Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

W piątce ojca też jest ten problem z baterią, ogólnie beka wnusiu. No niestety, robią te smartfony za $100 a potem sprzedają za 3000-4000 zł. Nie żeby Androidy były coś lepsze, hitem IMO jest Galaxy S7 z 4GB RAM który potrafi stoper ubić przy multitaskingu :teehee:

Odnośnik do komentarza

@bien

 

jest, musisz skontaktowac sie z apple polska i przedstawic im dowody na to, ze jestes wlascicielem telefonu. jesli wszystko jest ok, to w ciagu max 30min telefon bedzie odblokowany. 

 

@janusz

pokaz link, akurat tak sie sklada, ze robilem w serwisie apple'a i tam wygietych telefonow bylo O WIELE wiecej niz 9

Odnośnik do komentarza

@bien

 

jest, musisz skontaktowac sie z apple polska i przedstawic im dowody na to, ze jestes wlascicielem telefonu. jesli wszystko jest ok, to w ciagu max 30min telefon bedzie odblokowany. 

 

@janusz

pokaz link, akurat tak sie sklada, ze robilem w serwisie apple'a i tam wygietych telefonow bylo O WIELE wiecej niz 9

Skoro Jerom tak mówi to musi tak być, więc nie ośmieszaj się ekolego!

Odnośnik do komentarza

No ale prawda taka że Appel się sporo opuścił. Wiadomo że tragedii nie ma, ale mam teraz tego iP6s+ i to już nie jest to samo co za czasów 4 czy tam 4s. Safari randomowo przeładowuje strony wywalając jakiś monit o błędzie, system sprawia wrażenie że nie jest już tak "płynny" jak kiedyś, a touch ID zaskakuje "od kopa" mniej więcej 3 na 4 razy. Do tego cały czas nie mogą sobie poradzić z banalną wydawało by się rzeczą - % wskaźnikiem naładowania baterii. Nawet dzisiaj rano jak zacząłem się zbierać do roboty podpiąłem tel pod ładowarkę. Jak wychodziłem z domu patrzę i 98%. No przecież nie będę czekał. Wyciągnąłem wtyczkę i w drogę. Nie zdążyłem dojść do auta na parkingu jak patrzę odruchowo na tel a tu magia. 100%. Już nie mówiąc o tym że złoto to im chyba chińczyki z ryżem mieszają bo kto to widział takie jaja jak korodujące styki we wtyczkach lightning. I co kawałek jakiś brak albo niedoróbka. Mapy ogryzka przynajmniej dla polski to padaka. Dziwnym trafem na Google Maps wszystko znajduje bez problemu a jak w stockowych mapach ostatnio wpisałem szukaną nazwę podkrakowskiej miejscowości to mnie do somsiedniego województwa debil wysyłał. Siri w ojczystym języku nadal brak. A na internetach ludzie piszą o różnych innych cudach nie widach - a to problemy z bateriami, a to psujące się czytniki linii papilarnych, a to wyginające się w kieszeni telefony a to jeszcze nie wiadomo co.

 

Lubię swojego ajfona ale jak widzę że w oficjalnej dystrybucji ta słuchawka kosztuje ponad 4 kafle to mnie trochę pusty śmiech ogarnia...

Edytowane przez lechu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dziewczyna ma piatke i od pol roku nie rozstaje sie z powerbankiem, bo telefon potrafi jej sie wylaczyc przy 30-40%, zeby po odczekaniu chwili wlaczyc sie z 50-60% naladowania :sorcerer:

 

Co do samego Apple'a to zgadzam sie w 100% na narzekania. Sam fanem marki nie jestem, ale od zawsze nadgryzione jablko kojarzylo mi sie z firma premium. A teraz? Trzeszczace i wyginajace sie iPhone'y, czy luszczaca sie matryca w MBP 13 i 15 z retina (w kompach za srednio 8-9k pln!). Ewidentnie leca teraz na swoich fanach, ktorzy MUSZA miec kazdy najnowszy sprzet Apple'a.

 

Mój tata tak miał. Podczas wizyty w Berlinie zahaczyłem o Apple Store. Przebadali telefon i powiedzieli, że nie łapie sie na wymianę, ale bateria nie powinna być tak słaba. Kazali wrócić za dwie godziny i wymienili za darmoszkę baterię na nową. 

Odnośnik do komentarza

Nowy Iphone SE:

- Ekran 4 cale

- Wyglada prawie jak Iphone 5

- Tak samo szybki jak 6s

- 64 bit A9 processor i M9 motion coprocessor

- Aparat 12 MP

- $399 16GB i 64GB $499

- Preorder 24 Marca, Premiera 31 Marca (Australia,Kanada,Chiny,Francja,Niemcy, Hong Kong,Japonia,Nowa Zelandia,Singapur,UK i Us) dostepny w 110 anstwach do konca Maja.

 

apple-iphone-se-ipad-pro-event-verge-296

apple-iphone-se-ipad-pro-event-verge-307

apple-iphone-se-ipad-pro-event-verge-312

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Nieźle, chociaż oczywiście nie ma wersji 32. Ale super, że inwestują w mniejszy model. Z jednej strony to samo w sobie interesujące urządzenie, nawet dość atrakcyjnie wycenione jak na Apple. Z drugiej może rozrusza konkurencję, bo ostatnio zrobiła się lipa jeśli chodzi o wersje mini.

 

BTW beka, że wszystkie ploty się potwierdzają dzisiaj poza tym nowym Watchem.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No tak ze 2 stówki tańsza mogłaby być ta szesnastka.

 

Ten 5se za 1500-1600zł to jest bardzo dobra koncepcja, dlatego też czekam na ochłonięcie cen.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Apple geniusze marketingu, do wyboru 16gb i nastepnie 64gb w iphonie. To samo z ipadem pro - 32gb dla biedakow i potem juz 128gb. U nas znowu furore zrobia biedne ajfony "szesnatki" u operatorow.

Przynajmniej to 32 w Pro jeszcze ma jakiś sens w przeciwieństwie do 16.

 

SE w europejskiej cenie już nie wygląda aż tak atrakcyjnie, z drugiej strony jest jednak zdecydowanie tańszy od 6s. Zasadniczo cenowo jest przynajmniej od biedy porównywalny z Z5 Compact.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...