Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Bardzo podobają mi się questy skryptowane są super po za tym tak jak napisał Raptor robienie Questów jest naprawdę przyjemne mam już 84 lvl i naprawdę robi się je świetnie.Po za tym jak na razie moją ulubioną lokacją jest Vash'jir . Szkoda że mount wodny działa tylko tam:(

Odnośnik do komentarza

Jakbym po hebrajsku czytal, nic nie kumam ;[

"

Co mam poradzić, że jestem jednym z wyznawców zasady „Red is dead”, a gankowanie sprawia mi przyjemność, więc dla urozmaicenia odpowiadam im jednym ze starych jak świat haseł: „Serwer PvP, pogódź się z tym”, „Reroll PvE”, „PvE Server THAT===WAY===>”, które tylko (zamierzenie) jeszcze bardziej irytują moje ofiary."

 

Co im robiles ze Cie obrazali? xd tak z ciekawosci pytam

Odnośnik do komentarza

Jakbym po hebrajsku czytal, nic nie kumam ;[

"

Co mam poradzić, że jestem jednym z wyznawców zasady „Red is dead”, a gankowanie sprawia mi przyjemność, więc dla urozmaicenia odpowiadam im jednym ze starych jak świat haseł: „Serwer PvP, pogódź się z tym”, „Reroll PvE”, „PvE Server THAT===WAY===>”, które tylko (zamierzenie) jeszcze bardziej irytują moje ofiary."

 

Co im robiles ze Cie obrazali? xd tak z ciekawosci pytam

 

Jeśli dobrze zrozumiałem, to poprostu na servie mógł bić innych klientów, którzy nie byli z nim w teamie (czerwona ksywa). I korzystał z tego razem ze swoją ekipą, co w(pipi)ijało ofiary niemiłosiernie.

Odnośnik do komentarza

Jakbym po hebrajsku czytal, nic nie kumam ;[

"

Co mam poradzić, że jestem jednym z wyznawców zasady „Red is dead”, a gankowanie sprawia mi przyjemność, więc dla urozmaicenia odpowiadam im jednym ze starych jak świat haseł: „Serwer PvP, pogódź się z tym”, „Reroll PvE”, „PvE Server THAT===WAY===>”, które tylko (zamierzenie) jeszcze bardziej irytują moje ofiary."

 

Co im robiles ze Cie obrazali? xd tak z ciekawosci pytam

Gankowalem (atakowanie z nienacka kogos kto nie jest przygotowany na walke z toba) wszystkich. Napatoczyl sie Alluch to mu wyjezdzalem w twarz. Za kazdym razem. Tych co mnie zatakowali... tez jechalem. Nie mozesz porozumiewac sie z przeciwna frakcja (stad robili specailnie po to postacie).

W skrocie: w miejscach, gdzie questowalem alluchy biegaly do swoich zwlok regularnie. Kazdy w zasiegu byl niszczony. Gram feral druidem, a wtedy jeszcze mialem BiS gear - nikt nie mial szans. Dopiero 3v1 COS mogli zrobic.

Po czasie zaczeli sie troche irytowac :P.

W wowie masz dwie frakcje - Horde (ja gram) i Alliance. Gram na serwerze PvP, wiec moge sie prac z Alliance do woli.

Kazdy wrogi przeciwnik ma czerwona ksywke, stad "Red is Dead".

Na serwerze PvE nie mozna bic ludzi, chyba ze specialnie zaznacza sie jako PvP.

 

Tak gwoli scislosci: Sam questowalem i nie mialem back up'u w postaci kumpli ;]. Po prostu feral od 4.0.3 jest dosc... przesadzony (az ludzie sie nie ubiora sami, co jest norma) tak samo jak warrior i mag. Na 85 nie ma zlituj sie, ktos nie ma gearu to i w 3-4ch mi nic nie zrobia (ja juz mam sporo gearu).

Odnośnik do komentarza

wybralem gre RPG i w sumie to nie rozni sie od zwyklego rpg... sa jakies misje ktore wymagaja druzyny? jak gralem w FFXI to tam nie bylo misji tylko w sumie grindowanie z druzyna przez 90% w wow jest na odwrot sa questy... pytanie kiedy bede musial miec druzyne i czy w ogole. i jak bardzo rozni sie granie pvp rpgpvp rpg i normal od siebie

Odnośnik do komentarza

wybralem gre RPG i w sumie to nie rozni sie od zwyklego rpg... sa jakies misje ktore wymagaja druzyny? jak gralem w FFXI to tam nie bylo misji tylko w sumie grindowanie z druzyna przez 90% w wow jest na odwrot sa questy... pytanie kiedy bede musial miec druzyne i czy w ogole. i jak bardzo rozni sie granie pvp rpgpvp rpg i normal od siebie

