Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Czym się różni w "Zdjęciach" "rolka z aparatu", od "mój strumień zdjęć"? Z tego co widzę, to liczbami się różnią :ninja:

---

Zrobiłem fotkę gierki z PSXa, co by wrzucić do odpowiedniego tematu:), no i nie mogę jej sobie wysłać na maila. Inne foty ok, a jak tą zaznaczę, to znika mi opcja wysyłki na maila, dlaczego?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dobra szybkie pytanie,

jutro najprawdopodobniej jade do sklepu po iPhone 6s, zastanawiam sie nad wersja 16GB, ile pamieci jest dokladniej w telefonie ? Chyba z 12 GB bedzie,co nie ?  4GB muzyki z Spotify,zdjecia, jakies filmy, 10 aplikacji, i pare nie za duzych gierek, styknie pamieci ? Czy juz lepiej brac 64GB ?

 

Apple Care ? To jest na rok,czy na 2 lata ?  Jakies dobre etui dzieki ktoremu nie rozbije PONOWNIE telefonu ?? 

 

iPhone 6S Plus ? Wielkosc ekranu tak bardzo przeraza ? Mialem 5,2 calowy ekran i bylo ok. 

Odnośnik do komentarza

No iPada będę brać 64GB, ale na iPhonie nie odczułem jeszcze problemu z miejscem mając 16GB. Najwięcej zasrywa Spotify i te kilkaset fotek, ale w razie czego wylatuje jakaś gierka-dwie w które i tak nigdy nie gram i bam, 600MB więcej się robi i można przeżyć.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Pojezdzilem troche po operatorach i dwoch sklepach, maja na magazynach jedynie wersje 16GB  iP6S,moglbym zamowic 64GB ale nie mam zamiaru czekac 3 tygodnie.  We wtorek podjade do media marktu bo tam akurat jest wersja 64GB na magazynie. Jeszcze dzisiaj pobawilem sie 6S i 6S Plus,bo mialem watpliwosci co wybrac. 6S Plus jest strasznie wielki, do kieszeni bym go nie upchal, za to 6s lezy idealnie w dloni, ale jest dosyc slizgi. Od razu biore crystal case i screen protector.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...