Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie gierka jest niezła, lecz maksymalnie można podejść do niej 2 razy, potem wieje nudą. Dlatego zostało mi do zrobienia tylko platyna:(. Strasznie się zdziwiłem że grająć pierwszy raz na hard ta gra wogóle nie jest trudna:(, a szkoda.

 

Zgadzam się z Tobą. Gra max na 2 razy. Ale jeżeli chcesz mieć platynę a nie odblokowałeś wszystkiego za pierwszym razem (np. jakiejś mocy) a dzielnice zdobyłeś to musisz przejść 3 raz. ;/ No i jedna sztuczka jest wk..., żeby ją odblokować. Ja już mam to za sobą... teraz czekam na 2. :-D

Odnośnik do komentarza

Od czego zależy zakońćzenie gry? od tego czy jest się hero lub infamous? czasami głowne misje zalicza mi jako złe i nie chce mis ie ich powtażać tak zeby nie robić zbyt wielkiej rozwałki na ulicach. Dlatego interesuje mnie czy jeśli bedą mi czsami wpaać zła karma za misje fabularne a bede utrzymywał range Hero to bede miał dobre zakońćzenie?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość ChOomik

Dopiero wczoraj udało mi się przysiąść na dłużej przy InFamous. Nie spodziewałem się, że gra będzie tak miodna gameplayowo. Zbieranie shardów nie męczy o ile zaznacza się je na bieżąco na wydrukowanej mapce ;) ogólnie po zagraniu w demo podchodziłem do gry sceptycznie, jednak w tym momencie jestem skłonny powiedzieć, że dla tej gry warto kupić PS3. Misje poboczne wcale nie są takie nudne i beznadziejne jakby mogło się wydawać. Jeśli jeszcze ktoś nie grał- polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy zna może ktoś najszybszy sposób na zdobycie punktów PD w infamous ? Bo została mi ostatnia moc po stronie zła dla trofeum. Warta 12000 PD a mam dopiero 7000 no i ciężko tera znaleźć resztę odłamków z wybuchu a mam wszystkie misje poboczne i pokonanie kesslera również. Terytoria też przejąłem i przeciwnicy rzadko się pojawiają :/

Odnośnik do komentarza

Spytam ponownie tym razem tu. Jaką polecalibyście wersje, PL czy ENG ?

Z tego co wiem to ciągle nie można pobrać patcha z angielską ścieżką, więc wybór nie jest prosty. Dodam że najlepszy obecnie dubbing (wg większości osób na forum) czyli U2, średnio mi się podobał. Grał ktoś w obie wersje ?

Odnośnik do komentarza

Nie wypowiadam sie o cudzych gustach. Dla mnie dubbing w Infamous jest naprawde swietny glownie przez glownego bohatera. Angielskiego dubbingu nie slyszalem.

 

W Uncharted oba dubbingi byly podobne. W angielskiej wersji jednego kolesia wrzucili z wyspiarskim akcentem, ktory kompletnie nie umial grac, a Polacy byli nim zachwyceni bo inny akcent mial. Slabowal strasznie i sztuczny byl na maksa no ale po angielsku mowil. Co wiecej glos nie pasowal do postaci.

W Uncharted obie wersje byly podobnej jakosci z bardzo lekkim wskazaniem na angielska moze.

Odnośnik do komentarza

Po przejściu gry stwierdzam, że dubbing niezły. Ale dzięki temu, że dałem się przekonać na polską wersję, utwierdziłem się w przekonaniu, że angielskie są o niebo lepsze. Jak można tak beznamiętnie grać głosem (Moya)? I tak najbardziej rozbawiła mnie jedna z pierwszych misji z Aldenem, gdy widzimy jakiegoś trupa i podchodzimy do niego, aby zobaczyć co się działo przed śmiercią:

 

"Alden stój aresztuję cięułeułeułeułeułeułeu" - odgłos jakby się czymś zadławił i próbował udawać koguta jednocześnie

 

Za to głos Cole'a całkiem udany. Chociaż też miejscami bez emocji. Ogólnie dubbing na 4+. Sama gra miodna, szczególnie gdy przechodzi się po raz drugi ze zgoła odmienną karmą.

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Dubbing jest całkiem niezły. Ja ogolnie zbieram gry w polskiej wersji jezykowej jesli takowe sa, i wcale nie oznacza to ze mam problemy z angielskim. lubie sluchac polskie glosy w grze. to lepsze, to gorsze, a zwolenictwo do angielskiego to utarty stereotyp bowiem gdyby gry na konsole bylyby odrazu bo polsku i tylko tak, nikt by pewnie nie narzekał. Platynka tez latwa do zdobycia, gra porzadnie zrobiona, widac ze byla odrazu tworzona na ps3, czasami spadek animacji i jakies bugi, jednak gra bardzo dobrze zrobiona i polecam zwlaszcza ze kosztuje grosze.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem jako bad guy i cóż mogę napisać, kawał solidnego kodu, z miejscami piękną grafiką i efektami(zdecydowanie najładniejszy sandbox w jakiego grałem). Co ważne gra nie nudziła i z miejsca wskakuje na 2 miejsce tego typu gier zaraz po GTA4. Co do dubbingu nie było źle, w sumie Cole dawał radę jako tako, bez orgazmu. Czekamy na drugą część, być może z jakimś multi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...