Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, teraz muszę przymusowo oddać swojego 5S na kilka dni i wrócić do swojego SGS3. Wzdrygam się za każdym razem jak muszę napisać SMS-a czy zadzwonić. No pieruńsko się przyzwyczaiłem do iPhone'a, szybciutko mi podpasował.

Odnośnik do komentarza

Hehehe, szybki jest, to fakt. Te podstawowe rzeczy zawsze zapierdzielają i to jest duży plus. Nie wiem jaki masz soft na SGS3 ale jesli coś oparte o stock i stockowi dialer to współczuję, chodzi strasznie wolno. Na czystym andku jest lepiej ale chwilkę dłużej zajmuje mu zanim zacznie wybierać numer np. Do SMSów używam textra i jest super.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Apple to release new iPod touch today: gold option, 8MP camera, 64-bit, 128GB + new Nano/Shuffle colors

 
The new Nanos and Shuffles won’t get new features, but the iOS-based iPod touch will see a considerable upgrade. Here’s what we’re hearing is coming to the touch:
 
Major camera upgrade from 5 megapixels to 8, matching the count on the iPhone 6 and iPad Air 2.
 
New 64-bit chip for faster operation and better graphics for gaming. Will also help it plow through future iOS versions beyond iOS 9.
 
“M” chip from the iPhone for fitness, steps, and elevation tracking.
 
Pre-loaded with iOS 8.4 and Apple Music following the June 30th launch.
 
New 128GB model for $399, still starting at $199 for 16GB. There will also be a $299 model with 64GB of space.

Nowy ipod touch :banderas:

Wiem,ze to temat o iphone,ale niema tematu do Ipodow. Ja tam sie ciesze,mam nadzieje ze bedzie na poziomie iphone 6 jezeli chodzi o specyfikacje  

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Strone wczesniej mialem jakie plotki :P A sklep to raczej oczywiste,ze chodzilo o apple store ;)

 

Ceny nowego Ipoda Touch

16GB - 239€ 

32GB - 289€

64GB - 349€

128GB - 469€

ipodtouch2015.jpg

 

Nowosci to A8 chip,kamera 8MP,M8 motion coprocessor for fitness tracking i wsparcie dla 802.11ac. Szkoda,ze nie dodali TouchID

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Ja jestem. W dobie dużych smartfonów nie chce mi się z nim biegać w kieszeni, jeździć na rowerze, czy ćwiczyć na siłowni. Mam 64 GB iPoda Touch z którego słucham muzyki i który zbiera mi kilometry z Nike+. Koszę z nim trawę, maluje płot, robię brudne roboty bo mi go nie szkoda pobrudzić łapami i zniszczyć. Telefon by mnie rozpraszał w czasie treningu. Kupiłbym tego nowego Toucha, gdyby było wejście na kartę SIM, żebym mógł słuchać Apple Music i Spotify a tak to nie dam takich pieniędzy.

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jaki jest obecnie target iPoda touch? Kupiłem drugą generację, kiedy smartfony były strasznie drogie, a tablety raczkowały, ale kto obecnie jest zainteresowany tym sprzętem?

Ja jestem,nie stac mnie na Iphone bez abonamentu,a biorac pod uwage jak duzo uzywam minut i smsow w miesiacu kompletnie mi sie nie oplaca brac telefonu na abo.

 

żebym mógł słuchać Apple Music i Spotify a tak to nie dam takich pieniędzy.

Mozna przeciez pobrac playliste,zeby dzialala w trybie online.

Odnośnik do komentarza

Czyli równie dobrze mógłbyś mieć 5s i włączać tryb samolotowy na czas treningu. Albo inaczej, dla samej muzyki wystarczyłby moim zdaniem nano.

Nano nie ma AirPlay no i iPhone kosztuje więcej niż iPod. iPod touch to także świetna konsola do przenośnego grania.

Mozna przeciez pobrac playliste,zeby dzialala w trybie online.

W muzyce w strumieniu chodzi o odkrywanie nowej, proponowanie nowych kawałków i szukanie na co ma sie aktualnie ochotę. Nie chce sie przygotowywać wcześniej pobierając muzykę na iPod za każdym razem a i z karta SIM pojemność 16GB byłaby wystarczająca.

A w ogóle wybrałem kapele z lat 80tych i elektronikę i teraz mam trochę za duży miks. Jeszcze zacxalem obserwować slayera. Jak to wszystko cofnąć i ustawić od nowa?

W aplikacji jak naciśniesz na ikonkę profilu w górnym lewym rogu. W iTunes pewnie tez w preferencjach profilu. 1d5116cdd8c320568a9a4fd4df134f14.jpg
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Grzybiarz,abonament na google wygasl? 5gb za free jest. Pozniej 20gb jest za .99€,200 GB za 3.99€,500 GB za 9.99€ I 1TB za 19.99€ ceny to kwota za miesiac

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...