Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Super sprawa. Jakies 3-4 tygodnie temu kupilem Iphone 6s a dzis w aucie, przy zapinaniu pasa, puknalem metalowa czescia w telefon i pekl mi wyswietlacz na dole ekranu, dotyk itp wszystko dziala no ale mam dziure i popekane obok kilka miejsc. Super dzien ogolnie.

Wiem, ze mozna jakos oddac ajfona, zaplacic iles tam hajsu (6-7 stow bodajze?) i daja nowego. Jak to z tym jest i gdzie to zglaszac najlepiej lub dokad jechac z telefonem? Pomozcie, bo mam mala zalamke.

500-600 zl bedzie pewnie kosztowac naprawa wyswietlacza. Dlatego zawsze warto kupowac szklo ochronne i etui ktore nie bedzie szpecilo designu telefonu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mialem niby powloke Kristall na ekranie i case na boki i tyl telefonu. Oddalem dzis do iDream na wymiane wyswietlacza. 669zl i 2 tygodnie czas oczekiwania. Dobrze, ze starej piatki nie sprzedalem.

 

Zainwestuje teraz w szklo. Jakies konkretne polecacie czy nie ma roznicy za bardzo i najlepsze jest najtansze?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jadę jutro po telefon, trzeba wymienić w końcu moją wysłużoną 4S. I do dziś byłem przekonany, że wezmę SE. Ale mam fajną okazje, 2200 zł za nowego 6S Plus 16gb. Dziś żona wymieniała telefon i wzięła sobie zwykłą siódemkę, która też w ręku fajnie leży, chociaż u mnie siódemka odpada, bo słuchawki. 6S Plusa od początku nie brałem pod uwagę, ze względu na to iż używam na codzień iPada, a telefon służył mi do dzwonienia. Ale może za taką kasę warto? Z kolei SE wydaje mi się idealny dla mnie, ale z drugiej strony nie będę żałował? Może jednak większy ekran? Doradźcie coś :)

Odnośnik do komentarza

Jadę jutro po telefon, trzeba wymienić w końcu moją wysłużoną 4S. I do dziś byłem przekonany, że wezmę SE. Ale mam fajną okazje, 2200 zł za nowego 6S Plus 16gb. Dziś żona wymieniała telefon i wzięła sobie zwykłą siódemkę, która też w ręku fajnie leży, chociaż u mnie siódemka odpada, bo słuchawki. 6S Plusa od początku nie brałem pod uwagę, ze względu na to iż używam na codzień iPada, a telefon służył mi do dzwonienia. Ale może za taką kasę warto? Z kolei SE wydaje mi się idealny dla mnie, ale z drugiej strony nie będę żałował? Może jednak większy ekran? Doradźcie coś :)

 

Cena moze i fajna ale nie lepiej dolozyc to sobie do skarbonki na infinity?

Odnośnik do komentarza

ha jakis czas temu pisalem ze bateria w moim iphonie jest kiepska + ostanio zaczal sie randmowo z du,py raz na jakis czas wylaczac nawet jak bateria byla naladowana

 

okazalo sie ze telefony wyprodukowane miedzy wrzesniem a pazdziernikiem 2015 cierpia na ta przypadlosc i przysluguje im wymiana baterii za darmo

 

tutaj link https://www.apple.com/uk/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

 

fajnie ze po roku uzytkowania dostane nowa baterie, apple :banderi:

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

(pipi) to samo mam, ale podobno to wina softu miala byc,

czyli co baterie mi wymienia?

Dlugo sie w PL na to czeka?

 

umowilem sie na wizyte w sklepie ale pierwszy dostepny termin to nastepny czwartek xDD ale jak cos bedzie wczesniej to niby maja dac znac 

 

na tej stronie co podalem wklep numer seryjny i zobacz czy twoj telefon kwalifikuje sie do wymiany

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...