Skocz do zawartości

Champions League 2007/2008


Rekomendowane odpowiedzi

Przesadzacie bo wczoraj zagrał wg mnie bardzo poprawne spotkanie i był jednym z lepszych piłkarzy Manchesteru w meczu.A karny przestrzelony,tak samo jak z Barceloną świadczy o jego marnej psychice.On za bardzo emocjonalnie podchodzi do piłki- o tym świadczą jego zachowania,płacz itp.

 

Co nie zmienia faktu,że faktycznie nigdy w historii nie zagrał wspaniałego meczu z dobrą drużyną.

 

Ja kocham Manchester,lubię Ronaldo ale niepojęte jest do mnie to ,że Scolarii zrobił go kapitanem na zbliżające się Euro.Wiem ,że rozgrywa sezon życia ,42 bramki w sezonie ale on nie ma mentalności kapitana drużyny.Kapitan to musi być człowiek,który swoją postawą zaraża innych do walki,mobilizuje,krzyczy ,a Ronaldo nonstop przewraca się o powietrze,ma pretensje do sędziego,rozkłada ręce itp

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wystarczy czytać jego wypowiedzi i śledzić jego zachowanie. Te jego zatrzymanie się przy karnym, próba wymuszeń, płacz na pokaz, wiele jego słów o tym jak to nie zasłużyli na porażkę, jacy oni i on są dobrzy, a już na pewno te jego: "Jestem najlepszym piłkarzem świata", skłaniają do myślenia że jest zwykłym pajacem, któremu nie wiadomo dlaczego natura dała talent :)

Czytasz jego wypowiedzi, widzisz jak zachowuje się na boisku, ale to wciąż jest tylko jedna dziedzina na podstawie której oceniasz cały charakter człowieka, przy tym, nie mając z nim żadnego kontaktu, nierozsądne.

No ale jeżeli uważasz inaczej, to nie dziw się że niektórzy tutaj oceniają twój charakter, to jakim byłeś/jesteś człowiekiem, po tym co piszesz na forum o konsolach;].

Tyle ode mnie.

 

Przesadzacie bo wczoraj zagrał wg mnie bardzo poprawne spotkanie i był jednym z lepszych piłkarzy Manchesteru w meczu. A karny przestrzelony, tak samo jak z Barceloną świadczy o jego marnej psychice. On za bardzo emocjonalnie podchodzi do piłki- o tym świadczą jego zachowania,płacz itp.

Otóż to.

Też nie pałam do niego, jako piłkarza, sympatią. Chociażby dlatego że czasami na boisku zachowuje się jak panienka, ale doświadczenia wiem że na boisku człowiek potrafi się strasznie zmienić. Ze spokojnego faceta w bandytę, z tzw ch.uja w lamentującą panienkę:P.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza
koledzy można lubic,nie lubic C.Ronaldo,ale jest to faktem,że odgrywa główną rolę w najsilniejszej lidze świata.Piłkarzem jest kompletnym.

 

Dokładnie - kompletnie nie umie strzelać karnych...

 

Mecz nie był taki zły, mnie emocji nie brakowało, bo 5 minut przed meczem zabrakło prądu... heh. Dziwię się tym, co twierdzą, że czerwień dla Drogby (to jest IMO piłkarz kompletny) się nie należała. Za "liścia" nie należy się czerwień, no to za co? Chyba za kosę w żebra. Byłem za ManU, ale strasznie szkoda Terry'ego, no strasznie. Ronaldo może i jest najlepszym piłkarzem świata, ale lepiej będzie jak go sprzedadzą do Realu i kupią klasowego playmakera w stylu Fabregasa czy kto tam jest na rynku. Kim jest pedał naprawdę, to się okaże w Czerwcu, bo tam każdy mecz będzie na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Słuchaj.Co do czerwonki dla Didiera.Nie rozumiem sędziego.Vidic non stop szturchał,trzymał,lekko uderzał Drogbe przez cały mecz.Sędzie tego nie widział.Dlaczego?Może miał chwilową zaćmę?Nie wiem.Czego nie dał czerwonej kartki choćby dla Teveza za idealny Elbow punch dla Makelele?Dlaczego dał żółtą kartkę dla Francuza za to że szedł do piłki i Scholes dał mu z dyni?(wszak to on poszkodowany bardziej był,ale kto łapy w piz... pcha to ma).

Wiem wiem.Dacie argument że czerwień należała się też dla Carvalho za kose na Ronaldo.OK,spoko.Ale ile hamskich zagrań ze strony zawodników Manchesteru Utd było?A no właśnie.

 

Jeszcze wzmianka o Drogbie.Szkoda że sędzia sfrajerzył jak dziecko tą kartkę,jak już coś to powinna być obustronna.Dla reprezentanta Wybrzeża Kości Sloniowej jak i dla Vidica.

