Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zakończenie Infamousa to dla mnie top5 najbardziej zaskakujących zakończeń w tej branży. Po prostu jestem tak podjarany na dwójkę ,że od razu łykam w dniu premiery.

O tak o ile fabuła przez całą grę może nie nużyła co była słaba. Tak zakończenie wali z grubej rury nieźle szokując, te było naprawdę świetne.

 

Zakończenie w stylu "Luke I am your father" ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja jestem na etapie przechodzenia jako zły na hardzie.Jako dobry przeszedłem już dawno Ficuś jak możesz powiedz jak się zakończył bo nie pamiętam ale wsadź to w spoiler;)

UWAGA SPOILER ODNOŚNIE OSTATNIEGO FILMIKU W DOBRYM ZAKOŃCZENIU INFAMOUS

 

 

Cole zabija Keslera, który okazuje się być po prostu nim z przyszłości. Kesler przybył do naszych czasów z przyszłości by zapobiec i przygotować siebie samego(czyli głównego bohatera gry) do tego co się wydarzy. Wszystko co robił w tej grze Kesler miało na celu zmianę przyszłych wydarzeń. W rzeczywistości Keslera (czyli Cola z przyszłości) dostał mega moce dużo poźniej,choć też za sprawą "kuli promieni", ożenił się z Trish(świadkiem ślubu był Zick) i w momencie przybycia Bestii po prostu uciekł z rodziną by ich ratować. Nie postawienia się Bestii sprawiło,że praktycznie wyginęła cała ludzkość...

 

Kesler cofa się w czasie, staje na czele czubów by przyśpieszyć prace nad kulą promieni, zabija kobietę którą kochał nad życie i celowo wpływa na psychikę głównego bohatera gry (czyli młodego siebie) by w momencie pojawienia się Bestii był gotowy do walki w obronie ludzkości

 

 

Czyli wszystko w Infamous ma nas przygotować do Infamous2 gdyż dopiero tam zacznie się walka o ludzkość :)

 

Słupek masz rację :) o ile fabuła w grze po prostu jest...to zakończenie tylko i wyłącznie jest rewelacyjne :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

dokładnie :)

 

jedynie zmienili image głównego bohatera na wg ich zdaniem bardziej odpowiedni( co jest wg mnie błędem)

 

Ta historia cały czas jest kontynuowana...pewnie z jakiś powodów Cole będzie zmuszony opuścić miasto i przeniesie się do nowego. Potwór z trailera to podobno też "Bestia" choć w końcowym filmiku w jedynce miała bardziej człowiecze rysy

 

A władanie lodem też łatwo można wytłumaczyć...nowa kula promieni, może Moya ma na to wpływ itp

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Rany, mam tylko nadzieję, że zmienią podkładany głos Moy'i bo był strasznie drętwy i praktycznie bez emocji (możliwe że taki był zamysł, ale wyglądać by to mogło wiele lepiej).

 

Co do samej gry sam też jestem na świeżo i mogę powiedzieć, że zakończenie rewelacja, chociaż sam wątek nie był jakiś wybitny. Na pewno prędzej czy później zagram w inFamous 2 bo po scalakowaniu jedyneczki mogę powiedzieć, że na 100% będzie to świetny kawałek softu.

Odnośnik do komentarza

Druga część raczej nie będzie kontynuowała tej historii. Zupełnie inny bohater, inne moce, itp.

 

To miała być ironia czy co? <_<:down:<_<

Nie śledziłem uważnie tematu. Do tej pory nie rozumiem po co zmienili image głównego bohatera? Nie mogę przyjąć tego do wiadomości bo działania Sucker Punch zupełnie nie mają dla mnie żadnego sensu. Gdzie jest Cole bo ten gość na trailerach zupełnie go nie przypomina? Twórcy mogą sobie go tak nazywać ale to nie jest on.

 

Kolejne zjawisko w branży gier, którego nigdy nie zrozumiem. Twórcy ulegają narzekaniom garstki wariatów i zmieniają diametralnie wygląd głównego bohatera. Co oni sobie myśleli? Przecież pierwsza część osiągnęła bardzo dobre wyniki sprzedaży, więc potencjalnych nabywców MIELI w kieszeni. Napisałem mieli bo ja na przykład zaczynam mieć co raz większe wątpliwości co do kupna tej gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Druga część raczej nie będzie kontynuowała tej historii. Zupełnie inny bohater, inne moce, itp.

 

To miała być ironia czy co? <_<:down:<_<

Nie śledziłem uważnie tematu. Do tej pory nie rozumiem po co zmienili image głównego bohatera? Nie mogę przyjąć tego do wiadomości bo działania Sucker Punch zupełnie nie mają dla mnie żadnego sensu. Gdzie jest Cole bo ten gość na trailerach zupełnie go nie przypomina? Twórcy mogą sobie go tak nazywać ale to nie jest on.

 

Kolejne zjawisko w branży gier, którego nigdy nie zrozumiem. Twórcy ulegają narzekaniom garstki wariatów i zmieniają diametralnie wygląd głównego bohatera. Co oni sobie myśleli? Przecież pierwsza część osiągnęła bardzo dobre wyniki sprzedaży, więc potencjalnych nabywców MIELI w kieszeni. Napisałem mieli bo ja na przykład zaczynam mieć co raz większe wątpliwości co do kupna tej gry.

Teraz z kolei ulegają krytykom nowego wyglądu Cole-a i zmian w wyglądzie można się spodziewać,choć mi tam ten Cole naprawdę obojętny...gameplay się liczy,a na tym w nowej części raczej się nie zawiodę ;)

Odnośnik do komentarza

Sucker Punch inspirowali się mocno Uncharted 2 (o czym wielokrotnie wspominali), dlatego przestał mnie dziwić ten nowy wizerunek, bardzo podobny do Drake'a.

Ja tam nie widzę żadnego podobieństwa do Drake.

Może inspirowali się wyglądem Nathana ale to chyba tylko na inspiracjach zostało w sensie, że nic nie wyszło z tego podobieństwa do Drake.

 

Poza tym wyglądu Nathana nikt się nie czepia jest chyba wręcz odwrotnie a Cole sam widzisz. A jakby byli podobni to i po Draku byśmy jechali ;].

 

infamous220100611050222.jpg

uncharted2nathandrakeja.jpg

 

Jak dwie krople wody :thumbsup:

 

Nie no jakieś tam podobieństwo jest ale to na zasadzie obydwoje mają uszy, oczy, nos itd. ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ta gra częsciej serwuje akcje typu samowolna zmiana poziomu trudnosci ze sredniego na wysoki? Jakis dziwny patent, chyba kurde wiem lepiej, jaki poziom mi pasuje? Tak w ogole, to po kilku godzinach gry całkiem miło sie to zapowiada, zwłąszcza, że predzej, na podstawie recenzji, nie mialem jakiegos szczegolnego cisnienia na te pozycję. Miła niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...