Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej szukać od razu z mapą, chyba że ktoś bardzo lubi latać po całym mieście i mashować L3 (potencjalnie dwa razy).

 

Eee tam ;) , mi brakowało przy końcu jakoś z 20 odłamków. Chyba nawet 2h ich nie szukałem ( przeleciałem mapę wzdłuż i wszerz dwa razy ). Radar ma dość duży zasięg i biegnąc dzielnicami trzeba tylko odrobinę koncentracji, żeby żadnego nie pominąć ( jak się ma pecha to pewnie tak się zdarzy;) ). Mi przy odrobinie szczęścia się udało.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

No i mam problem z odlamkami..

Brakuej mi jednego. Oblecialem wszystkie budnyki i ulice na wszystkich wyspach i ich obrzeza i nadal jednego brakuje.

I tu pojawia sie problem... Wg. mapy, ktora sie wspomagalem przy ostatnich kilkunastu, jeden odlamek jest na poludniowym moscie w dzielnicy Neonow. Niestety jest on teraz zamkniety, a droga pod mostem konczy sie duzo przed lokacja odlamka...

 

Zakladajac jednak, ze to nie on i pominalem jakiegos w ktoryms miescie to... Jak to jest z dzialaniem radaru? Jesli np stoje na ziemi a odlamek jest w obszarze radaru ale znajduje sie wysooooko nad ziemia to radar go wyswietli, czy nie?

Odnośnik do komentarza
No i mam problem z odlamkami..

Brakuej mi jednego. Oblecialem wszystkie budnyki i ulice na wszystkich wyspach i ich obrzeza i nadal jednego brakuje.

I tu pojawia sie problem... Wg. mapy, ktora sie wspomagalem przy ostatnich kilkunastu, jeden odlamek jest na poludniowym moscie w dzielnicy Neonow. Niestety jest on teraz zamkniety, a droga pod mostem konczy sie duzo przed lokacja odlamka...

 

Zakladajac jednak, ze to nie on i pominalem jakiegos w ktoryms miescie to... Jak to jest z dzialaniem radaru? Jesli np stoje na ziemi a odlamek jest w obszarze radaru ale znajduje sie wysooooko nad ziemia to radar go wyswietli, czy nie?

 

na pierwszej wyspie jest takie rozwalone molo i jeden odłamek znajduje się na takim drewnianym słupku, dosyć daleko od brzegu i ciężko go wykryć radarem. Ewentualnie na ostatniej wyspie, na tym najwyższym budynku przy miejscu eksplozji, z ziemi radar go nie wykrywa.

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
No i mam problem z odlamkami..

Brakuej mi jednego. Oblecialem wszystkie budnyki i ulice na wszystkich wyspach i ich obrzeza i nadal jednego brakuje.

I tu pojawia sie problem... Wg. mapy, ktora sie wspomagalem przy ostatnich kilkunastu, jeden odlamek jest na poludniowym moscie w dzielnicy Neonow. Niestety jest on teraz zamkniety, a droga pod mostem konczy sie duzo przed lokacja odlamka...

 

Zakladajac jednak, ze to nie on i pominalem jakiegos w ktoryms miescie to... Jak to jest z dzialaniem radaru? Jesli np stoje na ziemi a odlamek jest w obszarze radaru ale znajduje sie wysooooko nad ziemia to radar go wyswietli, czy nie?

 

Odłamek o którym piszesz to prawdopodobnie ten co go zbierasz na początku gry. Nie da się go ominąć. A co do zasięgu radaru to pamiętam, że na jakiejś wysokiej wieży jest odłamek, który się nie wyświetla na radarze jak jesteś za nisko.

Odnośnik do komentarza

Mam oba wymienione przez was odłamki...

Zastanwaim sie czy czasem nie został jakiś na wiezieniu na drugiej wyspie... radar nic nie wykrywa, ale jest ono też dosyc wysokie. Niestety ciężko się po nim poruszac i na nie wejsć...

 

Coś czuję, że będę musiał znowu zapierdzielać przez całą mapę :/

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że jeden odłamek na jednym molo jest tak ustawiony na radarze, że jest na tle wody i ciężko dojrzeć niebieską kropę na niebieskim tle. Niestety nie pamiętam, gdzie dokładnie to jest, gdyż uganiałem się za odłamkami ponad miech temu. Z doświadczenia wiem, że dopiero przy 2 obejściu mapy (ja znalazłem wszystkie odłamki masakrując R3) znalazłem wszystkie odłamki na maszynerii z kontenerami na 2 wyspie - jeden czy dwa ułamki były na dole na krawędziach. Po parkach poczajone też ich było dużo, trzeba bardzo dokładnie je obejść, no ale je radar łatwo wykrywa więc pewnie je masz. A co do więzienia to wszedłeś na samą górę? Bo tam był jeden odłamek, obok była też chyba skrzynka kontaktowa o ile mnie pamięć nie myli. W sumie nie pamiętam by było gdzieś więcej jakoś chamsko poukrywanych odłamków. Ale nie zazdroszczę bo jak ja zbierałem, to też brakowało mi jednego. Latałem po krawędziach mapy, a koniec końców wisiał sobie na ścianie jakiejś małej durnej chatki na 2 sypie :huh:

Odnośnik do komentarza

Wchodziłem na samą górę wiezenia ale nie wiem czy wszystko zebralem... jak stoję teraz na ziemi to radar nic nie pokazuje i nie wiem czy dlatego, ze nic juz tam nie ma, czy ktoryś jest zbyt wysoko i radar go nie wyświetla... :unsure:

 

Tak mi sie nie chce tego znowu szukać.. :/ Ale wolę to teraz zrobic i potem spokojnie zająć sie przechodzeniem Hard jako zły.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

witam.