 

Questy drużynowe są ale wystarczy że ktoś z gildii ci pomoże albo napiszesz że szukasz kogoś do zadania na czacie.Nigdy w misje w wowie się nie zagłębiałem bo chciałem te bicie lvl mieć za sobą i raidować ale z tego co pamiętam questy nie opierają się tylko na grindowaniu a są także te ciekawsze(dużo wprowadził cataclysm). Gdzie np. Sterujemy jakimś działkiem. A odnośnie serwerów nie odpowiem ponieważ od zawsze gram na PVP

Odnośnik do komentarza

wybralem gre RPG i w sumie to nie rozni sie od zwyklego rpg... sa jakies misje ktore wymagaja druzyny? jak gralem w FFXI to tam nie bylo misji tylko w sumie grindowanie z druzyna przez 90% w wow jest na odwrot sa questy... pytanie kiedy bede musial miec druzyne i czy w ogole. i jak bardzo rozni sie granie pvp rpgpvp rpg i normal od siebie

 

Misje wymagające drużyny pojawiają się co jakiś czas, w Quest Logu oznaczone są jako "Group", ale sporą część z nich da się zrobić samemu. Zwykle chodzi o zabicie jakiegoś bossa, zaprojektowanego dla grupki 2 czy 3 osób. Jeśli chodzi o "drużynę"... Hmm... Podczas questowania w zasadzie w ogóle nie potrzebujesz drużyny, oprócz tych grupowych questów, ale jak masz kogoś znajomego to nic nie szkodzi w robieniu także zwykłych zadań razem z nim ;] Za to jeśli bierzesz się za content PvP (battlegroundsy) albo PvE (dungeony), to jest to rozrywka tylko i wyłącznie drużynowa. Nie wiem jak bardzo zaawansowany jesteś w WoWie, ale dungeony (potem przechodzące w rajdy) to dla wielu esencja tej gry - w zasadzie zdobywanie leveli to tylko mały fragment gry i przygotowanie na prawdziwy gameplay (tzw. endgame). Od 15 levelu masz dostęp do Dungeon Findera, dzięki któremu możesz zapisać się w dowolnym momencie na jakiś dungeon, dopasowany do twojej postaci, a gra sama dobierze 4 pozostałych ludzi, sformuje drużynę i wrzuci was wszystkich na miejsce ;]

 

Jeśli chodzi o typy serverów: sama zawartość gry jest wszędzie taka sama, tyle że na PvE (normal) inni gracze nie mogą cię zaatakować bez twojej zgody, a na PvP zabijanie się nawzajem to codzienność. Jak nie chcesz się wkurzać, wybierz PvE ;] A serwery RPG różnią się tym, że gracze powinni tam udawać, że wcielają się w swoje postaci, trzymać się klimatu... Ale zwykle tak nie jest ;p

 

BTW gdzie grasz?

 

@ TheAceOfSpades

 

Blizzard nie kasuje kont, twoje trialowe postaci będą na ich serwerach dopóki WoW nie upadnie (czyli do końca świata zapewne).

Abonament (tzw. prepaid) najlepiej kupić chyba na http://www.keye.pl/index/index2 - 2 miesiące za 75 zł.

Odnośnik do komentarza

widzę teraz aukcję z grą w ed. pudełkowej lub klucz, sprzedawca zapewnia że jest to 40 dni gry (10 dni triala + 30 abonamentu) zakładając nowe konto... jak bym coś takiego kupił i wpisał klucz na swoim koncie to będę mieć 30 dni czy to dotyczy tylko nowo zakładanych kont?

link

 

To jest po prostu podstawka WoWa, pozwala na założenie NOWEGO konta, z darmowymi 40 dniami. Jeśli już masz inne konto z zarejestrowanym WoWem, to nic ci po tym.

Odnośnik do komentarza

widzę teraz aukcję z grą w ed. pudełkowej lub klucz, sprzedawca zapewnia że jest to 40 dni gry (10 dni triala + 30 abonamentu) zakładając nowe konto... jak bym coś takiego kupił i wpisał klucz na swoim koncie to będę mieć 30 dni czy to dotyczy tylko nowo zakładanych kont?

link

 

 

 

Skoro grasz na trialu to tak, dostajesz 30 dni po kupieniu podstawki. Nie musisz czekać aż Ci sie skonczy 10 dni triala z wpisaniem cd keya, te 30 doliczy sie do reszty z 10 trialowych.

 

 

ofc drugi raz cd keya podstawki na to samo konto wpisac nie dasz rady =D Ja kupuje abo na keye.pl

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...