Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ale moja opinia nie ma tutaj znaczenia. MichAelis sam stwierdził, że miał Note'a i był za duży. iPhone'y Plus są jeszcze wyższe, za to ciut węższe. Więc on już sobie sam odpowiedział na pytanie.

 

I nie bierz mojego słowa na wiarę, sprawdź sam:

https://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/Apple-iPhone-8-Plus,Samsung-GALAXY-Note-II-T-Mobile/phones/10411,7502

Odnośnik do komentarza

Pewnie nie tylko o telefonie tak mówi ty świntuchu.

 

Tak też zrobiłem poszedłem do sklepu obczaić te ósemki.

Wybrałem rozmiar i od razu kolor nawet, ale nie uprzedzajmy faktów.

Mieli wystawione małe 8 czarne i złote 8 plus.

Wahałem się  między trzema kolorami w zasadzie. Teraz mam czarne 6S i myślałem czy nie brać złotego nawet.

Jednak złoty trochę bardziej pedalski się wydaje na tym szkle niż takie 6S albo SE. Czarne szkoło tak się palcuje, że głowa mała, więc zostało silver i ten kolor wezmę.

Co do rozmiaru to faktycznie plus jest duży, ale jak porównałem ekran zwykłej 8 z moim osranym 6S, różnicy nawet z true tone szczególnej nie zauważyłem. Natomiast ekran w 8plus robi małe wow w porównaniu do osranej 6s i 8. Może nie takie wow jak ipad pro 10.5, ale jednak wow jest i usprawiedliwia wydanie 4 koła. Gdybym wziął w ciemno czarną 8 to bym się wkruwił, bo różnicy między tym a osranym 6s prawie nie ma.

Także silver 8 plus będzie zamówiony z Apple store dziś. Łapy mam duże, także nawet jedną ręką daje rade pisać. W kieszeni jedynie będzie problem, no ale coś za coś, a telefon chcę zmienić. Rok czekał nie będę, a na prototyp 5k nie wydam.

Odnośnik do komentarza

iOS 11.1.1 to wersja beta. Błędy to coś normalnego w tych wersjach systemu. Rozwiązanie: wrócić na oficjalny 11.0.3.

 

w_s na siódemce nie zauważyłem żadnego spadku płynności - wciąż jest zaje,biście szybko. Do tego na 11.0.3 poprawiła mi się bateria na plus, bo na pierwszym 11 było z tym dość kiepsko.

 

U mnie jak u sprite'a, wszystko zaje,biście niezmiennie od paru lat już :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, ja nie zauważyłem nic. Robiłeś restore z przywróceniem danych czy zwykły update? Niektórzy faktycznie narzekali na wydajność i restore często był rozwiązaniem. Tylko teraz to byłaby chyba droga w jedną stronę, więc głowy nie daję, że będziesz szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza

edit: Ze strony apple'a:

 

 

 

So long as your item is not in Preparing to Ship or Shipped status, you may be able to cancel an item or the entire order online.To cancel an order or item, visit online Order Status (Opens in a new window). On the Your Orders page, find the item you want to cancel and select Cancel items.  Once you've submitted your cancel request, the status message of the item will read Canceled or Pickup Canceled. If you canceled an item that was shipping to a physical address, you will not be billed for your item. If you canceled a pickup item, you may have been billed. We will initiate your refund immediately after you submit your cancel request.
Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...