Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle o kupnie z zegarkiem. Nie wiem tylko czy 32 black czy 128 onyx. Teraz mam 64, zajete jakies 47 giga wiec wolalbym miec wiecej, ale z drugiej strony duzo rzeczy moge przeciez wywalic z telefonu. Troche lipa, ze swoja 6stke kupowalem za 3400 w wersji 64GB, a teraz za prawie ta sama cene mam wersje 32GB...

 

Ciekawe, czy bedzie mozna dostac we wrzesniu. Rzut na Polske pewnie kosmiczny nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Kupuje nowego iPhone'a 7 Plus. W piatek po pracy zamawiam. Zastanawiam sie, czy brac wersje 32GB/128 :/ W obecnym iPhonie 6s 64GB mam zajete ponad 30gb lol, wiec nie wiem. Kolor wybiore Piano Black.

 

 

Na stowke bede pierwsza osoba na forum z nowym iPhonem :) Zrobie porownanie iP7/6s/ Galaxy S7 Edge.

32GB bieda Panie. tylko 128 ma sens!

Odnośnik do komentarza

Mysle o kupnie z zegarkiem. Nie wiem tylko czy 32 black czy 128 onyx. Teraz mam 64, zajete jakies 47 giga wiec wolalbym miec wiecej, ale z drugiej strony duzo rzeczy moge przeciez wywalic z telefonu. Troche lipa, ze swoja 6stke kupowalem za 3400 w wersji 64GB, a teraz za prawie ta sama cene mam wersje 32GB...

 

Ciekawe, czy bedzie mozna dostac we wrzesniu. Rzut na Polske pewnie kosmiczny nie bedzie.

Co Ci tyle zajęło giga? Gierek tyle masz? Muzy? Fot?
Odnośnik do komentarza

Polityka apple pod względem pamięci jak zawsze nie do wyj ebania.

Wyrzucili z możliwych najbardziej komfortową i popularną opcje jak 64 GB (6s 3699 na premiere) na rzecz 128 GB (3879), która teraz jest tą pośrodku.

Telefon jest droższy o te 180 złociszy, no ale tańszy o te 3 stówki względem 6s 128 GB (4199).  Wspaniale.

 

No, ale jest już 32 GB. Dobre ziomeczki posłuchali głosu ludu hehe.

Odnośnik do komentarza

 

Mysle o kupnie z zegarkiem. Nie wiem tylko czy 32 black czy 128 onyx. Teraz mam 64, zajete jakies 47 giga wiec wolalbym miec wiecej, ale z drugiej strony duzo rzeczy moge przeciez wywalic z telefonu. Troche lipa, ze swoja 6stke kupowalem za 3400 w wersji 64GB, a teraz za prawie ta sama cene mam wersje 32GB...

 

Ciekawe, czy bedzie mozna dostac we wrzesniu. Rzut na Polske pewnie kosmiczny nie bedzie.

Co Ci tyle zajęło giga? Gierek tyle masz? Muzy? Fot?
a891325c03dff849482cfbe100a0ec0a.jpg Edytowane przez estel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ajfonik 7 128GB będzie brany w Londynie. Jak to jest, trzeba się przez stronę zapisywać, tak? Od której godziny? Ktoś to robił już, szwagry?

 

Jade do sklepu w dniu przedsprzedazy i zamawiam. Proste. U mnie startuje od godziny 9:01. Jednak biore kolor czarny a nie onyks. Wersja 128GB bedzie idealna w iP7 Plus.

Odnośnik do komentarza

to po ch,uj są te preordery xD

 

nie mam czasu na kolejki, ja chcę przyjść, dać pieniążki i wyjść z telefonem

 

e: jak mają być takie cyrki to ja może zamówię i odbiorę na spokojnie za miesiąc w Hull, bo też będę.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie z innej beczki. Otóż posiadam IP5, ostatnio trochę się wrukwiłem i lekko go wygiąłem, okazało się, że wyświetlacz pękł. Dotyk działa, wszystko działa ale wyświetlacz od połowy ekranu w dół popękany.

 

Warto zamawiać te (podobno) dobre zamienniki wyświetlacze razem z dotykiem i ramką z allegro (ok 110-120zł) i wymieniać? Niby dają 24msc gwarancji i sprawdzają sprzęt ale trochę się boję, że dotyk może nie łapać już tak dobrze lub z czasem coś się rozleci. Przez apple wymiana pewnie na nowy jak odeślę to 649zł więc bez sensu, w Szczecinie (Apollo - applemobile.pl wymieniają niby z oryginalnych części (dostają je z demontażu nowych urządzeń) wołają za to 400zł, więc też nie wiem czy warto skoro za telefon dostałbym z 500-600zł?!

 

Doradzi ktoś może co zrobiłby na moim miejscu? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...