Skocz do zawartości

Champions League 2007/2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lyon, Mlian, Fenerbache i Celtic zegnają sie z liga mistrzów. Oglodalem Manchester-Lyon i czerwone diabły jak najbardziej zasłuzyly na sukces, sporo sytuacji, kapitalna gra Ronaldo, zgranie i opanowanie, kibice lyonu powinni sie cieszyc ze nie dostali wiecej bo taki wynik moglby spokojnie wyjść, napastnicy mistrza Francji pozostawiają wiele do życzenia, w ogole niewidoczni w polu karnym, czasem tylko dzuninio cos pyknol z dystansu i tyle.

Dobry mecz.

Odnośnik do komentarza

Ehhh i Milan odpadł... No ale do tego musiało dojść. Wygrana LM w zeszłym sezonie sprawiła ze powstał mylny obraz Milanu jakoby wszystko było w porządku a tymczasem piłkarzy do Wymiany przybywa. Ten Sezon już stracony a Silvio po meczu powiedział ze Ancelotti zostaje :| Myślę ze taki porządny Kop w Zad jaki dostali Niemcy którzy rpzespali wymianę kadry i w latach 1996-2002 byli nikim to przyda się to Milanowi. Może zmianie ulegnie wreszcie polityka Transferowa, Zmieni się Trener. Dojdą Bramkarz, Lewy Obrońca, Stoper, Lewy Pomocnik, Prawy pomocnik i z 2 Napastników to wszystko będzie dobrze.

Do tego nie mogę rpzeboleć że Ta gorsza Turecka Ekipa mający tak komicznego bramkarza który wpuszcza więcej szmat niż Dudek i Valdes razem wzięci gra dalej :| Świat się kończy. Kibicować nie mam komu w tym sezonie w LM.

Odnośnik do komentarza

Słoik - chociaz jestem kibicem Milanu od 1995 r i uwielbiam ten klub to moge smialo stwierdzic: liga angielska jest najlepsza ligą na swiecie. Pod kazdym wzgledem. Co tydzien ogladam przynajmniej 2 mecze angielskiej + cos z Hipszani + cos z Italii (najczesciej Milan) i niestety liga włoska wypada pod tym wzgledem okropnie. Wiem, ze to tylko moja opinia, ale chyba nie jestem odosobniony w tym stwierdzeniu.

 

Co do LM i tego ze wloskie kluby zdobyly ten puchar wiecej razy itd. To chyba zupelnie inna para kaloszy i nijak sie ma do tego jak atrakcyjna jest liga angielska.

Odnośnik do komentarza
Lyon, Mlian, Fenerbache i Celtic zegnają sie z liga mistrzów...

Niestety, albo stety ale to Sevilla odpadła po karnych

 

FC Sevilla 5 - 5 Fenerbahce

1. część meczu 3 - 1

Koniec 3 - 2

1. Extra 3 - 2

Po dogrywce 3 - 2

Po karnych 2 - 3

 

moje przeoczenie i pomylka, masz racje!! :( pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Ja tylko napisałem, ze biorac pod uwage Lige Mistrzów, to raczej nigdy nie wyjdzie Nam, ze liga angielska jest najlepsza.

 

Kolega chyba miał na myśli, że TERAZ najlepsza jest liga angielska. Ty pisałeś o HISTORII. Więc są to dwie różne kategorii.

Odnośnik do komentarza

Orientujecie sie moze kto z kim zagra w cwiercfinale? jest jakies drzewo? czy kolejne losowanie?

 

A tak od siebie... Milan nie mial prawa wygrac w takim skladzie...Barca oczywista sprawa...Sevilla, jak dla mnie szok, wielka szkoda, fenerbache nie pierdnie w nastepnej rundzie:/ MANU idzie w strone finalu w tym roku moim zdaniem ...

