Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

No na DSa to raczej starczy. A niektóre gry są BARDZO grywalne. Przelazłem tak wszystkie Ace Attorney z DSa na Androidzie i gra się pięknie. Nawet skończyłem pierwszego Laytona. Wszędzie tak, gdzie grało się na DSie na ekranie - nie ma problemów. Wyłączasz przyciski i sterujesz paluchem na dolnej połowie. Dla mnie te gry są do przeniesienia niemal 1:1 na telefon.

 

P.S. Na jakiej zasadzie to działa w ogóle?

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Jak masz konto deceloperskie to mozesz tworzyc buildy ktore instaluja sie z pominieciem app store. My mamy takie w firmie, haczyk jest tylko taki, ze do jednego konta mozesz przypiac maksymalnie 100 urzadzen. Po to im wiec oplata, zeby kupowac kolejne konta i udostepniac buildy w ten sposob. Oczywiscie na tym tez zarabiaja.

Odnośnik do komentarza

Bywa blokowane/usuwane, ale zaraz zakładają kolejne konta i dalej rozsyłają buildy ;). Tak, to działa na absolutnie każdym sprzęcie niezależnie od wersji systemu. Problem jest tylko taki, że narażasz się potem na przypadkową instalację jakiegoś chińskiego ścierwa podpisanego tymi samymi certyfikatami.

Jak coś jest open source jak GBA4iOS to sam sobie kiedyś kompilowałem ze źródła i podpisywałem moimi certyfikatami, ale szkoda mi czasu na to.

Odnośnik do komentarza

Nie masz zwalonej ładowarki? Tam chyba w końcu dali jakąś formę quick charge - kup sobie miernik napięcia i sprawdź czy daje odpowiednio:

 

 

 

 

Nie kosztuje to majątek a przynajmniej unikniesz jakichś dziwnych teorii - miałem już parę takich akcji gdzie obwiniany był telefon a to ładowarka dawała np 0.4 ampera więc się telefon ładował 15 godzin.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jako, że moją piątka powoli już nie ogarnia i w dodatku popękała, rozglądam się na IP 6s 64GB.

 

Widzę, że na allegro nówki to koszt 2500-2600zł (nadal trochę sporo) a używkę w niby idealnym stanie idzie dorwać za 2100-2200zł. Warto teraz kupować w tych cenach czy poczekać bliżej świąt, może coś nówki z ceny spadną?

Odnośnik do komentarza

To już ostatnie 2 pytania :) Koleś mi nie odpisuje a na kartonie jest napisane "Iphone7, Black, 32GB". To jest ten czarny w macie czy błyszczący? A no i czy te 2800zł za nówkę z polskiej dystrybucji Play to dobra cena. 32gb wiem, mało, ale cenowo wydaje mi się ciekawie a nie jestem w temacie obecnie.

Odnośnik do komentarza

Tak, to jest całkiem dobra cena. Ale bez przesady, że to deal życia, w Anglii kosztuje 599 funtów, co daje jakieś 2900 zł na ten moment, zależnie od kursu.


No i tak, jeśli tylko jesteś w stanie przeżyć z 32GB, to zdecydowanie bierz siódemkę. Nawet ja jakbym stał przed takim wyborem teraz (a lubię mieć zaje,bany telefon po brzegi, teraz mam z 80GB zajęte), to wziąłbym 7 32GB.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...