 

gralem przed chwila w demo. jest to misja gdzie jedziemy na kolejce po miescie, strzelamy do typkow w czerwonym itd ...

 

stad moje pytanie....

 

 

gra prezentuje sie bardzo ladnie, ale po tym demie mam wrazenie ze jest bardzo liniowa ... to nie jest tak, ze naszym jedynym zajeciem w tej grze jest strzelanie do tych typkow i nawalanie pradem w skrzynki elektryczne ?

 

wole wiedziec bo 100zl piechota nie chodzi i chce kupic jesl ito faktycznie dobry kawal gry.

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
witam.

 

gralem przed chwila w demo. jest to misja gdzie jedziemy na kolejce po miescie, strzelamy do typkow w czerwonym itd ...

 

stad moje pytanie....

 

 

gra prezentuje sie bardzo ladnie, ale po tym demie mam wrazenie ze jest bardzo liniowa ... to nie jest tak, ze naszym jedynym zajeciem w tej grze jest strzelanie do tych typkow i nawalanie pradem w skrzynki elektryczne ?

 

wole wiedziec bo 100zl piechota nie chodzi i chce kupic jesl ito faktycznie dobry kawal gry.

 

 

pozdr.

 

wg mnie gra jest warta kasy. Może na początku wydawać się trochę nudnawa, ale im dłużej gramy tym bardziej się wczuwamy w akcję :)

IMO świetny tytuł ;)

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza
witam.

 

gralem przed chwila w demo. jest to misja gdzie jedziemy na kolejce po miescie, strzelamy do typkow w czerwonym itd ...

 

stad moje pytanie....

 

 

gra prezentuje sie bardzo ladnie, ale po tym demie mam wrazenie ze jest bardzo liniowa ... to nie jest tak, ze naszym jedynym zajeciem w tej grze jest strzelanie do tych typkow i nawalanie pradem w skrzynki elektryczne ?

 

wole wiedziec bo 100zl piechota nie chodzi i chce kupic jesl ito faktycznie dobry kawal gry.

 

 

pozdr.

 

 

Właśnie jest całkiem odwrotnie jak piszesz, moim i nie tylko zdaniem są tu jedne z ciekawszych i bardziej różnorodnych misji w sandboxowych grach akcji.

 

Jak masz możliwość to bierz za 100 żł , na pewno się nie rozczarujesz.

 

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza

Uff.. w koncu znalalzlem ostatniego. Na szczescie udalo sie dosyc szybko.

Postanowilem sprawdzic jeszcze raz wiezienie ale nic tam nie bylo. Okazalo sie, ze ostatni byl tuz nad terenem wiezienia, kolo torow biegnacych nad woda. Byl nad woda, w dodatku przykryty masa zrodel elektrycznych wiec nie bylo go widac na radarze... Mialem szczescie bo akurat "wyssalem" latarnie obok i kliknalem jeszcze raz L3 i... znalazl sie! :)

 

@Qra

No wlasnie to jest lipa. Z tymi trzema ponoc sa na pierwszej wyspie, niedalego dachu Zeke'a na wysokim budnyku, z gora wygladajaca jak czerwona puszka.

Nie udalo mi sie tam i potem juz ich nie bylo... udalo sie znalezc na 2 wyspie 3 na ktoryms dachu.

Z granatami tez masakra. Przez prawie godzine meczylem sie z jednym kolesiem, ktory rzucal granaty az wkoncu w niego trafi. Ciezko jest to zrobic z fala podrasowana na full bo granat leci wtedy bardzo daleko.

Odnośnik do komentarza

Gre zdecydowanie polecam zwlaszcza jesli ktos szuka tytulu ot tak dla relaksu godzine dziennie. Sam szczerze mowiac przy drugiej wyspie koszmarnie sie gra znudzilem i jakos nie moge sie przemoc (slaba fabula i wtorne misje = brak mobilizacji), ale to co przeszedlem sprawilo mi mase frajdy. Odradzam kolekcjonowanie (pipi)ek i robienie wszystkich pobocznych misji przed przejsciem glownego watku..

Odnośnik do komentarza
Jak najłatwiej zrobić stunt z odbiciem granatu? Za cholerę nie umiem nim trafić. I ten co 3 przeciwników naraz zabić, gdzie to zrobić? Dodam że prawie końcówkę gry mam.

Mam 349 shardów, ale grałem z mapką i nic już na niej nie zostało. Chyba czeka mnie przeczesywanie całej mapy :<

 

No jak jesteś na końcu to ciężko będzie.

Co do tych trzech przeciwników ---> z tego co zaobserwowałem czasami można znaleźć ich na torach ( ale też trzeba mieć farta ). Mi się tę "sztuczkę" udało zrobić w misji z pociągiem ( w pewnym momencie jest dość dużo typów na torach ).

 

A co do granatu - zrobiłem to tak: na drugiej wyspie wyczaiłem przeciwnika na torach, wskoczyłem na słup i się zanim chowałem, wtedy przeciwnik rzucał granat, ja się wychylałem i odbijałem granat ( chyba po kilku próbach wsiadło ).

Odnośnik do komentarza

Ok, wcale te 2 stunty nie okazały się trudne - zabicie 3 za jednym razem na krabach bardzo prosto zrobić, a odbicie granatu można zrobić na każdym przeciwniku, wystarczy zmiękczyć go trochę i czekać z tarczą aż odpali granat.

Został mi 1 shard do platyny, latam po mieście jak głupi, ale znaleźć nie umiem. 5zł dam jak mi ktoś to zrobi :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...