Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wzialem 6s 64gb za 3000 brutto. Po odliczeniu vatu wychodzi kolo 2400. Jestem zadowolony, tylko bateria moglaby byc lepsza. Bawilem sie 7 ale stwierdzilem, ze nie ma sensu doplacac zeby miec 32gb. No i brak wejscia sluchawek i guzika home... jakos nie bylem przekonany. Zobacze co zmienia w iP8 i wtedy rozkminie czy zmienic czy nie.

Odnośnik do komentarza

Ja sie tylko troche w ispocie bawilem, ale bardzo mi nie pasowal. Kwestia gustu.

 

Po paru minutach przyzwyczailem sie do nowego home button. 

 

 

Dzieki panowie. Chwile jeszcze musze sie zastanowic.

 

Wpadl mi jeszcze w oko uzywany 6s 64gb za 2050zl. Z gwarancja apple do 07.2017r. Tez calkiem niezla oferta chyba?

 

Nigdy nie pakuje sie w uzywane sprzety. Bierz nowego iP7. Zobaczysz, ze bedziesz zadowolony z zakupu.

 

 

 

Bateria w 6s jest strasznie slaba po aktualizacji do iOS10. Cieszy mnie fakt, ze pozbylem sie 6s na rzecz 7 Plusa. Zobaczymy co pokaza w 7S/8.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Nie masz zwalonej ładowarki? Tam chyba w końcu dali jakąś formę quick charge - kup sobie miernik napięcia i sprawdź czy daje odpowiednio:

 

 

 

 

Nie kosztuje to majątek a przynajmniej unikniesz jakichś dziwnych teorii - miałem już parę takich akcji gdzie obwiniany był telefon a to ładowarka dawała np 0.4 ampera więc się telefon ładował 15 godzin.

7 Plusy tak maja. Widzialem testy na YouTubie, to jest jakas masakra w porownaniu do S7 Edge. 3h 27min potrzeba, zeby naladowac Plusa do pelna.

 

Tak jak pisalem, dla mnie to jest najwiekszy minus tego telefonu.

Odnośnik do komentarza

No ja jednak kupilem 6s 64gb jeszcze na gwarancji za 2 tysie rowne. Chyba cena dobra. Pozna wiosna konczy mi sie umowa i wtedy najprawdopodobniej wymienie na 7 128gb.

 

Duza roznica z bateria jest na 6s przed i po aktualizacji ios? Mnie wystarczy zebym tylko raz dziennie ladowal 6s a nie jak teraz piatke 2-3 razy czasem nawet :<

Odnośnik do komentarza

No ja jednak kupilem 6s 64gb jeszcze na gwarancji za 2 tysie rowne. Chyba cena dobra. Pozna wiosna konczy mi sie umowa i wtedy najprawdopodobniej wymienie na 7 128gb.

Duza roznica z bateria jest na 6s przed i po aktualizacji ios? Mnie wystarczy zebym tylko raz dziennie ladowal 6s a nie jak teraz piatke 2-3 razy czasem nawet :<

Jak jeszcze mialem 6s, to spadek byl duzy po aktualizacji do iOS10. Slyszalem, ze w iOS10.1 jest gorzej. Zalezy tez jak uzywasz telefonu. Siedzac w biurze i ogladajac YouTuba, Twitcha lub przegladanie Safari, to bateria nie dotrzyma do konca dnia. W uzyciu mi max bateria trzymala 5,5 godziny. W iOS 9.3.5 bateria potrafila dotrzymac do 7 godzin.

Odnośnik do komentarza

Ragusia nie warto sluchac, bo jedynie mial 6s w reku na wystawie. Ja mialem 6s prawie rok, wiec wiem lepiej. On jedynie posiada malutkiego SE ;-))

 

 

Szczerze mowiac, nie wiem jak ludzie moga w tych czasach uzywac 4 calowe urzadzenia. Kobieta to rozumiem, ale nie facet.. No chyba, ze ma malutkie dlonie jak u dziecka.

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Brak jakiegoś dobrego Quick Charge to dziwna sprawa. Mój 2 letni telefon który ma wieksza baterią niż plus (3300 mah) ładuje się w 40 minut z 20% do 70%. Ok, nagrzewa się i pewnie baterią się zużywa bardziej niż jakby był zimny ALE ma 2 lata i trzyma niewiele gorzej niż na początku. To jeden z najlepszych wynalazków ostatnich lat - quick charge. Mój telefon ładuje się nie dłużej niż 1.5h calutki ze staniu 3-4%, podobnie żony z większą baterią (3500 mah). Także jak słysze o 3.5h to jest to dramat wg mnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nemko, żeby iphone ładował sie 3,5h, to:

 

a)trzeba mieć nieoryginalną ładowarkę

b)trzeba mieć ładowarkę niedopasowaną do telefonu

 

Wszystkie iPhone'y powyżej 4 cali należy ładować ładowarkami od iPadów, pamiętam jak podłączyłem pierwszy raz iP6 pod ładowarkę do iPada, różnica jest ogromna. Apple jak to apple, lubi sobie pakować do pudełek słabsze ładowarki, tak jak to jest w przypadku iPadów Pro czy właśnie nowych telefonów.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Nemko, żeby iphone ładował sie 3,5h, to:

 

a)trzeba mieć nieoryginalną ładowarkę

b)trzeba mieć ładowarkę niedopasowaną do telefonu

 

Wszystkie iPhone'y powyżej 4 cali należy ładować ładowarkami od iPadów, pamiętam jak podłączyłem pierwszy raz iP6 pod ładowarkę do iPada, różnica jest ogromna.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XEHMmZG08-U

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...