Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie samo bezprzewodowe ładowanie jest warte niewielkiej dopłaty, więc jeśli różnica w cenie faktycznie nie jest duża to nie ma się co zastanawiać

Jak masz auto gdzie w schowku jest ładowarka indukcyjna to może tak. W innej sytuacji to zbędny bajer, jeszcze płacić tyle plnow dodatkowo za ładowarkę...

Odnośnik do komentarza

 

w sumie samo bezprzewodowe ładowanie jest warte niewielkiej dopłaty, więc jeśli różnica w cenie faktycznie nie jest duża to nie ma się co zastanawiać

Jak masz auto gdzie w schowku jest ładowarka indukcyjna to może tak. W innej sytuacji to zbędny bajer, jeszcze płacić tyle plnow dodatkowo za ładowarkę...

 

dla mnie to jest wygoda - trzymam sobie na biurku w pracy taką ładowarkę (kosztowała całe 10,99€ na Amazonie, więc też żaden szczególny wydatek), mam niemalże ciągle w pełni naładowany telefon, jak gdzieś idę to go zabieram, jak wracam to odkładam na ładowarkę odruchowo - o podpięciu do kabla zwyczajnie często zapominałem i potem pod koniec dnia zonk. Też wydawało mi się, że to zbędny bajer, ale jednak jest to wygodne urządzenie.

Odnośnik do komentarza

ja zaktualizowałem 5s i mini 2, na mini 2 tak nie czuć, ale na 5S się praktycznie zatrzymał w miejscu. Ładowanie każdej aplikacji trwa 2x dłużej niż na iOS10. A muszę się z tym telefonem męczyć co najmniej do świąt.

 

 

 

Na Mini 2 faktycznie spoczko jest.

Odnośnik do komentarza

A ja się dzisiaj bawiłem w sklepie Samsungiem S8 i kurna, jestem pod wrażeniem. Świetnie się prezentuje, ten ogromny ekran robi wrażenie, jakieś multimedia na nim to czysta przyjemność. Przez to mam lekką zagwostkę, obiecałem sobie, że nigdy więcej Samsunga, ale pojawiają się z tyłu głowy wątpliwości. Mając w ręce S8 miałem wrażenie jakbym trzymał jakiś highendowy sprzęt nowej generacji, tymczasem mając w ręce iP7 było miło, ale żadnego wrażenia na mnie nie robi po tylu latach.

Edytowane przez S(pipi)ix
Odnośnik do komentarza

Ktokolwiek był odpowiedzialny za appkę podcastów w iOS11 musi z głębi serca nienawidzić wszystkich słuchających. Czegoś tak cofniętego w czasie i mało przejrzystego dawno nie widziałem - nawet się nie da oznaczyć odcinka, jako przesłuchanego...

 

Jaka jest najlepsza alternatywa do tego gó.wna? Może być płatna. 

Odnośnik do komentarza

A ja się dzisiaj bawiłem w sklepie Samsungiem S8 i kurna, jestem pod wrażeniem. Świetnie się prezentuje, ten ogromny ekran robi wrażenie, jakieś multimedia na nim to czysta przyjemność. Przez to mam lekką zagwostkę, obiecałem sobie, że nigdy więcej Samsunga, ale pojawiają się z tyłu głowy wątpliwości. Mając w ręce S8 miałem wrażenie jakbym trzymał jakiś highendowy sprzęt nowej generacji, tymczasem mając w ręce iP7 było miło, ale żadnego wrażenia na mnie nie robi po tylu latach.

przemyślałem sprawę po prezentacji iP8/X i nawet powieka mi nie drgnęła jak płaciłem w saturnie za S8+ (a jeszcze cena była rewelacyjna!) - polecam, mimo że fanem Apple nadal jestem i nie wyobrażam sobie nie mieć żadnego sprzętu z iOS

Odnośnik do komentarza

A ja się dzisiaj bawiłem w sklepie Samsungiem S8 i kurna, jestem pod wrażeniem. Świetnie się prezentuje, ten ogromny ekran robi wrażenie, jakieś multimedia na nim to czysta przyjemność. Przez to mam lekką zagwostkę, obiecałem sobie, że nigdy więcej Samsunga, ale pojawiają się z tyłu głowy wątpliwości. Mając w ręce S8 miałem wrażenie jakbym trzymał jakiś highendowy sprzęt nowej generacji, tymczasem mając w ręce iP7 było miło, ale żadnego wrażenia na mnie nie robi po tylu latach.

 

 

No wszystko pięknie ładnie, ale nie o same możliwości się rozchodzi. Chyba nie dalej jak tydzień temu gdzieś na Twitterze ktoś z Androidowców pisał o jakimś zawieszaniu się i problemów z aktualizacją któryś z poprzednich S, S6 albo S7. Te telefony zawsze mają więcej RAM-u od iPhone'ów, procesory niby takie wielordzeniowe a na końcu okazuje się, że właśnie jedynym bajerem jest większy ekran. Nie wiem, może S8 wreszcie coś poprawił w tej kwestii, ale jak widzę te androidowe flagowce gdzie po roku każdy znowu pisze o zacinaniu się, wyje,bywaniu przeglądarki z pamięci i problemach z aktualizacją to zawsze jest wtedy reakcja "nope, to nie dla mnie".

W telefonach za 1000 zł jak jakieś Xiaomi czy mid-endowe Motorole no to jest jak najbardziej spoko, ale Samsungi kosztują już właściwie tak samo absurdalnie dużo, więc jedyne standardy jakie można od nich oczekiwać to najwyższe.

 

No i dochodzi jeszcze sprawa softu. Nie żeby czegoś Androidom brakowało dzisiaj, ale mając Maka i zegarek od Apple zamknęli mnie w swoim ekosystemie dość skutecznie i nie wyobrażam sobie już mieć urządzenia, które tak bezproblemowo nie współpracuje z innymi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...