Skocz do zawartości

Champions League 2007/2008


Rekomendowane odpowiedzi

Real z "najlepszej drużyny w historii ligi" obecnie stał się... jedną z lepszych, ale ma zdecydowanie większe problemy. O ile bowiem w lidze można przegrać mecz czy dwa, i nadal jest przewaga, tak w LM jeden słaby występ może oznaczać koniec przygody. Już jutro mecz z Romą na wyjeździe i rywal na pewno nie zlituje się nad Królewskim tylko dlatego, że Robinho jest kontuzjowany. Mało tego, uraz ma Ruud Van Nisterlooy (powinien zagrać, ale wątpliwe, czy da z siebie 100%). Tym sposobem Real jest osłabiony brakiem dwóch najlepszych w tym sezonie strzelców i asystentów. Mało? To co powiecie na to, że pod znakiem zapytania stoi występ Raula? Dodatkowo kontuzjowana jest dwójka stoperów, Pepe i Metzelder. I lewy obrońca, Marcelo. Szpital.

 

Roma ostatnio też nie jest w wybornej formie, brakuje Vucinicia i Juana, ale z 1/3 Realu powinna sobie poradzić u siebie. Pytanie, jaką przewagę mogą sobie wypracować Rzymianie. Czyżby Real znowu miał odpaść w 1/8 finału LM? To by był już chyba czwarty rok z tak finalnym wynikiem na polu międzynarodowym.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Real z "najlepszej drużyny w historii ligi" obecnie stał się... jedną z lepszych, ale ma zdecydowanie większe problemy. O ile bowiem w lidze można przegrać mecz czy dwa, i nadal jest przewaga, tak w LM jeden słaby występ może oznaczać koniec przygody. Już jutro mecz z Romą na wyjeździe i rywal na pewno nie zlituje się nad Królewskim tylko dlatego, że Robinho jest kontuzjowany. Mało tego, uraz ma Ruud Van Nisterlooy (powinien zagrać, ale wątpliwe, czy da z siebie 100%). Tym sposobem Real jest osłabiony brakiem dwóch najlepszych w tym sezonie strzelców i asystentów. Mało? To co powiecie na to, że pod znakiem zapytania stoi występ Raula? Dodatkowo kontuzjowana jest dwójka stoperów, Pepe i Metzelder. I lewy obrońca, Marcelo. Szpital.

 

Roma ostatnio też nie jest w wybornej formie, brakuje Vucinicia i Juana, ale z 1/3 Realu powinna sobie poradzić u siebie. Pytanie, jaką przewagę mogą sobie wypracować Rzymianie. Czyżby Real znowu miał odpaść w 1/8 finału LM? To by był już chyba czwarty rok z tak finalnym wynikiem na polu międzynarodowym.

 

Przenioslem do tematu LM, tu bardziej pasuje. Tez sie ostatnio zapedzilem i zalilem sie w temacie Serie A, odnosnie kontuzji w Milanie w perspektywie meczu z Arsenalem.

 

 

Plaga kontuzji w Realu to niezla kicha. Jak dla mnie byli calkiem powaznym faworytem do finalu.. Ostatnie sezony nie byly dla nich najlepsze, wiec sie utarlo, ze nie jest to jeszcze druzyna do zwyciestwa w LM, ze jeszcze nie teraz.

Jak dla mnie to wlasnie w tym sezonie, szczegolnie w pelnej formie, dawali ostro popalic. Niepokonany Iker na bramce, wyczyniajacy cuda, a z przodu mordercze trio Robinho, Ruud, Raul, zawsze gotowe strzelic te jedna bramke wiecej, gdyby komus, jakims cudem udalo sie pokonac Casillasa.

Zobaczymy, czy Roma to wykorzysta.

 

Jezeli chodzi o Milan, to w jutrzejszym meczu wystapi prawdopodobnie jakis tam 38 letni bramkarz, bo z powodu kontuzji nie ma kogo wystawic. Chyba, ze Kalac sie wykuruje, ale Ancelotti dzis wypowiadal sie o tym dosc sceptycznie.

 

A reszta? Inter jak zwykle odpadnie;] Barca i Porto musza przejsc dalej. Olympiakos i Fenerbahce to troche takie niewiadome, druzyny mogace sprawic niespodzianke, ale na pewno nie naleza do faworytow.

