Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Imo nie ma sensu bawić w folie, ekrany iPhone ma mega porządne, jak coś to tylko jakiś pokrowiec i tyle

XD

 

 

Banny, zainwestuj w screen protector, to zawsze ochrona przed upadkiem sam kupilem dodatkowe szklo ochronne dla mojego iPhone 6s i wszystko dziala elegancko i nie wplywa zle na 3D Touch wiec bierz smialo i nie sluchaj sie osob ktore nie mialy stycznosci z tym telefonem i pisza bzdury.

Odnośnik do komentarza

Dam ci aukcje gdzie ja kupowalem screen protector+solidny crystal case. Nad skorzanym case sam myslalem, ale jednak odpuscilem sobie, poniewaz oprocz wygladu nie chroni telefon dobrze.

 

Ten crystal case wyglada oblednie i chroni telefon perfekcyjnie+ do tego jest screen protector.

 

 http://allegro.pl/etui-spigen-ultra-hybrid-iphone-6-6s-4-7-szklo-i5749505896.html

 

Powiem Tobie szczerze ze nie bralbym zadnych etui do iPhone 6s, ale telefon jest strasznie slizgi, juz prawie mi zlecial jak jeszcze nie mialem etui. Koszta ekranu sa strasznie duze+ zostanie obicie. Dla mnie zalezy jak na najlepszym stanie bo w nastepnym roku chcialbym go sprzedac i wziasc iP7.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no jak ktoś nosi gruz w kieszeniach to faktycznie potrzebuje folii, miałem ip3g, 4s, 5,5s teraz mam 6s i nigdy nie miałem zarysowanego ekranu i w porównaniu do innych telefonów to imo ekrany iP są naprawdę porządne

Jedynie jak piasalem wcześniej w moim przypadku kupuje slim casy, teraz mam oficjalny sylikonowy pokrowiec apple

 

Btw spigen robi bdb akcesoria dla iPhone

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Akurat ten case to jeszcze nie jest gruz, sa jeszcze gorsze. Ekrany iP sa przecietne pod wzgledem wytrzymalosci. Te oficjalne casy od Apple sa ladne, ale jak pisalem nie chronia dobrze telefonu.

 

Bez etui zleci na plecki- aparat zbity poniewaz wystaje  a znow z przodu- pajeczynka :) Wczesniejsze telefony trzymalem bez etui ale po ostatniej przygodzie ze zbitym ekranem :pawel: ..

Odnośnik do komentarza

Na ekran mi upadl z 3-4 razy i nie ma najmniejszej ryski. Te obramowanie w oficjalnych case'ach wystaje leciutko ponad obramowanie telefonu i to wlasnie ratuje telefon podczas upadku na ekran. Telefon tak jakby ląduje na bocznych gumach a ekran w ogole nie dotyka nawet podlogi. Na prawde szczerze polecam te oficjalne case'y. Gdyby nie on to juz dawno tysiak by poszedl na nowy ekran.

Odnośnik do komentarza

Nie no jak ktoś nosi gruz w kieszeniach to faktycznie potrzebuje folii, miałem ip3g, 4s, 5,5s teraz mam 6s i nigdy nie miałem zarysowanego ekranu i w porównaniu do innych telefonów to imo ekrany iP są naprawdę porządne

 

No nie wiem, mój ip4s upadł kilkanaście razy na beton lub kostkę brukową a i tak najbardziej było widać na nim...rysy od paznokci, w miejscu gdzie scrolluję. 6s mam od 2 miesięcy i też już się w tym miejscu pojawiły minimalne ryski, więc musiałam zabezpieczyć ekran 

Odnośnik do komentarza

No oczywiście, że się dba. Dlatego przez 2 lata użytkowania ani razu mi telefon nie upadł na ziemię, nie noszę go w kieszeni z innymi rzeczami, nie kładę byle gdzie i nie mam żadnych pęknięć ani większych rys.

 

 

 

Pewnie jak już to teraz napisałem to zaraz wyjdę i mi telefon je,bnie ze schodów i nie będzie co zbierać.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

 

Nie no jak ktoś nosi gruz w kieszeniach to faktycznie potrzebuje folii, miałem ip3g, 4s, 5,5s teraz mam 6s i nigdy nie miałem zarysowanego ekranu i w porównaniu do innych telefonów to imo ekrany iP są naprawdę porządne

 

No nie wiem, mój ip4s upadł kilkanaście razy na beton lub kostkę brukową a i tak najbardziej było widać na nim...rysy od paznokci, w miejscu gdzie scrolluję. 6s mam od 2 miesięcy i też już się w tym miejscu pojawiły minimalne ryski, więc musiałam zabezpieczyć ekran

Podejrzewam ze to wina pazurków ;) tak jak pisałem wcześniej nigdy nie mailem problemów z rysami na ekranie iP, z drugiej strony nigdy nie patrze na niego przez lupę

Odnośnik do komentarza

Dlatego przez 2 lata użytkowania ani razu mi telefon nie upadł na ziemię, nie noszę go w kieszeni z innymi rzeczami, nie kładę byle gdzie i nie mam żadnych pęknięć ani większych rys.

 

 

Ja mialem takie same zdanie,ale widzisz shit happens.

 

 

 

 

No nie wiem, mój ip4s upadł kilkanaście razy na beton lub kostkę brukową a i tak najbardziej było widać na nim...rysy od paznokci

6S to mój piąty model i żaden nie miał nic na sobie. Żadnych rys na ekranie.

 

 

Piaty model 6s ? Glosnik harczal, czy moze ekran mial dziwne barwy i dlatego wymieniales ?

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

No oczywiście, że się dba. Dlatego przez 2 lata użytkowania ani razu mi telefon nie upadł na ziemię, nie noszę go w kieszeni z innymi rzeczami, nie kładę byle gdzie i nie mam żadnych pęknięć ani większych rys.

 

 

 

Pewnie jak już to teraz napisałem to zaraz wyjdę i mi telefon je,bnie ze schodów i nie będzie co zbierać.

 

no i miałem rację, wyjeżdżałem samochodem z podwórka i wjechałem w donicę z kwiatami :/ na szczęście nic się nie stało, nie ma śladów zdarzenia, ale wiedizałem, że tak będzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

haha jak mnie śmieszy jak ktoś przy mnie wyciąga iphona z milionem zabezpieczeń, jakieś etui, folia na plecach, folia na ekranie grubości płyty tektonicznej, beka. 

Mam dużo tańszy smartfon, ale też noszę go w etui, bo czasem jednak spadnie mi na ziemię. Bardzo rzadko, raz na parę miesięcy, ale to zawsze raz za dużo. Za to z folią odpuściłem, kiedy zdjąłem z Lumii 710, nie założyłem nowej i po roku ekran był dalej idealny. Teraz LG F60 po roku ma jedną mikrorysę widoczną pod lampką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...