Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie ogrywam Archeage i czuję się momentami jak za czasów tbc. Znowu ekipy na instancje szuka się na LFG , potem trzeba godzinę na drugi koniec mapy jechać by przyzwać resztę . W wowie zdecydowanie najlepsze jest lore ale już raczej nie będę grał w gry P2P . Co kupię 60 dni do wow-a to ogrywam pierwsze 30 dni a potem raz na tydzień gra uruchamiana w celu sprawdzenia kto jest online . Szkoda pieniędzy a w przypadku wow-a F2P to była by tragedia.

Odnośnik do komentarza

Pograłem te trzy dni i jednak nie wkręca mnie to, tak jak kiedyś. Początkowo był taki zachwyt nad nowymi rozwiązaniami i nad kilkoma patentami (no wreszcie jakiś mózg wpadł na pomysł, by itemy nie stackowały się po 20, tylko po 200, brawo), ale... Pomyślałem sobie - kurde, żeby coś z tej gry wyjąć, to albo musiałbym dobrze grać w PvP, albo rajdować regularnie w PvE, bo rajdowanie z LFG to tragedia, wobec czego musiałbym znowu poświęcić na tę grę przynajmniej 15 godzin tygodniowo, jak nie lepiej, a pewno wkręciłbym się jeszcze bardziej. 

 

Nie, szkoda życia, za dużo dobrych gier w tym roku wychodzi, żeby marnować czas na WoWa, już wystarczająco wiele mu życia oddałem :P Kto wie, moze kiedyś, kiedyś jeszcze do niego wrócę, ale dzisiaj czas brać Ori i zająć się innymi gatunkami ;) 

Odnośnik do komentarza

Mnie za to ochota coraz bardziej wzrasta . Gdyby nie to że gildia już nie gra a serwer jest pełen czeskich dzieci to bym kupił prepa. Ale jak już liczę 20Euro za przeniesienie każdej postaci to nie ma opcji bym wydał tyle na gierkę.

Odnośnik do komentarza

Wiele jest zmian na plus - choćby to, że wreszcie lokacje nie sa tak nudne, puste i odpychające jak w Pandarii, czy też to, że można sobie zsiąść wcześniej z wierzchowca, jak wykupimy lot gdzieś dalej niż nam to pasuje ;) 

 

Rajdy mają ciekawszy podział - bardzo intrygująco prezentuje się tych 30 graczy na najwyższym poziomie - dla LFG w zasadzie jednakowe są modele bossów i lokacji rajdowych, cała reszta włącznie ze skillami jest już dostosowana pod "brak skilla", w dodatku skalowana w zalezności od liczby ludzi w teamie (od 10 do 30), więc takie LFG tylko po to, by ewentualnie się bardziej dofarmić. PvP teraz też jest ponoć znacznie lepiej ogarnięte, BG odżyły, Arenki tez mają większe branie. 

 

Zresztą do WoWa wróciło ponad 3 mln ludzi i gra w niego już 10,5 mln (dane z lutego b.r) - dodatek wyszedł w listopadzie, więc w styczniu kończyły się prepy tym, co kupili je wraz z WoDem - jak widać, gra zdołała ich utrzymać na dłużej.

 

Sam w sobie zresztą ten dodatek jest najlepszym od czasów WoTLK, niewątpliwie. Gdybym nie miał już lepszych rzeczy do roboty, to pewno sam grałbym w niego jak oszalały ;)

Odnośnik do komentarza

Ja za to kupiłem prepaida użyłem boost postaci by zrobić rogala( moja main klasa) i od 90 lvl biję poziom/profesje na burning legion. Czuję się jakbym zaczynał od nowa i mimo że z łzami w oczach odstawiałem wszystkie postacie na burning blade ( 20 euro za przeniesienie postaci to jakaś kpina) , którymi grałem od startu TBC to jednak nie ma to jak normalny język na serwerze . Niech nikogo nawet nie korci do robienia postaci na burning blade , jeżeli ruskie z cs go są plagą to czeskie mordy na burning blade są sto razy gorsi. No i nie wiedziałem że teraz można bić profesje nie latając po świecie a siedząc tylko na draenorze co jest dużym plusem .

Odnośnik do komentarza

Ja za to kupiłem prepaida użyłem boost postaci by zrobić rogala( moja main klasa) i od 90 lvl biję poziom/profesje na burning legion. Czuję się jakbym zaczynał od nowa i mimo że z łzami w oczach odstawiałem wszystkie postacie na burning blade ( 20 euro za przeniesienie postaci to jakaś kpina) , którymi grałem od startu TBC to jednak nie ma to jak normalny język na serwerze . Niech nikogo nawet nie korci do robienia postaci na burning blade , jeżeli ruskie z cs go są plagą to czeskie mordy na burning blade są sto razy gorsi. No i nie wiedziałem że teraz można bić profesje nie latając po świecie a siedząc tylko na draenorze co jest dużym plusem .

 

Burning Legion ma swoje plusy i minusy - "polaczki" trafią się tam paskudni, ale też dobrze jest pogadać w ojczystym języku, a czat od dawna jest zdominowany przez "naszych" - tak, jakby grać na polskim serwerze, jakiegoś obcokrajowca spotkać jest ciężko, a najlepsze gildie w kraju siedzą właśnie na Burning Legionie. Jak ktoś chce pocisnąć bardziej profesjonalnie, to najlepiej grać właśnie tutaj. No i ludzi dostatek, bardzo zaludniony serwer.

 

Co do tych profesji - kiedyś latałem jak głupi po całym świecie szukając skałek i kopiąc wszystko, rozwijając te profesje mozolnie, ale dawało mi to duzo satysfakcji. A teraz nawet nie musisz się ruszać. Co ten Blizz to ja nawet nie :facepalmz:

 

Jeszcze trochę i rajdować i lvlować też nie będziemy sami, bo zrobią to nasi followersi :reggie:

Odnośnik do komentarza

Jeszcze trochę i rajdować i lvlować też nie będziemy sami, bo zrobią to nasi followersi :reggie:

 

Erm od lvl92 mozesz wbic 100 nie ruszajac 4 liter z garrisona :P

Masz misje dla followersow, ktore rowniez tobie daja xp (tyle co za zwykly quest - cos kolo 20 czy 30k, z napojem XP wiecej oczywiscie), a i kopanie i zbieranie chwastow daje tez jakis tam xp.

:Coolface:

Odnośnik do komentarza

musze przestac tu zagladac, bo w innym wypadku kupie WoD + prepaida ;/

Mam to samo. Mimo tego, że wiem jakie konsekwencje w życiu osobistym niosłoby ze sobą ponowne wejście do WoWa, to czytając ten temat ciągnie mnie, by mimo to przynajmniej wypróbować te wszystkie nowe zmiany, choćby chwilę poleczyć w nowych 5-manach moim gnomem prejem. Zbanujcie mnie w tym temacie. Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...