Szkoda ze Drogba dal mu tylko liscia.Mogl zasadzic fange az Nemanja by sie potoczyl.Bylo by sprawiedliwiej

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Tak czy inaczej, Cristiano Ronaldo nie jest pilkarzem wybitnym na miare Zidane'a, R. Baggio, swego czasu Ronaldo czy Ronaldinho, ktorzy to potrafili w pojedynkę wygrac naprawde wazny mecz, w polfinale, czy finale wielkiej imprezy. Co z tego, ze jest najlepszy, umie strzelic 3 bramki słabeuszom z ligi angielskiej, czy fazy grupowej LM, skoro w finale albo polfinale się spala i nie potrafi wziac na siebie ciezaru gry.

Odnośnik do komentarza

Sam nie pałam sympatią do Ronaldo i śmiałem się na głos, gdy spudłował karnego, ale... przyznajmy, że wczoraj zagrał bardzo dobrze. W każdym razie - bardzo dobrze jak na piłkarza MU, bo większość "Czerwonych Diabłów" była na boisku bezradna. Ronaldo nie był - strzelił gola, stwarzał sytuacje, podawał, dryblował. Bez niego w ogóle by nie było serii rzutów karnych, w których przestrzelił.

 

Zawiódł w najważniejszym momencie - okej, ale John Terry też zawiódł, a przecież on uchodzi za piłkarza, na którym w takich momentach można polegać. To Terry jest kapitanem drużyny i gra w niej 13 lat - Ronaldo jest ciągle młodym zawodnikiem, który przez ostatnie 2 lata zrobił duże postępy w dziedzinach, w których był słaby. To jest po prostu piłkarz specyficzny, ale na pewno jeden z najważniejszych na świecie. Prezes Realu Madryt staje na głowie, żeby go do siebie sprowadzić.

Odnośnik do komentarza

Mi tam się wydaje, że to przestrzelenie karnego nie wynikało z tego, że go sytuacja przerosła. On po prostu przekonany o swojej boskości nawet przy karnym musi cudować, kiwać się sam ze sobą, gwiazdorzyć i bardzo dobrze, że czasem życie sprzedaje mu kopa w mordę.

 

Nie ma i chyba nie było drugiego takiego piłkarza, który będąc autentycznym geniuszem piłkarskim (bo CR nim jest, trudno żeby będąc skrzydłowym/napastnikiem pełnił rolę playmakera) wzbudzałby tyle negatywnych emocji swoim żałosnym zachowaniem na boisku.

Odnośnik do komentarza
Czytasz jego wypowiedzi, widzisz jak zachowuje się na boisku, ale to wciąż jest tylko jedna dziedzina na podstawie której oceniasz cały charakter człowieka, przy tym, nie mając z nim żadnego kontaktu, nierozsądne.

No ale jeżeli uważasz inaczej, to nie dziw się że niektórzy tutaj oceniają twój charakter, to jakim byłeś/jesteś człowiekiem, po tym co piszesz na forum o konsolach;].

Tyle ode mnie.

Czyli są dwie możliwości. Albo serio taki jest w życiu, albo zachowuje się jak kretyn tylko na pokaz. W tym wypadku jest dwulicowy, a na dodatek chce żeby ludzie tak o nim myśleli. W obu przypadkach pajac.

 

Poza tym, to oczywiste że ocenia się kogoś po tym jak się zachowuje i co mówi, to są silne kryteria. Nie chciałbym go znać. I nie dziwię się, że ludzie tutaj się wzajemnie oceniają, nie znając się praktycznie. To normalne. Jak Cię widzą, tak Cię piszą.

 

Ps. Musiolik, mi o Krysię właśnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Słuchaj.Co do czerwonki dla Didiera.Nie rozumiem sędziego.Vidic non stop szturchał,trzymał,lekko uderzał Drogbe przez cały mecz.Sędzie tego nie widział.Dlaczego?Może miał chwilową zaćmę?Nie wiem.Czego nie dał czerwonej kartki choćby dla Teveza za idealny Elbow punch dla Makelele?Dlaczego dał żółtą kartkę dla Francuza za to że szedł do piłki i Scholes dał mu z dyni?(wszak to on poszkodowany bardziej był,ale kto łapy w piz... pcha to ma).

Wiem wiem.Dacie argument że czerwień należała się też dla Carvalho za kose na Ronaldo.OK,spoko.Ale ile hamskich zagrań ze strony zawodników Manchesteru Utd było?A no właśnie.

 

Jeszcze wzmianka o Drogbie.Szkoda że sędzia sfrajerzył jak dziecko tą kartkę,jak już coś to powinna być obustronna.Dla reprezentanta Wybrzeża Kości Sloniowej jak i dla Vidica.

Szkoda ze Drogba dal mu tylko liscia.Mogl zasadzic fange az Nemanja by sie potoczyl.Bylo by sprawiedliwiej

 

To jest ten typ myślenia, tzw LOL. "nie należała się czerwień, bo wcześniej Tevez to... bo Scholes tamto... bo Vidić z kolei..." Kartka albo się należy za jakieś zagranie, albo nie. To co Ty mówisz jest tożsame z "owszem faul był, ale nie na karnego, więc słusznie nie zagwizdał".

