Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, gdybyś 6s ładował ładowarką od iPada to byłoby jeszcze szybciej, stosunek mocy "małej" ładowarki do pojemności baterii w 6s był pewnie do przełknięcia gdy porównało się go ze stosunkiem mocy "małej" ładowarki do pojemności baterii w 4 calowych iPhone'ach. Plus jest większy, więc bateria też jest większa, to i ładuje się dłużej na "małej" ładowarce.

 

To samo przecież jest z iPadem Pro. Ładując go ładowarką z zestawu czasy ładowania są nie mniejsze, niż na pierwszym iPadzie z retiną, a przypominam, że czas ładowania tego kloca był komiczny. Dopiero jak kupisz ładowarkę do Pro, to ładujesz jak człowiek.

 

Apple gonna apple.

Odnośnik do komentarza

No cóż, motorola potrafi nie dać ładowarek w ogóle. Natomiast z tego co kojarzę to te ładowarki dają 2 ampery i 5v. Natomiast vooc chińskie ładuje 4 ampery a quick charge zmienia napięcie na 5,9 lub 12. To powoduje że jednak ładuje sie to wszystko szybciej. Standardowa Apple to chyba dalej 5v 1amp.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnosnie baterii i uzycia.

 

Posiadam juz IP6s. Wczoraj naladowalem go do 100% i w trakcie tego robilo mi jakas archiwizacje z icloud. Pobawilem sie troche telefonem (ok 10, moze 15min), bateria zleciala do 96% i poszedlem spac. Rano wstaje a tam 82% baterii... troche sporo ubylo?

 

Sprawdzilem, w uzyciu od pelnego naladowania mialem ok 1h 30min mimo, ze przeciez uzywalem go 10-15? Skad ten wynik.

Dodatkowo uzycie bateria: pokazalo az 46% jakies archiwa i odtwarzanie. Tapatalk ok 17% a reszta po pare. W tle moglo ni robic jeszcze jakies archiwizacje czy o co kaman?

Odnośnik do komentarza

Tak jest, śmigam z nim codziennie :). Na WatchOS 3.0 miewał problemy z baterią i bywało tak, że coś się zacinało i jak nie zauważyłem i nie zresetowałem, to wcinało szybko baterię. Jakiś czas temu wyszło 3.1 i od tego czasu się już to nie zdarza. Pływam z nim, biegam, używam jako zegarka, notyfikacje mam na jeden ruch ręką, jestem bardzo zadowolony :). Nie jest to coś, co zmienia życie nie do poznania i że już nie byłbym w stanie bez tego funkcjonować, ale nie żałuję zakupu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli wychodzisz z domu i zapomnisz telefonu, to zaraz jest panika i trzeba się wracać na górę :). A jeżeli nie weźmiesz zegarka, to "aha, ok".

 

Mi się coś soft psuje, albo nie wiem. Piszę teraz o telefonie: wyciszam tym guzikiem z boku, następnie przesuwam, by był głos, no i teraz jak ktoś dzwoni, to tylko mi wibruje. Pomaga wyłączenie i włączenie telefonu. Dziwne, że z trybu "cichy", nie chce samo przejść do normalnego. Plusem na maksa daję głośność dzwonka.

Odnośnik do komentarza

Super sprawa. Jakies 3-4 tygodnie temu kupilem Iphone 6s a dzis w aucie, przy zapinaniu pasa, puknalem metalowa czescia w telefon i pekl mi wyswietlacz na dole ekranu, dotyk itp wszystko dziala no ale mam dziure i popekane obok kilka miejsc. Super dzien ogolnie.

 

Wiem, ze mozna jakos oddac ajfona, zaplacic iles tam hajsu (6-7 stow bodajze?) i daja nowego. Jak to z tym jest i gdzie to zglaszac najlepiej lub dokad jechac z telefonem? Pomozcie, bo mam mala zalamke.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...