Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Naruto już dawno przeskoczył SSJ. Teraz już chyba jest na poziomie Goku w końcówce GT.

Swoją drogą nie spodziewałem się ujrzeć dopakowanego rasenshurikena. Blondas to teraz koksu konkretny. Walka z Sasuke skończyłaby się anihilacją Ziemi.

 

Kij, że w tej formie Rasen Shuriken trochę bez sensu jest, nawet jak na komiksową fikcję :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czyli co z (no)sharingan kakashim?

Ma nowe oko, zna tysiace technik, sharingan nie drainuje chakry - bedzie koks czy lamus?

 

Co do madary, to juz pewne, ze wroci kilkukrotnie silniejszy, bo jeden rinnegan to SSJ1, a dwa to SSJ3 xd

 

Chcialbym spotkac Naruto w obecnej postaci - zabralby mi sraki ;/

Odnośnik do komentarza

To nie Kakashi zna, tylko "sharingan zna", w sensie on działa jak karta pamięci. Kopiujesz na nią technikę, potem klikasz w "kage no bunshin.exe" i sharingan robi resztę :)

 

Ciekawe, że Obito będąc Uchicha nie mógł sobie zaimplementowować drugiego Rinnegana, a Nagato mógł. Co więcej, Nagato w porównaniu do Obito jakimś tam koksem w technikach nie był, na dobrą sprawę Obito mógł robić wszystko co Nagato. Chyba, że potrzebne mu było senjutsu mode (czy jak się to tam zwie :) ). 

 

Co do mocy twórczej Naruto, to on ma tą moc po mędrcu, ale chyba nigdzie nie było, że mędrzec mógł sobie tworzyć to i owo. WTF?! Poza tym co jak Kakashi będzie chciał swojego sharingana z powrotem? A wiem, wymieni sobie jak baterię w pilocie. Ok, to chyba wszystko jasne. Szkoda, że Naruto dał mu oko z flashbackiem, to był akt czystego trollingu. Aha, ten motyw z "to ja za wszystkim stoję, hahahahahahaahahaghaghayha!" Madary, to tak zaleciał sztampą, że monitor przesiąkł... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...