Skocz do zawartości

Champions League 2007/2008


Rekomendowane odpowiedzi

No i będzie Finał Angielski. Niestety fani Angielskiej piłki wreszcie dostali jakiś Argument do ręki że to Premiership jest najmocniejsza ligą :/ no nic zdarza się

Dwumecz bardzo nudny. Barca gra słabo Cały sezon a Manchester cieniuje od kilku spotkań już w pierwszym spotkaniu grał średnio a w lidzę też nie za dobra Passa. Uratowany remis z Blackburn, Porażka z Chelsea. Jeszcze mecz z WHU się szykuje więc mogą stracić majstra co bardzo by mnie ucieszyło ^^

Finał ?? Raczej widzę w nim Ekipę Chelsea chociaż nigdy nic nie wiadomo. W finale liczę również na zwycięstwo the Blues bo z trójki pozostałych zespołów w grze tylko ich jakąś sympatią darzę.

Co do Samego finału to podejrzewam ze będą wielkie szachy ale chciałbym się mylić

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No no ...powiedzcie tak szczerze czy ktoś spodziewał się po meczu Chelsea-Liverpool takiego widowiska jak to miało miejsce wczoraj?Najlepszy mecz chyba w tej edycji LM,emocje na wysokim poziomie i kurcze już myślałem,że The Reds się znowu upiecze ale już i tak za dużo szczęścia mieli w ostatnich latach w LM.

 

W Wielkim Finale bez faworyta,dwie najlepsze drużyny Anglii walczące o mistrzostwo zmierzą się też o triumf na naszym kontynencie.Jako fan Manchesteru wiadomo komu będę kibicował i obiektywnie uważam,że z przekroju tegorocznej Ligi Mistrzów to Diabełki zasługują na puchar.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem w pierwszej połowie mecz był kiepskawy, bo murawa trochę ograniczyła graczy Chelsea i Liverpoolu. Później już znacznie lepiej. Piękny gol Torresa, atom w nodze Drogby 2x. Nie wiem, czy zauważyliście, że Reina przy karnym rzucił się tam gdzie Frank najczęściej strzela, a ten zmienił róg i zmylił Reinę. Z tego co widziałem karne Lamparda to zawsze idzie w lewy dolny róg.

 

Nie wiem czy mi się wydawało, czy Lampard płakał po karnym? Powód znany, ale nie wiem czy mu się łezka uroniła.

 

Chelsea - MU, czyli tak jak się spodziewałem. I całym sercem będę za podwójną koroną The Blues. Mourinho uwielbiam, bardzo cenię jego talent, ale czasem trzeba dać piłkarzom troszkę wolności, co moim zdaniem niezamierzenie zrobił Grant. I bardzo dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Fani Angielskiej świętują , ich liga w tym momencie jest najlepsza (nie w historii nie popadajmy w panikę).Mecz bardzo fajny , na początku byłem zły ,że nie pokazali MU i Barcy ale czas pokazał ,że lepszy był ten drugi półfinał. Nie wiem jak wy ale ja kibicuję Chelsea w finale , porządny żydowski klub ;)

Odnośnik do komentarza

obok Liv - Arsenal najlepszy mecz tej edycji . Piłkarze doslownie przeorali boisko wzdłuż i wszerz .

Najbardziej utkwił mi w pamięci moment gdy Lampard cieszył się z bramki . Dość wzruszający moment .

 

W finale będe kibicował Manchesterowi , sir Alex po dekadzie znów może powrocić na szczyt . Drużyne ma bowiem porównywalnie dobrą tak jak ta z sezonu 98/99 .

Odnośnik do komentarza

W finale będę trzymał kciuki za Chelsea. Nie gra ona bowiem aż tak niewiarygodnie nudno, jak Manchester. Piłkarze Fergusona całą fazę pucharową przejechali na zwycięstwach 1-0... Gdyby w takim stylu do finału awansował jakikolwiek zespół włoski, to już tysiące fanów futbolu załamywałoby ręce, że "upadek futbolu". Ale że to Manchester, to się przymyka oko. Ja nie przymykam - niech Chelsea im nakopie.

Odnośnik do komentarza
W finale będę trzymał kciuki za Chelsea. Nie gra ona bowiem aż tak niewiarygodnie nudno, jak Manchester. Piłkarze Fergusona całą fazę pucharową przejechali na zwycięstwach 1-0... Gdyby w takim stylu do finału awansował jakikolwiek zespół włoski, to już tysiące fanów futbolu załamywałoby ręce, że "upadek futbolu". Ale że to Manchester, to się przymyka oko. Ja nie przymykam - niech Chelsea im nakopie.

 

Poprostu nie moge zostawic tego bez komentarza ... czy ty wiesz o czym w ogole mowisz ??

