Skocz do zawartości

CoATI

iPhone

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, MYSZa7 napisał:

@grzybiarz kruku kiedyś polecał kabel marki Targus i ja też Ci polecę, działa bez zarzutu

Dokładnie tak, do dzisiaj mi służy absolutnie bez zarzutu. Nie jest też najtańszy (wciąż tańszy niż ten od Apple), IMO dobry kompromis między mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 10.06.2018 o 14:34, kubson napisał:

wyczysc sobie gniazdo tym pinem do sim lub wykalaczka i dokladnie tak jak sprite pisze zamienniki w 99% to porazka

Nie można drucikiem, bo może być zwarcie. Lepiej właśnie wykałaczka, albo szczoteczka. Czyszczę co jakiś czas wykałaczka, ale mam wrażenie ze może to paprochy wyciąga, ale przy okazji psuje wejście.

Najlepiej wymienić na nowszy model i ładowarka indukcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, grzybiarz napisał:

Nie można drucikiem, bo może być zwarcie. Lepiej właśnie wykałaczka, albo szczoteczka. Czyszczę co jakiś czas wykałaczka, ale mam wrażenie ze może to paprochy wyciąga, ale przy okazji psuje wejście.

Najlepiej wymienić na nowszy model i ładowarka indukcyjna.

Szczoteczka wszystkiego nie wymiecie z rogów, tym (pipi)nikiem za to zrobisz to idealnie.

Praktykuje to już wiele lat i nigdy nie miałem problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno pisałem, że zakupiłem chiński kabel do ładowania, ponieważ mój stary zaczyna pękąć. 

Dzisiaj podłączyłem go do PC, bo akurat leżał na biurku, a nie chciało mi się schylać do ładowarki za łóżkiem.

Skopiowałem foty, wszystko super. Robię aktualizację, błąd. Próbuję drugi raz, znowu błąd, zacząłem się denerwować, wszak właśnie robię zakupy na Allegro i muszę mieć sms z kodem, a tu telefon nie chce się odpalić i straszą mnie, że trza będzie go przywrócić do ustawień fabrycznych, a że nie mam danych w chmurze...

No dobra, schyliłem się jednak za łóżko, biorę ten oryginalny, popękany kabel od Apple, podłączam i ruszyło. Właśnie się instaluje, widzę pasek postępu, wcześniej wywaliło błąd.

Na serio, jak ktoś ma zamiar kupić chiński, tani kabel, to niech lepiej nie kupuje nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślałem, że te najtańsze chińskie kable to sa właśnie tanie, bo sa dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mbank zaktualizował regulamin o apple pay, ważny od jutra...

w koncu chciałoby się powiedzieć. Szkoda, że nie mam tam konta :/ ploty mowia ze w pko nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, MichAelis napisał:

Mbank zaktualizował regulamin o apple pay, ważny od jutra...

w koncu chciałoby się powiedzieć. Szkoda, że nie mam tam konta :/ ploty mowia ze w pko nie bedzie.

Mastercard poinformował na Twitterze, że wkrótce Apple Pay zostanie uruchomione również w PKO Banku Polskim.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwość płacenia to jedno, ciekawe jakie prowizje apple dopi,erdoli XD

Nie no żadne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prowizje są, tylko nie ty je płacisz :-) I pewnie są mniejsze niż od wydawców kart, stąd takie parcie banków żeby jednak to wprowadzić. Ostatnio wspaniały mBank stwierdził, że prowizje od wypłat są za duże i że będzie prowizja za wypłaty poniżej 100 zł z Euronetu, BZ WBK itd xD Cudowny bank.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku iPhone’a 8 lub starszego należy przytrzymać palec na przycisku Home z Touch ID przed zbliżeniem do terminala. Posiadacze iPhone’a X muszą dwukrotnie wcisnąć przycisk blokady, potem zeskanować twarz z użyciem Face ID i dopiero zbliżyć telefon do terminala.

dobrze ze nie kupilem tego X 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że mam zegarek, a nie jak pleb z telefonu :kaz: 

Edytowane przez sprite
  • Plusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No jest to pierwszy argument za kupnem Apple Watcha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apple Pay :banderas: w końcu czuje się jak przeciętny Androidowiec :pawel:

jeżeli są bankomaty z funkcjonalnością zbliżeniową, to czy ktoś sprawdzał czy w ten sposób mogę wpłacić/wypłacić kasę z konta?

edit: okej, wyczytałem że nie można, cóż, zawsze pozostaje blik

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wlasnie sprzedaje w tym tygodniu Apple Watch S1 i czekam na kompletnie cos nowego.

Szkoda, ze wersja 6.1 calowa nowego iPhone bedzie miala ekran LCD, wiec jestem zmuszony zakupu 6.5 calowego potwora z OLED. :obama:

Apple takie dobre.

Edytowane przez Mroku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi