Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Smiti w sumie to nawet powinienem się zapytać czy Series 0, 1 czy 2. Tzw. 0 to te sprzed ulepszonej pierwszej serii. Nie wiem czy Watche teraz nie mają jakoś mocno wzmocnionych tych tarcz.

Na pewno się rozejrzę za jakimiś paskami, dzięki za tipa :).

Odnośnik do komentarza

Warto brac ponownie tego Apple Watch'a ? Mialem pierwsza generacje, ale sprzedalem. Po updacie do WatchOS 3 widze, ze zegarek dziala o wiele lepiej i samodzielniej. Jest w tym momencie wiecej przydatnych aplikacji ? Jak bateria w series 2?

 

Cały dzień za mną i bateria ma 77%, czyli te trzy dni powinien wytrzymać :).

Odnośnik do komentarza

konczy mi sie umowa i mialem nie przedluzac i kupic normalnie iphone se, lecz orange rzucilo mi ciekawa oferte na 7ke wiec chyba sie skusze o ile upewnie sie, ze nie ma tam haczyka. mam jednak pytanie, moze ktos mi pomoze.

zalezy mi na aplikacji signal i chcialbym wiedziec czy wszystko z nia ok na 7ce. moglby mi ktos sprawdzic ? pytam, bo podobno polaczenia z aplikacji( napewno facebooka) przenosi na normalny ekran w siodemce. moze glupie pytanie, ale wole miec pewnosc.

pozdrawiam

sorry za brak znakow pl

Edytowane przez kamson11
Odnośnik do komentarza

Musiałbym wsadzić PL kartę, a do wieczora jestem w Londynie i dopiero ją wsadzę z powrotem w Poznaniu, więc sprawdzę Ci w nocy, OK?

 

Chyba, że ktoś jeszcze tu ma siódemkę i może Ci pomóc szybciej ;).

Odnośnik do komentarza

 

Warto brac ponownie tego Apple Watch'a ? Mialem pierwsza generacje, ale sprzedalem. Po updacie do WatchOS 3 widze, ze zegarek dziala o wiele lepiej i samodzielniej. Jest w tym momencie wiecej przydatnych aplikacji ? Jak bateria w series 2?

 

Cały dzień za mną i bateria ma 77%, czyli te trzy dni powinien wytrzymać :).

 

 

Niezly wynik. Jak mialem pierwsza generacje AW, to praktycznie zawsze pod koniec dnia bylo 35-40% baterii, wiec i tak musialem podladowac na wieczor. Bawilem sie nim dosyc sporo w ciagu dnia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...