Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,20773218,niezadowolony-klient-wchodzi-do-sklepu-apple-i-ze-spokojem.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

 

Nie za bardzo wiem gdzie wrzucić, niezadowolony klient rozwala kulą kilkanaście iPhonów w Apple Stor. Nie ma to to tamto, obsługa sklepu zachowała się "po męsku", aż mudzyn po sąsiedzku musiał go powstrzymać. 

Odnośnik do komentarza

Jakoś tak dziwnie się czuję bez folderu "Gówno obesrane" na IP, no i pięknie chyba najlepszy feature w iOS 10 od czasu dodania MMSów.

 

Z innej beczki jak ktoś wysyła mi całuski (klik dwoma palcami w iMessage) widzę tylko zdjęcie(jak MMS), jak ja wysyłam jest animacja u odbiorcy.

WHY?

Edytowane przez MichAelis
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zainstalowałem iOS 10.0.2 i hohoho, wpier,dala baterię jak poje,bany. Nawet w trybie oszczędzania, telefon leżąc na biurku od rana zjadł 40% baterii, nieźle dali dupy.

 

Planuję zrobić backup do iCloud, reset i restore z chmury, mam nadzieję, że to przyspieszy telefon i zwolni parę giga wolnego, ale boję się, że stracę dane :/

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zainstalowałem iOS 10.0.2 i hohoho, wpier,dala baterię jak poje,bany. Nawet w trybie oszczędzania, telefon leżąc na biurku od rana zjadł 40% baterii, nieźle dali dupy.

 

Planuję zrobić backup do iCloud, reset i restore z chmury, mam nadzieję, że to przyspieszy telefon i zwolni parę giga wolnego, ale boję się, że stracę dane :/

 

Tak jak napisałem tak zrobiłem, bo u mnie słowo droższe od pieniędzy. Zrobiłem backup i reset telefonu. Z 1,5GB wolnego miejsca zrobiło się nagle 6GB, telefon trzyma 100% baterii od 2h i ogólnie telefon działa szybciej. Kilka sekund odzyskałem na uruchamianiu np. aparatu.

Odnośnik do komentarza

Pobawiłem się trochę siódemką, no ładny ten czarny kolorek, a nowy home działa tak jak pan jezus powiedział. Niestety był tylko model Plus. Jak on ślamazarnie działał w porównaniu do mojego SE czy leżącego obok 6s. Masakra jakaś. Czułbym się jak frajer płacąc za tak działający telefon w 2016 roku.

 

Jak tam mroku, dostałeś już swojego Plusa :)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...