Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

No jest dokładnie tak jak piszesz Kruk, też mam cały ekosystem Apple, ale jakoś te iPhony już nie robią wrażenia w ogóle. Od 2015 co roku to samo? Miałem wcześniej SGS2, miałem Note2 i Note3 i rzeczywiście tak było, że po kilku miesiącach telefon żył własnym życiem, trzeba było robić reset by zapanować. A taki S8+ jak Lucek kupił wygląda fenomenalnie zarówno w ręce jak i na papierze, ten ekran, ten aparat. Jedyna wada to ten android, ehhh.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja podchodzę do tego tak, że jak zacznie mulić to wrócę do iP - może akurat właśnie za rok pokażą coś ciekawszego niż teraz

 

ten aparat

fotograf ze mnie żaden i tym bardziej cieszy mnie, że mogę sobie robić takie bajeranckie foty telefonem jak te z wczorajszego wypadu do lasu, chociaż zapewne iP8+/X też nic nie brakuje pod tym względem

 

 

 

BtwpuYb.jpg

vg6Z9Sd.jpg

XmVHdna.jpg

kVnCGN3.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

No nie robi wrażenia, zgadzam się. Ale mi ogólnie smartfony się znudziły i taki iPhone 7 spełnia wszystkie moje potrzeby: prosty, przewidywalny, szybki i nie wchodzi mi w drogę. W gierkę pogram, forumka przejrzę, prócz ch,ujowej baterii nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń jak działa, aparat jak na moje potrzeby jest świetny (choć nie wykluczam tutaj, że Androidy mają lepsze). Może gdybym się jarał jeszcze nowinkami to bym patrzył z zaciekawieniem na takiego S8 czy S8+, pewnie. Ale na ten moment to mi wszystko jedno a nawet cieszę się, że iPhone'y są ciągle takie same (prócz tego osranego X teraz) bo nie wymaga to żadnej zmiany przyzwyczajeń ani nic.


To jest moje podejście do tematu i oczywiście nie musi się przekładać na to, jak inni to postrzegają.


Ciekaw jestem jak ten Android po roku, bo ile razy ja już słyszałem i sam się nabierałem na to, że tym razem no już będzie szybko, tym razem już wystarczająco RAM-u obiecujemy, tym razem jest już TRIM/JIT/HWDP i nie będzie się zaje,bywać po roku xD

Odnośnik do komentarza

No właśnie, są takie same. Dlatego mi się już znudziło i trzeci raz nie kupię tej samej bryły (iP7 odpuściłem właśnie z tego powodu), a iPX jest dla mnie poprostu brzydki i nie ma Touch ID, które uważam za najlepszy sposób odblokowania telefonu.

 

W związku z tym uderzam w S8, najwyżej za dwa lata wrócę do iphone. Jak pokażą coś sensownego.

 

Przesiadka na andka po pięciu iP może być bolesna, ale może nie będzie tak źle :D

Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

iPX z tym brakującym Touch ID widzę jako niewypał. Ten telefon to prototyp który będą sprzedawać normalnej publice a dopiero za rok pewnie uda im się osiągnąć wszystko co sobie pierwotnie założyli.

Odnośnik do komentarza

W weekend bawiłem się Samsung Note 8 i wow jaki on piękny, ale serio, na tego Androida to nawet bym się nie wysrał.

 

Mi się tam ten Iphone X całkiem podoba, te wcięcie na górze jest charakterystyczne, fajne.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Galaxy S8 to naprawde solidny telefon. Poprawil bledy S7 Edge i polecam go dla kazdej osoby, ktora chcialaby zasmakowac Androida. To juz nie czasy S1-S5, gdzie TouchWiz byl tragiczny. S8 zostawiam sobie do premiery S9. 

 

Szczerze, to notch w X nie bedzie mi przeszkadzal.. Nie najgorzej to wyglada. Ostatnio ogladalem filmik porownujacy 8 vs 7 i o dziwo iP7 Plus okazal sie szybszy, bo wiekszosc aplikacji jeszcze nie jest zoptymalizowane pod A11 w 8.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie czy w Appstorze nie ma whishlisty? Mialem pododawane aplikacje, czekalem na promocje a teraz nie ma?

Drugie pytanie to automatyczna janosc ekranu? W iOS10 bylo TAK/NIE w ustawieniach a teraz nie ma?

 

Wishliste usunęli.

 

Co do jasności ekranu, teraz jest ona tutaj: Ustawienia->Ogólne->Dostępność->Udogodnienia ekranu->Jasność ekranu

Odnośnik do komentarza

Takiej ilości bugów w iOS jak na iOS11 to jeszcze nie widziałem. Mojego 5S nie da się używać :) Zniknęła mi godzina z lock screena, jak próbuję pisać na messengerze to nie pojawia się klawiatura, zmienia mi się co chwila jasność ekranu, jak robię zdjęcie z zablokowanego ekranu to czasem mi się nie zapisuje w bibliotece, robię zdjęcie i ono znika. Najgorsze jest ogólne zamulenie systemu. Zwolnił całkowicie, jakieś przejście z jednej aplikacji do drugiej trwa wieki. Ja rozumiem, że mam telefon z 2013 roku, ale nie spodziewałem się takiego dramatu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...