Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

SE mocny odgrzewany kotlet, mogli sie wysilic i dac go w obudowie od ip6.

 

Oh wait, przeciez tak bedzie na nastepnej konferencji.

HTC, taki przez Ciebie chwalony, nadal uzytkujesz model M8. HTC wprowadza z roku na rok duzo innowacji, oh wait..

 

No, ale wiadomo, kto co lubi :)

 

htc-iphone-mock.gif

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

IMO cena z czapy. 16 w ogóle nie biore pod uwagę bo to śmieszna pojemność. Natomiast takie porównanie - 2 tyg temu kupowałem żonie 6s 64gb nówkę w folii z polskiej dystrybucji za 3050 PLN. W tym momencie SE 64gb który co by nie mówić jest gorszy za 2649PLN. Przy 400 PLN różnicy chyba nie ma się co zastanawiać i brać 6s.

Edytowane przez tomek1906
Odnośnik do komentarza

No ale to porównujesz inne ceny w ogóle. Oficjalnie 6s 64 kosztuje 3700, a SE 64 2650, czyli ponad 1000 różnicy. W strefie euro z kolei 860 do 590 - jeszcze większa dopłata za głównie nieco większy ekran. Ponadto dla wielu nabywców SE mniejsze wymiary będą zaletą samą w sobie. To nie ma być tylko tańszy model, SE ma zachęcić do przesiadki z 5s i starszych modeli ludzi, dla których 6 i 6s wydawały się za duże i nieporęczne.

Odnośnik do komentarza

IMO cena z czapy. 16 w ogóle nie biore pod uwagę bo to śmieszna pojemność. Natomiast takie porównanie - 2 tyg temu kupowałem żonie 6s 64gb nówkę w folii z polskiej dystrybucji za 3050 PLN. W tym momencie SE 64gb który co by nie mówić jest gorszy za 2649PLN. Przy 400 PLN różnicy chyba nie ma się co zastanawiać i brać 6s.

W czym jest gorszy? Jest mniejszy i jak dla mnie brzydszy. Ale jezeli chodzi o moc to sa identyczne.
Odnośnik do komentarza

U mnie w 6-ce bez problemu poszlo.

A mi coś ładowarka się chyba spier.doliła :/ Mam nadzieję, że nie wejście w telefonie.

Mialem to w Nokii i nawet ostatnio w ip6. Nic sie nie martw, wez igle i delikatnie wyczysc srodek z paprochow. Powinienes czuc przy podlaczaniu ladowarki, ze cos nie zaskakuje przy probie podlaczenia - to paprochy.

Odnośnik do komentarza

Oni wydali dwie kompilacje, bo po cichu naprawiali problem z niedziałającymi linkami w Safari. Może niektóre urządzanie sobie pobrały starą aktualizację, a przy próbue weryfikacji była już nowa na serwerach Apple i stąd problemy. Ale to tylko moja teoria.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...