 

Manchester w Fazie Grupowej Strzelil 13 Bramek czyli tyle co Real Madryt i 1 Mniej niz Sevilla i Arsenal

 

W Premiership maja 12 bramkowa przewage nad Czelsi i 3 mniej stracone ...

 

Chcesz jeszcze cos dodac ??

Odnośnik do komentarza

No fajnie, ja znam te statystyki. Ale odnoszę wrażenie, że niejeden zespół potrafiłby nastrzelać tyle bramek Dynamu Kijów, bo to głównie jemu MU zawdzięcza taki dorobek. Co mi po tym, że słabeuszom Ronaldo i spółka wpakują po 5 goli, skoro i tak nie oglądam meczów ze słabeuszami? Ja przecież mówię o tym, co oglądalmy w fazie pucharowej LM. W spotkaniach o dużą stawkę Manchester gra zachowawczo, ostrożnie i... nudno. Jakby mi ktoś powiedział przed sezonem, że dwumecz MU-Barca będzie wyglądał tak, jak wyglądał, to bym nie uwierzył.

Odnośnik do komentarza

Grunt ze Barca tych bramek nastrzelala 1000 ...

 

Arenal i Sevila zawdzieczja swoje bramki Slavi Praga ...

 

Pozatym porownaj bramki strzelene w Ligach Hiszpanskich Wloskich i Angielskich z czego podobno Hiszpanska jest ta bardziej "bramkostrzelna" ... nie mowie ze Angielska pilka jest piekna dla oka ale niestety taka jest Europejska Pilka nozna jak chce ogladac cuda na kiju to ogladam Argentynska Brazylijska albo Afryke ...

Odnośnik do komentarza

Mimo że kibicuję ManU, to jednak przyznać trzeba, że się nieco zasapali i ostatnio drętwota od nich bije. A to jak Ferguson ustawiał zespół na wyjazdówki z Barcą i Chelsea to jest zgroza i gdyby nie postać Rooneya, tobym się wypiął na ten zespół. Bo z takim składem i najlepszą obroną w Europie, grać 8-1-1 to jest żenada niestety. Jeśli Chelsea odbierze im koronę LM (w Premiership raczej nie dadzą rady), to będzie trzeba śmiało przyznać, że "dobrze im tak". <_<

 

edit: http://www.sport.pl/pilka/1,65080,5175785.html - Grant próbuje iść w ślady Mourinho i sieje zamęt, że niby sędziowie i kluby są za ManU. Niech jeszcze założy związek oszukanych żydów i żąda odszkodowań i zwrotu zagrabionego mienia, palant jeden.

Odnośnik do komentarza

No macie argumenty.... jak byście mieli kilkadziesiąt meczów za sobą to pewnie skakalibyście jak kozice

nie ważne jak grają ważne że wygrywają, tak powie każdy kibic danego zespołu

co z tego że MU wygrało z Barcą 1-0, teraz w lidze 4-1 z WHU i o czym to świadczy? o niczym. Niby taka wielka i technicznie grająca Barca i co ? Nic a teraz 6-0 z Valencją. Dyspozycja dnia + taktyka się liczy

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No i finito.Pan Lubos Michel wygrał mecz dla Manchesteru.Nic nie będę mówił bo nic nie mam zamiaru.Sędzia największym aktorem widowiska,nie licząc debilnego C.Ronaldo.

 

Chelsea powinna mieć pretensje TYLKO i wyłącznie do pana Arbitra.Za co czerwona kartka dla Drogby?skoro to Vidic buchał się mocniej?Dlaczego nie było czerwonej kartki dla Teveza w sytuacji gdy łokciem w polu karnym Cecha położył A.Cole...

Nie rozumiem takiego sędziowania,i do tego jeszcze w takim meczu jak Finał Ligi Mistrzów

Odnośnik do komentarza
No i finito.Pan Lubos Michel wygrał mecz dla Manchesteru.Nic nie będę mówił bo nic nie mam zamiaru.Sędzia największym aktorem widowiska,nie licząc debilnego C.Ronaldo.

 

Chelsea powinna mieć pretensje TYLKO i wyłącznie do pana Arbitra.Za co czerwona kartka dla Drogby?skoro to Vidic buchał się mocniej?Dlaczego nie było czerwonej kartki dla Teveza w sytuacji gdy łokciem w polu karnym Cecha położył A.Cole...

Nie rozumiem takiego sędziowania,i do tego jeszcze w takim meczu jak Finał Ligi Mistrzów

Nic Tylko się pod tym podpisać... Dodać ejszcze tylko przepis pana Lubosa o nie przyznawaniu Rożnych Chelsea

Lubosa uważałem zawsze za najlepszego sędziego ale dzisiaj dostroił się do poziomu Merka chociażby

Mecz nie porwał mnie zbytnio, widywało się lepsze. Szkoda Chelsea której zabrakło tej odrobiny szczęścia 2 słupki i poprzeczka to musi boleć...

 

Odnośnik do komentarza

No kartka dla Drogby prosto z du/py, ale jaki to miało wpływ na końcowy wynik, skoro wszyscy już się słaniali w tym momencie na nogach i przewracali od podmuchów wiatru. Żaden.

 

No i może jak ochłoniecie i przeczytacie sobie jutro wasze ujadanie, że Czelsi przegrała, bo sędzia 4 razy nie podyktował im rożnego, to być może wyda się wam to tak samo głupie, jak każdemu, kto nie patrzy na to z pozycji zrozpaczonego fana Niebieskich ;]

 

EDIT: no krystyna z gazowni ostro z tym karnym pojechała. W tych karnych trzeba się było bardzo postarać żeby nie strzelić, bo nawet jak bramkarz miał piłkę na rękach, to i tak się ześlizgiwała do bramki. Ja nie wiem co on myslał, że jak się zatrzyma w połowie drogi i postoi trzy sekundy, to bramkarz nie wytrzyma nerwowo i się rzuci w któryś róg, a on strzeli do pustej bramki ? ;]

Ale Anelka też klawo strzelił. Po raz kolejny udowodnił, że jest wart każdych pieniędzy :>

Odnośnik do komentarza
MANCHESTER UNITED !!!! MANCHESTER UNITED !!!! MANCHESTER UNITED !!!! MANCHESTER UNITED !!!!

 

TAK JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IDE UPIĆ SIĘ Z RADOŚCI !!!!!

 

 

upij się z radości i spuść na zdjęcie "boskiego" kristiano

 

No kartka dla Drogby prosto z du/py, ale jaki to miało wpływ na końcowy wynik, skoro wszyscy już się słaniali w tym momencie na nogach i przewracali od podmuchów wiatru. Żaden.

 

No i może jak ochłoniecie i przeczytacie sobie jutro wasze ujadanie, że Czelsi przegrała, bo sędzia 4 razy nie podyktował im rożnego, to być może wyda się wam to tak samo głupie, jak każdemu, kto nie patrzy na to z pozycji zrozpaczonego fana Niebieskich ;]

 

niby tak, ale z drugiej strony Terry strzelał ostatni...

tak to byłby przed nim Drogba (nie wiadomo czy strzeliłby, ale na pewno lepiej by mu poszło niż Terremu)

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza

Podpisuje się pod tym co napisał Tokar rękami i nogami.

 

Sędzia mylił się dla obu stron ,a w końcowej przepychance czerwoną kartkę zamiast Drogby powinien dostać Terry(opluł jeszcze na sam koniec Teveza).

Sędzia mylił się dla obu stron i ani razu nie były to sytuacje decydujące o losach spotkania.

 

Los meczu miał w nogach Terry jednak trafił w słupek.....Ronaldo z całym szacunkiem do jego talentu i umiejętności to największa ciota na boisku jaką widziałem(i on został kapitanem reprezentacji Portugalii na Euro).

 

Nie ma co piękna noc.manchester jest wspaniały,Manchester jest wielki,Manchester 3 raz najlepszy w Europie.

Glory Glory Man United

 

Odnośnik do komentarza

No cóż mecz mocno średniawy 1sza połowa dla ManU druga ze wskazaniem na The Blues.Lubos odstawił niezłą szopkę ale bez przesady twierdzenie że Chelsea przegrała bo nie dali im 4 rożnych jest lekką przesadą.Ogólnie wyrównany mecz słupek i poprzeczka ruskich a z drugiej strony 2 praktycznie setki ManU.A to co odstawił Cr przy karnym zapewniło mi przynajmniej kilka min śmiechu mimo iż byłem za ManU.

Odnośnik do komentarza

Ronaldo pokazal, ze jest graczem o beznadziejnej psychice. Jego zawieszenie sie przy karnym bylo przezabawne, niestety Man U i tak wygralo;] Chelsea powinna to roztrzygnac gdy miala okazje, w 2 polowie Man U nie istnial, gral zalosnie slabo. Karne troche zrekompensowaly slabe w dalszej czesci spotkanie.

 

Jak dla mnie to jeszcze J. Cole mogl sie zachowac bardziej jak cfaniak, jakos pod koniec regulaminowego czasu gry Ferdinand mu z "karata" wyszedl z noga na wysokosc glowy i go trafil, tyle, ze zawodnik The Blues pociagnal akcje dalej, niepotrzebnie. Jakby upadl chyba nie byloby watpliwosci, ze za taki wjazd na twarz powinien byc karny, ale dzis sedzia troche sie zagubil i cholera go wie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...