Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ostatnio dużo częściej używam Iphone SE niż Ipod shuffle do słuchania muzyki i mam mały problem. Do obu używam tych samych słuchawek co były w zestawie z Iphone SE z tym że z shuffle działają perfekcyjnie , mogę przełączać utwory itp. nie ma żadnych problemów ale przy SE słuchawki mimo że były z zestawu kompletnie nie reagują i wszystko muszę przełączać na ekranie . Jest jakaś ukryta opcja w ustawieniach do aktywowania słuchawek?

Odnośnik do komentarza

Powazny problem mam, który trapi miliony od wieków.

Mam 6S i czas wymienić go na coś nowego. Jako, że nie jestem skończonym debilem aby brać X, bo wiadomo, że dopiero Xs da rade i nie bedzie się sypał i wycofają sie z face id (w biznesie cos takiego korpo autoryzuje w ogole?), to biorę 8.

Byłem pewny, że chcę zwykłą, ale pobawiłem się plusem i kurde... bateria, aparat. Sam nie wiem, w kieszeni trochę wiekszy fakt. Nigdy nawet plusa nie rozpatrywałem, a teraz cos mnie trzepło. Może wynika to z tego, że roznica w designie miedzy 6s a 8 jest niewielka i chcę to jakoś usprawiedliwić?

Pomocy.

Bateria mi robi jednak, teraz telefon laduje dwa razy dziennie, a uzywam go bardzo duzo.

Odnośnik do komentarza

Kwestia łap. Jak masz duże to nie będzie Ci przeszkadzało pomimo tego, co zaraz raven napisze ;-) Ja mam telefon 6 cali i daje radę, przy czym jeden aspekt trzeba wziąć mocno po uwagę - czy dużo piszesz jedną ręką? Jeśli nie, to się nawet nie zastanawiaj. Ale jeśli tak, to idź do salonu i popisz sobie, zobacz czy dajesz radę jak mocna żonglerka to się zastanów, czy cię to nie będzie denerwować. Do wszystkiego innego większy telefon jest wygodniejszy wg. mnie. Jedyny problem do bezproblemowa obsługa jedną ręką.

Odnośnik do komentarza

Miałem note 2 sto lat.temu i za duzy byl, a.patrze na wymiary i ip plus wiekszy jest. Bawilem sie nim trochę przed wczoraj i jest ok. Zwykły za maly jest a plus lekko za duzy. Sam juz nie wiem.

No to masz odpowiedź - iPhone 8 Plus też będzie za duży. Nie bierz go, to jest bydlę. Będziesz zadowolony przez tydzień, że masz taki wielki zaje,bisty ekran, potem się przyzwyczaisz i zostanie tylko frustracja ogromnymi rozmiarami (ramki są (pipi) ogromne).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...