fabuła - wkręca niczym mikser.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...