Odnośnik do komentarza
No, ale co ma Arsenal wpólnego z Chelsea jeśli chodzi o LM, jak ze soba nie grali w tym sezonie?

Oj, no fakt, pokićkało mi się. To było w ćwierćfinale z Liwerpulem, ale wiadomo (chyba) o co mi chodziło. Tym bardziej, ze te decyzje w finale nie były jakoś szczególnie kontrowersyjne.

 

Już widzę ten nagłówek: "Feralnego karnego miał strzelać Drogba!". Mógł o tym prędzej pomyśleć, zanim wystartował z liściem na oczach sędziego.

Odnośnik do komentarza

NO więc wychodzi na to że sędzia lamił na boisku.BO co sędzia ma robić?Stać na straży CZYSTEJ gry.hehe.Znaczy się ma gwizdać tak żeby było jak najsprawiedliwiej.Wydaje mi się że jeśli pan Lubos Michel zobaczy sobie mecz na kasecie video/płycie DVD/tudzież na psp w formacie mp4 :P to złapie się za dynie i nie wyjdzie z domu.Taką mam nadzieję.BO to nie był poziom sędziowania godny finału Champions League.

 

Tokar ładnie sprostował zachowanie C.Ronaldo na boisku/boiskach.Jest przekonany o swojej bożej iskrze i za wszelką cenę robi z siebie widowisko.No i nie raz jeszcze życie wymierzy mu solidnego strzała po paszczy

Odnośnik do komentarza

Mecz zły nie był. Pierwsze minuty - wybadanie się ("piłkarskie szachy"), później parę akcji Czelsi i bramka Krystyny dla ManU. The Blues obudzili się po dwóch groźnych strzałach i zaczeli atakować. Bramka Lampardo w ostatnich minutach pierwszej połowy dawała nadzieję, że piłkarze obu drużyn przyatakują po przerwie. Pare okazji miała Czelsi, ale wszystko kończyło się słupkiem, poprzeczką albo strzałem za bramkę. Generalnie remis sprawiedliwy ( obie drużyny gdyby miały więcej szczęścia mogły to rozstrzygnąć w regulaminowym czasie gry - ManU w pierwszej połowie, Chelsea w drugiej).

 

 

Mamy kolejnego Polaka, który zdobył puchar ligi mistrzów.

 

 

Już widzę ten nagłówek: "Feralnego karnego miał strzelać Drogba!". Mógł o tym prędzej pomyśleć, zanim wystartował z liściem na oczach sędziego.

 

Drogba też mógł nie trafić.

Odnośnik do komentarza

Każdy uważa że ma rację he he

 

Ja to widziałem tak:

bacik i browar nie zamuliły mojego odbioru. pierwsze 20 minut miałem palpitację serca i ogólnie 1-sza połowa była bardzo dynamiczna. Masa walki, fauli i akcji. Mecz był ostry i sędzia mylił się w obie strony (wejście Carvalho w nogę Żelusia też powinna być czerwień). Wydaje mi się, że nie wyszło to WYRAŹNIE na korzyść któregoś z zespołów choć brechtałemn jak sędzia bodajże 3 razy pomylił się w ciągu kilku minut i to za każdym razem dotyczyło Joe Cola. 2ga połowa dla niebieskich. W dogrywce chyba ze wskazaniem na Chelsea choć nie jestem pewien (akcja Giggsa).

Tylko nieskuteczności Teveza zawdzięczać można wynik 1:1 do przerwy choć bramka Lamparda to nie ma co ukrywać - fart. Rykoszet od pleców Vidicia bodajże i potknięcie V D Sara. Cristiano jak strzelił bramkę to siadł i może grał słabo, ale to co dokonał w tym sezonie to robi wrażenie. Chelsea waliła w słupki i poprzeczki, MU marnowało setki (Tevez z główki w Cecha, dobitka Carricka, spóźniony wślizg Teveza i strzał Giggsa w Terryego). W sumie vd Sar i Cech zagrali świetne spotkania.

Co do czerwieni Drogby - przepis mówi: ręce przy sobie i jasne. I faktycznie Terry opluł Teveza, wstyd zwłaszcza że zagrał świetny mecz i jest filarem oraz ikoną klubu. Też powinna być czerwień.

A karne to loteria. Ronaldo strzelił jak paralita i dobrze, bo mu sodówka do głowy odbija, może trochę przystopuje z przechwałkami. Terry jak amator, wywrócić się przy takim karnym? A Anelka... pewnie myślał ile kasy dostanie za zwycięstwo i kontrakty jakie mu braciszek załatwi.

 

Ogólnie za(pipi)iście że wygrało MU. Reszta się nie liczy, bo kto będzie pamiętał pokonanych za kilka lat?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...