Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to na Androidzie ten tryb wyłącza w większości dostęp do sieci lub go ogranicza. Doze, czyli tryb oszczedzania jak telefon leży robi kolejkę odpytywania sieci i robi wszystki hurtem w okienku czasowym, np raz na 15 minut a nie pozwala robić tego wtedy, kiedy aplikacja chce sama to robić. Na logikę więc - jak wyłączysz sam sobie sieć to bateria powinna więcej trzymać. Nie mówię, żeby tak robić, ale jak chłopak chce to was pyta gdzie ma tą opcję :-) Każdy robi jak lubi.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko napisałem, że chciałbym zobaczyć jeden (pipi)aniutki przycisk z poziomu centrum sterowania z samej wygody. Nie lubię kiedy dane komórkowe, gdy ich nie używam są włączone zwłaszcza podczas roamingu, a w roku jest to sporo czasu. Dlatego kwestia baterii, którą ktoś użył jako argument do mojego postu jest nie trafiona, bo dla mnie czas pracy ajfona jest zadowalący, ale że sygnał LTE/3G nie "drenuje baterii", bo to nie android jest bzdurą. 

Chodzi mi tylko o przycisk z poziomu blokady, a przecież to nie jest jakaś rewolucyjna funkcja. Nie cieknie mi z ryja piana i telefonu zmieniać nie zamierzam :)

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie czy brac plusa czy zwyklego. Nie przeszkadza wam wielkosc Plusa? Ja i tak jedna reka nie jestem w stanie obsluzyc gornej czesci ekranu, a mam zwykly rozmiar.

 

Jest wiekszy od mojego Galaxy S7 Edge. Nie jest zbyt wygodny w dloni, ale po raz kolejny nie zamierzam brac podstawowego modelu. Zdecydowalem sie zamowic Plusa ze wzgledu na lepsza baterie i aparat. 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Ja z 6 Plus przesiadłem się na 7 i nie patrzę nawet za siebie. Plusy to są patelnie, paletki do ping ponga. W iOS nie ma żadnego trybu wspomagania na tak wielkie ekrany i zapomnij, że jedną ręką coś napiszesz bez dziwnych wygibasów. Tylko dla specyficznych zastosowań, ale na pewno nie dla mnie. Zwykła siódemka jest zaje,bista.

Odnośnik do komentarza

Plus ma też beznadziejne ratio ekran do obudowy. Nah, lepszy aparat czy więcej RAM-u mają też swoją cenę, to nie jest tak, że dostajesz Plusa za tyle samo co zwykłą siódemkę. Ja nie mogę być szczęśliwszy, że wreszcie pozbyłem się tego kloca :).

Odnośnik do komentarza

Plus ma też beznadziejne ratio ekran do obudowy. Nah, lepszy aparat czy więcej RAM-u mają też swoją cenę, to nie jest tak, że dostajesz Plusa za tyle samo co zwykłą siódemkę. Ja nie mogę być szczęśliwszy, że wreszcie pozbyłem się tego kloca :).

 

Wielkość jest wręcz komiczna. Np wysokość jest wielka, ramki duże, szczególnie dół i góra. Huawei Mate z ekranem pełne 6" ma taką samą wysokość pomimo paskudnych ramek wokół LCD. 

 

 

 

Huawei-Mate-8-Vs-Apple-iPhone-6sPlus-Rev

 

 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dla mnie prawdziwa różnica w ilości RAMu objawia się tym co faktycznie działa w pełni w tle. 

na ip6 każde wejście na FB w dwukliku hołma kończyło się białym ekranem i przeładowaniem. 
2GB pomaga, 3 pewnie też - jak nie w tym sofcie, to w 10.1 lub 10.2.

nie wiem jak można wierzyć w to że do obsługi 2giej kamery trzeba gigabajta więcej. 

wyższa rozdzielczość - i w końcu, za trzecim razem - dodatkowa pamięc operacyjna. 
tak powinno być od 6+

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

No właśnie z tym RAM-em to jest teoria, że dodatkowy 1GB RAM-u używa tylko kamera, a system korzysta z 2GB tak jak zwykła siódemka. Większa bateria to naturalne, ale też większy ekran który jej więcej potrzebuje ;). Kloc jak ch,uj po prostu, do tej pory na dodatek wolniejszy od mniejszego brata przez ogromny ekran. Teraz już coś z tym zrobili, niemniej wciąż nie widzę tej dodatkowej "mocy" jako argumentu przemawiającym za tym telefonem. To jest coś potrzebnego, ale nie coś, co przekona Cię do wzięcia większego.

Odnośnik do komentarza

Ładnie wygląda i mówi C, że co 50 minut siedzenia masz wstawać. Cudeńko :banderas:

 

Jak na pierwszy dzień to wiadomo, jaram się. Ciekawe jak na dłuższą metę z tym będzie.

 

60e6f2b849aadbba534f13395693eb0b.jpg

BTW pudło Apple Watch jest k,urwa ogromne xD

 

17a0ac430c4e94d05120074b53309a9b.jpg

Odnośnik do komentarza

iPad wiecznie wyciszony, na ch,uj mie tam powiadomienia. Laptop tez wiekszosc wyciszone, na tym sie pracuje. A na łapie akurat najwygoniej spojrzec, podnosisz rękę i przypomnienie czy SMS. Spoczko całkiem. Przynajmniej mocno w to wierzę xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...