Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że po prostu "Battle Chest" zawiera wszystko wraz z Pandami. Tak jak kiedyś dodali WotlK i Cata. Jedynie co trza kupić nowego to WoD + sub.

Dokladnie jest tak jak Kazuun pisze.

Podstawka zawiera wszystko, az do czystego patcha 6.x.x, a WOD trzeba dokupic.

Osobicise mnie bardzo kusi i pewnie resubne i kupie dodatek, aby chociaz troche pograc.

Jesli chodzi o same zmiany - moja krowa wyglada za(pipi)iscie.

Mialem nadzieje, ze hp/dmg cut bedzie jeszcze wiekszy, ale coz... i tak jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurde blizzard z każdym dodatkiem powinien dawać chociaż te 30 dni gry za darmo. Teraz nie wiem czy brać 60 dni czy poczekać i za jakiś czas od razu z dodatkiem. Szkoda też że nie zmienili modelu krawego elfa czyli mojego maina a zmiana rasy trochę przesadzona jeśli chodzi o cenę. Jak na razie najlepiej undead się prezentuje.

Odnośnik do komentarza

Nie gralem w wowa ponad dwa lata, ale ostatnio gdzies w necie wpadlem na tekst o sporych zmianach i troche mnie to zaciekawilo. Na tyle, ze powaznie mysle nad wznowieniem abonamentu, tym bardziej ze na allegro jest teraz -20zl za zakupy za minimum 50zl, wiec prepaid na 2 miesiace to koszt ~70zl

 

e: chociaz  drugiej strony obiecalem sobie kiedys, ze nigdy do tego pochlaniacza czasu nie wroce, bo wiem jak to sie skonczy...

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem... Zawsze dziwiło mnie że człowiek jest w stanie tak bardzo uzależnić się od jakiejś gry. Po za tym w moim przypadku zawsze 2 miesiąc abonamentu już nie jest nawet ogrywany . Po miesiącu gra mnie nudzi , jedynie chciałbym sprawdzić nowy dodatek ale to pewnie w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza

ja mam tak, ze przez pierwsze dwa tygodnie gram w kazdej wolnej chwili i to wlasnie o tym pisalem w poprzednim poscie. pozniej albo ograniczam do godziny-dwoch dziennie, albo w ogole przestaje grac i drugi miesiac abo sie marnuje. 

 

wyjatkiem jest jedynie guild wars, w ktorego przez kilka lat potrafilem grac po kilka godzin dzien w dzien. piekna gra, szkoda ze juz umarla :(

Odnośnik do komentarza

ja mam tak, ze przez pierwsze dwa tygodnie gram w kazdej wolnej chwili i to wlasnie o tym pisalem w poprzednim poscie. pozniej albo ograniczam do godziny-dwoch dziennie, albo w ogole przestaje grac i drugi miesiac abo sie marnuje. 

 

wyjatkiem jest jedynie guild wars, w ktorego przez kilka lat potrafilem grac po kilka godzin dzien w dzien. piekna gra, szkoda ze juz umarla :(

Bo w GW raz placilem i byl spokoj, w WoW przez ten abonament czlowiek podswiadomie mysli, ze jak nie gra to czas mu leci w grze za ktory zaplacil. I to po prostu boli, bo przewaznie ludzie szanuja zarobione pieniadze i czas na nie spedzony. Tak bylo u mnie i dlatego juz w WoW'a nie gram, bo za duzo czasu spedzalem przy nim. Co prawda dwa abonamenty na 60 dni lub nawet czasem jeden, to byl moj max przy tej grze. Potem sie nudzila, robilem z dwa miechy przerwy i wracalem do Azeroth. Teraz mowie koniec z mmo i mam spokoj...

PS ( Ale kurna kusi, zeby wrocic :) szczegolnie jak zapowiadaja cos nowego)

Odnośnik do komentarza

 

Kurde blizzard z każdym dodatkiem powinien dawać chociaż te 30 dni gry za darmo. 

mi tam wyslali 7 dni za darmo zebym sobie przetestowal

 

Pewnie nie dostałem dlatego że doładowałem ostatnio 2 miechy. A wiadomo blizzard takim ludziom nie ma zamiaru dawać czasu gry za darmo.

Odnośnik do komentarza

Możesz spróbować wejść w link podany tutaj http://www.wowhead.com/news=243913/7-days-free-game-time-lords-of-war-behind-the-scenes-friday-update-arcade dla europy. Jednym działa , drugim nie ... ja tam jednak gry nie doładowuje bo w sumie też mi już szkoda czasu na to. Blizzarda gry mają ten swój świetny feeling co było wyczuwalne w wowie ale jednak 45 zł na miecha to mi szkoda , tym bardziej że to co chciałem obadałem a dodatek na razie odpuszczam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najlepszy na razie jest ten quest, w którym należy zabijać/tagować ogry i nasadzać na nie chorągwie. Masa ludzi poluje na nie+ kilka mobków ma evade na starcie :D Co chwilę jakis bot płacze.

Ja moim warkiem miałem problem przez brak aoe to się spiknąłem z monkiem i on cały czas robił obrotówkę w miejscu respa  :sorcerer: 

 

Garnizon za to mi się bardzo podoba.Wysłanie paziów na misje jest wkręcające w przeciwieństwie do tego obesranego pet battle z pand.

 

Ja odpuszczam na chwilę obecną 3500 ludzi w kolejce na płonącą cebulę to przesada.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...