 

A co do dzisiejszego dnia to jestem sercem za Realem Madryt i oczekuje dobrego meczu:) Reszta mnie nie obchodzi, chociaz wolalbym aby Liverpool odpadl;)

Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli lata obecne od wprowadzenia przepisów o zniesieniu liczby obcokrajowców w ligach . W lidze włoskiej za dużo jest drużyn przeciętnych . Co innego Hiszpania . W Anglii i Hiszpanii jest po prostu więcej drużyn na poziomie z którymi faworyt musi się liczyć . A co do Ligi Mistrzów to jeśli chodzi o historię to się zgadzam jak najbardziej .

 

Co do moich faworytów to oprócz angielskich drużyn którym kibicuję od zawsze ( wszystkim ) , myślę że Real lub Barcelona zagra w finale z Manchesterem United .

 

Jeśli chodzi o Arsenal to ta drużyna jest nieobliczalna . Z takim składem przed sezonem nie myślałem że będą na szczycie Premierleague i w ćwierćfinale Ligi Mistrzów . Szacunek dla Wengera się należy .

 

Szkoda Sevilli .

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza
Orientujecie sie moze kto z kim zagra w cwiercfinale? jest jakies drzewo? czy kolejne losowanie?

 

Losowanie 14. marca, czyli w przyszły piątek.

 

W tym momencie w LM ucieszą mnie już tylko dwa momenty - odpadnięcie Interu i Realu. To pierwsze bardziej prawdopodobne, to drugie już nie bardzo, ale liczę na Romę.

 

Czuję, że w tym roku będzie angielski finał. Należy im się to po ostatniej dominacji Włochów - w ostatnich 15. finałach (czyli od początku nowej formuły Ligi Mistrzów wprowadzonej w 1993 r.), 10 razy występowały w nich drużyny włoskie, a tylko 4 angielskie.

Odnośnik do komentarza

Anglicy koncentruja sie zwykle na rozgrywkach krajowych, poza tym jeszcze pare lat temu styl prezentowany przez angielskie zespoly pozostawial wiele do zyczenia... sama bieganina... teraz sie to zmienia gdyz coraz wiecej tam poludniowcow, co z reszta moim zdaniem nie jest wcale za fajne, ilu jst anglikow w 1 skladzie arsenalu? bo w manu jeszcze jakos to w miare wyglada za sprawa Sir Alexa:)

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Piłkarze Arsenalu zagrali wspaniale w rewanżu, no i udało im się pokonać "wielki" Milan, zwycięstwo w tej edycji LM chłopakom z Londynu się po prostu należy. Barca musiała wygrać, tutaj nie mogło być niespodzianki, szkoda mi tylko Lyonu, ale w konfrontacji z ManU też wielkich szans nie mieli. Mecz Sewilli z Fenerbahçe mnie nie interesował, ale w sumie fajnie, że Turcy wygrali. I tak odpadną w następnej rundzie.

 

Czekam na mecz Interu, miejmy nadzieję, że dwubramkowa strata zostanie odrobiona, bo szkoda byłoby odpaść z raczej średnim Liverpoolem.

Odnośnik do komentarza

swietnie, ze Milan odpadl. przyznam, ze Arsenal mnie zaskoczyl, nie spodziewalem sie, ze "mlodziez" poradzi sobie az tak dobrze. nice.

szkoda, ze nie poradzil sobie lyon, ale zwyciestwo ManU na wlasnym stadionie bylo do przewidzenia.

dzisiaj licze na Real i Inter. szkoda, ze na Bernabeu nie zagra Ruud, pozostale braki (Sneijder, Robben, Ramos) to tez spore oslabienie. po Interze cudow sie nie spodziewam, ale licze, ze podejma walke.

Odnośnik do komentarza

Tak tylko w kwestii przypomnienia to Inter gra za tydzień :D przypominam bo widzę że nie wszyscy to wiedzą :D

To takie odroczenie odpadnięcia tej gorszej części Mediolanu :D Poza tym powinno się obejść bez niespodzianek. Chelsea w Tym momencie tłucze Olympiakos i awans ma więcej niż pewny. Real wymęczy jak na nic przystało mecz z Romą ale powinien przejść dalej no i Porto powinno bez wysiłku ze zdecydowanie najsłabszą Ekipą Schalke wygrać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...