Man U jest chyba na gazie po ostatnim zdemolowaniu Arsenalu. W dodatku Ronaldo w tym meczu nie gral i podobno nie byl z tego powodu zadowolony, wiec jezeli jego chec gry, przelozy sie na efekt na boisku, to Lyon musi bardzo uwazac, by nie pozegnac sie z cwiercfinalem juz po pierwszym meczu.

Odnośnik do komentarza

Moje typy obecnie:

 

Barca

Manchester

Porto

Inter (Liverpool dawno tak słaby nie był, jak teraz. Inter zaś teoretycznie powinien być faworytem LM. Myślę, że przejdą)

Real (mimo wszystko - mają rewanż u siebie i są w stanie odrobić, ponadto w historii zawsze im dobrze szło z Romą)

Milan (bo im zależy na tych rozgrywkach)

Chelsea

Sevilla (obie drużyny nie są obecnie supermocne, nie zdziwię się, jak Fenerbahce zrobi psikusa, kasy na nikogo ne stawiam)

Odnośnik do komentarza
Ja dziś obstawiłem kuponik na 3 mecze:

 

Liverpool - Inter x2

Arsenal - Milan 1

Lyon - Manchester United 2

 

za 5 do wzięcia 30 z drobnymi. :D

 

Ogólnie to dzisiaj mam nadzieję, że Roma rozgromi Real.

No i wtopiłeś, bo Inter był żałosny dzisiaj. Ile to razy przekroczyli linię środkową boiska? 2? Lpoolowi brakowało siły ognia (przerzucanie z jednego skrzydła na drugie to trochę za mało), ale koniec końców weszły dwa strzały i Inter nie ma szans z taką grą na San Siro. inna sprawa, że od 30 min. grali bez Materazziego. Generalnie flaki z olejem.

Jutro ciekawsze mecze :]

Odnośnik do komentarza
A reszta? Inter jak zwykle odpadnie;]

 

bul bul bul :twisted: Czyli wszystko w normie.

 

Najbardziej zawiodlo mnie Porto, no nie wierze, ze Schalke ich wyeliminuje;x

 

No ale tym sezonie coś czuję, że wrócą za rączkę z ACM :P

 

Tragiczny mecz Interu ale wyrzucenie Matrixa to częściowo spowodowało. W 10 na wyjeździe to się można tylko bronić zwłaszcza z taką drużyna jak LFC. No nic jako wierny kibic wirzę, że mogą się jeszcze wziąść w garść i wygrać :D

 

Dziś ACM przegrywa (powód: kłopoty z kadrą - z tego co wiem to mają tam szpital) Boruc zatrzymuje Barcelonę a Sevilla małą różnicą przegrywa z Fener. ManU wydaje mi się, że wygra.

Odnośnik do komentarza
Dziś ACM przegrywa (powód: kłopoty z kadrą - z tego co wiem to mają tam szpital) Boruc zatrzymuje Barcelonę a Sevilla małą różnicą przegrywa z Fener. ManU wydaje mi się, że wygra.

 

"Na papierze" Milan wystapi w prawie, ze podstawowym skladzie. Problemem jest tylko forma zawodnikow, bedacych dopiero co po kontuzji. Ma grac Kalac, druga linia w najmocniejszym skladzie Kaka, Seedorf, Pirlo, Gattuso, Ambrosini, z przodu pewnie jeden zawodnik, czyli beznadziejny Gilardino. Jeszcze nie wiadomo, czy wystapi Pato, ale dotyczy to tylko dylematu, czy od 1 minuty, czy wejdzie potem.

Moze nie bedzie tak zle. W Arsenalu na bramce Lehmann, brak Van Persiego tez cieszy. Zobaczymy jak poradza sobie z Fabregasem i Adebayorem.

 

Wedlug bukow faworytem meczu jest Arsenal, jednak juz do awansu ich faworytem jest Milan.

Jak dla mnie remis, albo dobra porazka (2-1, 3-2, 4-3 itp) Milanu dzisiaj, sprawia, ze Arsenal sie zegna z LM. Na San Siro nie maja szans. Martwi mnie, ze jednak moga przewalic wysoko, oby nie;f Musza zagrac swietnie taktycznie, pewnie beda sie non stop bronic, by wywiezc dobry wynik. Sratenaczio musi byc perfekcyjne, dobre akcje ofensywne pewnie bedzie mozna policzyc na palcach jednej reki.

