Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Serio nie ma sensu brac 4s? Zalezy mi na tym, by telefon nie byl duzy, a 4s idealnie trafia w moj gust, tylko postraszyliscie mnie z tymi update'ami. Nie chce nie miec mozliwosci odpalenia czegokolwiek na tym telefonie...

To nie jest tak że nie będzie możliwości odpalenia czegokolwiek. Jak jakaś aplikacja już nie wspiera starszego iOSa to można pobrać ostatnią kompatybilną wersję na niego.

 

http://support.apple.com/en-us/HT201377

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Serio nie ma sensu brac 4s? Zalezy mi na tym, by telefon nie byl duzy, a 4s idealnie trafia w moj gust, tylko postraszyliscie mnie z tymi update'ami. Nie chce nie miec mozliwosci odpalenia czegokolwiek na tym telefonie...

 

4s muli jak sku,rwysyn. W podobnej cenie masz Xperię Z1 Compact i ja bym na twoim miejscu w nią celował.

Odnośnik do komentarza

 

Serio nie ma sensu brac 4s? Zalezy mi na tym, by telefon nie byl duzy, a 4s idealnie trafia w moj gust, tylko postraszyliscie mnie z tymi update'ami. Nie chce nie miec mozliwosci odpalenia czegokolwiek na tym telefonie...

 

4s muli jak sku,rwysyn. W podobnej cenie masz Xperię Z1 Compact i ja bym na twoim miejscu w nią celował.

 

 

 

Mam 4S i najnowszy iOS 8.1.2 na nim. Wszystko działa wyśmienicie. Bez zamuły.

Wersja 8.1.1 wprowadziła sporo ulepszeń dla 4S, między innymi poprawy płynności.

 

 

Ja tak jak Figlarz, chciałem coś niedużego, a ze względu, że Andorida mam na tablecie, to telefon chciałem z czymś innym. Wybrałem 4S i jestem mega zadowolony. Klasa.

Odnośnik do komentarza

A zamieniłem sobe 5s na 6. O ile 5s to dla mnie telefon po prostu ładniejszy, to szóstka jest o wiele bardziej ergonomiczna, nawet mimo większego rozmiaru, i rozpływa się w rękach. Aż się chce dotykać tych zaokrąglonych boków ekranu xd. Paski z tyłu na zdjęciach wyglądają gorzej, na żywo jest lepiej, ale w One lepiej to HTC rozwiązało.

Odnośnik do komentarza

Plusy i minusy szóstki po dniu używania:

 

+:

 

-od 40 do 60 minut dłuższej pracy na włączonym ekranie w porównaniu do 5s

-obudowa mniej się grzeje

-głośnik jest lepszy, nie jest to poziom htc one, ale i tak słychać poprawę

-szóstka to pierwszy iPhone, który korzysta z ładowarki od iPada. Wcześniej też można było nią ładować, ale nie skracało to czasu ładowania. Teraz jest inaczej.

-ergonomiczny jak jasna cholera

-interfejs Safari jak na iPadzie (razem z tym super gestem do pokazania wszystkich zakładek)

-ulepszona klawiatura w landscape

-zwijanie obrazu gdy nie możemy siegnąć palcem w górne części ekranu. Już pokazuję:

 

mnb4sRU.jpg

 

Przeglądamy forumek jedną ręką i powiedzmy, że chcemy stuknąć w pasek z adresem. Lipa - za wysoko. Albo gimnastykujemy się z naszym kciukiem ryzykując upadek telefonu, albo bierzemy telefon w 2 ręce...

 

DytYaXk.jpg

 

... NO NIE SĄDZĘ. Po dwukrotnym dotknięciu (nie naciśnięciu) Home obraz zjeżdża w dół i możemy elegancko stuknąć w pasek.

 

-:

-no te paski z tylu nie każdemu podejdą

 

Ocena końcowa: najlepszy smartfon/10

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Siury musiały wersje 32gb zlikwidować i świat mógłby spać spokojnie a tak problemy same pierwszego świata  :/

a jak jest z czasem ładowania telefonu? bardzo duzo teraz korzystam ze telefonu i wk'urwia mnie to ze musze mieć na metrowym kablu telefon, bo nawet pół dnia telefon nie wytrzymuje maltretowania.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...