 

Najlepszy scenariusz to pierwszy gol dla Milanu i obserwowanie jak Arsenal tonie, probujac wyrownac, odlaniajac swoje tyly;]

Odnośnik do komentarza

No ja stawiam, że Nesta weźmie na siebie Adebayora, Gattuso pokopie po kostkach Fabregasa, a w ataku Inzaghi, który co mecz ma jedną jedyną akcję - jeśli ją zje.bie, to może być nieciekawie. W drugiej połowie wejdzie Pato i pozamiatane :D

Nie no jak zwykle jestem niepoprawnym optymistą i obstawiam bramkowy remis :]

 

Edit: Oficjalne jedenastki:

 

ARSENAL: Lehmann; Sagna, Gallas, Tourè, Clichy; Ebouè, Flamini, Fabregas, Hleb; Eduardo, Adebayor;

 

MILAN: Kalac; Oddo, Nesta, Kaladze, Maldini; Gattuso, Pirlo, Ambrosini; Kakà, Seedorf; Pato;

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Obrona Celtiku jest tragiczna. Wolalbym stoperow Wisly Krakow, na miejsce tych durnych Szkotów. Gdyby nie Boruc, mogloby sie skonczyc 5-2 dla Barcelony. Celitk juz odpadl, bo nie wierze, ze strzela gola na Camp Nou, nie mowiac juz o zwyciestwie.

Odnośnik do komentarza
0:0... jeszcze nigdy się tak nie cieszyłem z takiego wyniku. Co Milan wyprawiał w obronie (nawet bez Nesty), to głowa mała.

 

 

a co robił arsenal w ataku???!!!

 

masakra... ogólnie dzisiaj i wczoraj to jak ktoś trafił jakiś kupon to dużo kasy zgarnął... działo sie trochę i dobrze.

 

a co do boruca to dla mnie przesada... nie wiem jak na nsport komentowali, ale na tvp2 to robią z niego jakiegoś boga...

prawda, że gdyby nie on to by było z 6:2, ale po to jest bramkarz... większość strzałów w środek... gdyby barca była w formie to by artur nic nie poradził.

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Tak obiektywnie, to powinno sie skonczyc 3:0 dla Barcelony i faktycznie Boruc, nie mialby i tak nic do gadania. Celtik oddal chyba dwa celne strzaly w meczu, strzelajac 2 bramki. W dodatku jedną przy ogromnym udziale szczescia. Rzadko sie widuje gola, po lobie z 11 metrow główką.

Odnośnik do komentarza

"Wielki" Arsenal zegna sie z LM;] Znowu sie okazalo, ze liga to liga, a LM to juz co innego;] W pubie byly 4 mecze naraz wiec z podzielnoscia uwagi bylo slabo...

 

W meczu Lyon - Man U widzialem tylko brame malpy, wiec nie wiem, jak to wygladalo w przekroju meczu, ale spodziewalem sie wiekszej demolki. Oczywiscie 1-1 to i tak dla Lyonu sprawa nieciekawa.

Fenerbahce vs. Sevilla w ogole nie ogladalem, wiem, ze po 1 polowie bylo 1-1. Ogolnie to nie spodziewalem sie, ze Barca da sobie 2 gole strzelic...

Odnośnik do komentarza
Tak obiektywnie, to powinno sie skonczyc 3:0 dla Barcelony i faktycznie Boruc, nie mialby i tak nic do gadania. Celtik oddal chyba dwa celne strzaly w meczu, strzelajac 2 bramki. W dodatku jedną przy ogromnym udziale szczescia. Rzadko sie widuje gola, po lobie z 11 metrow główką.

 

Święte słowa. Obrona Celticu to jakaś przypadkowa zbieranina - nie miałbym do nich pretensji, gdyby to był mecz na Camp Nou, ale u siebie tak ganiać jak trampkarze...? A boruc póki nie trafi do klasowgo zespołu to ciężko go ocenić. IMO gdyby miał przed sobą czterech połapanych defensorów, to nie ustępowałby takiemu np. Casillasowi. Bo - jak wiadomo - "kiedy wrogów kupa, i Herkules dupa". Bramkarz nie jest po to, żeby wygrywał mecze. Jest po to, żeby rywale musięli się zdrowo napocić, żeby strzelić gola.

 

P.S. Tevez chyba po to się urodził, żeby grać w ManU.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...