Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem ponownej reaktywacji tego servera? Jak sam wow jest już za darmo do ogrania jak ktoś potrafi uzbierać golda na ah, a na dodatek gra oferuje więcej niż takie prywatne serwery z dziurawymi skillami i innymi rzeczami, które tylko denerwują. Fakt skończyłem przygodę już na Wotlk ale do czasu do czasu na czasie z wowem i community jestem.

Odnośnik do komentarza

Bo niektórzy woleli starego wowa. Ja najmilej wspominam czasy bez dodatków. Sama podstawka i to jak na moich oczach ta gra się rozwijała. No ale to potęga nostalgii. Ja już nie gram bo mnie pierwszy dodatek zmęczył i drugiego nawet nie odpaliłem magia gdzieś odleciała. 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem ponownej reaktywacji tego servera? Jak sam wow jest już za darmo do ogrania jak ktoś potrafi uzbierać golda na ah, a na dodatek gra oferuje więcej niż takie prywatne serwery z dziurawymi skillami i innymi rzeczami, które tylko denerwują. Fakt skończyłem przygodę już na Wotlk ale do czasu do czasu na czasie z wowem i community jestem.

 

Wiadomo, filmik troche przesadza, ale jednak calkiem celnie pokazuje problem obecnego wowa. To juz nie jest prawdziwe mmo. Od kilku dodatkow to praktycznie manager kolejek tylko hub w ktorym sie siedzi jest inny w kazdym dodatku

Edytowane przez teddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

LFG to bardzo dobre narzędzie, problemu doszukiwałbym się w obniżeniu poziomu rajdów po dodaniu tejże opcji. Szansa na spotkanie nieogara który nie zna taktyk, ale śmiga w raidowym gearze jest bardzo wysoka. Kiedyś szansa na to były małe, bo cierpliwe farmienie marków/poinstów lub kupowanie primordial saronite wymagało czasu, więc mimochodem ćwiczyło skill. Ktoś w gearze raidowym mógł nie znać taktyk, ale ogarniał jednak postać w zadowalający sposób.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Też narzekałem na uproszczenia w Wow-ie przypominając sobie granie w TBC gdzie samo zdobycie mount-a było czymś wielkim i trzeba było farmić/brać od kogoś pożyczkę golda by sobie na owego pozwolić. Ale Panowie jakbym miał dzisiaj bić max level przez rok czy instancje robić raz na miesiąc jak się trafi grupa to bym nie grał. Teraz mogę spokojnie uruchomić grę na godzinkę , zrobić instancje czy porobić world eventy bez spiny .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też narzekałem na uproszczenia w Wow-ie przypominając sobie granie w TBC gdzie samo zdobycie mount-a było czymś wielkim i trzeba było farmić/brać od kogoś pożyczkę golda by sobie na owego pozwolić. Ale Panowie jakbym miał dzisiaj bić max level przez rok czy instancje robić raz na miesiąc jak się trafi grupa to bym nie grał. Teraz mogę spokojnie uruchomić grę na godzinkę , zrobić instancje czy porobić world eventy bez spiny .

 

Ja jednak wolalbym nawet przez miesiac zbierac na mounta i czuc to wielkie osiagniecie niz pykać w to co tam jest obecnie i dostawac wszystko bez wiekszego wysilku.

 

To nostalrius nie zostal zamkniety przez blizza? Jak to jest?

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz wysiłku to rób mythic lub ranked arena. Jak myślę, że miąłbym miesiąc farmić mouta na każdej z moich 5 postaci to mnie skręca. Wtedy to była nowość, teraz norma. Myślmy jak na 2016 przystało.

Odnośnik do komentarza

Nostalrius zostal zamkniety, ale ekipa odpowiedzialna za nostalriusa byla z wizyta u blizza i dogadano sie na jakas forme legacy serverow. Potem byla cisza w temacie no i ludzie od nostalriusa oglosili ze jezeli blizz nie dotrzyma slowa i na blizzconie nie bedzie wzmianki o legacy serverach to nostalrius wroci. Chlopaki slowa dotrzymali bo udostepnili cala swoja baze ekypie od elysium i polaczyli z nimi sily. Wszystkie postacie z nostalriusa moga zostac zmigrowane na nowe serwery, ktore ruszaja 17 grudnia. Dodatkowo beda stworzone tez dwa nowe servery dla ludzi ktorzy chcieli by zaczac od zera. Biorac pod uwage olbrzymie community nostalriusa mysle ze to moze byc epickie. Jakis czas temu zalogowalem sie na elysium po zapowiedzi rezurekcji nostalriusa i w strefie startowej bylo zatrzesienie graczy. Trzymam kciuki za ten projekt chociaz czasu na granie tam na pewno nie bede mial tyle ile bym chcial

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz wysiłku to rób mythic lub ranked arena. Jak myślę, że miąłbym miesiąc farmić mouta na każdej z moich 5 postaci to mnie skręca. Wtedy to była nowość, teraz norma. Myślmy jak na 2016 przystało.

 

Niestety jak na 2016 przystało, prawie wszystko z gatunku MMO rozczarowywuje a WoW to juz w ogole...

 

Nostalrius zostal zamkniety, ale ekipa odpowiedzialna za nostalriusa byla z wizyta u blizza i dogadano sie na jakas forme legacy serverow. Potem byla cisza w temacie no i ludzie od nostalriusa oglosili ze jezeli blizz nie dotrzyma slowa i na blizzconie nie bedzie wzmianki o legacy serverach to nostalrius wroci. Chlopaki slowa dotrzymali bo udostepnili cala swoja baze ekypie od elysium i polaczyli z nimi sily. Wszystkie postacie z nostalriusa moga zostac zmigrowane na nowe serwery, ktore ruszaja 17 grudnia. Dodatkowo beda stworzone tez dwa nowe servery dla ludzi ktorzy chcieli by zaczac od zera. Biorac pod uwage olbrzymie community nostalriusa mysle ze to moze byc epickie. Jakis czas temu zalogowalem sie na elysium po zapowiedzi rezurekcji nostalriusa i w strefie startowej bylo zatrzesienie graczy. Trzymam kciuki za ten projekt chociaz czasu na granie tam na pewno nie bede mial tyle ile bym chcial

 

Uff no to sie szykuje. Tez nie mam sporo czasu, ale nigdzie mi sie nie spieszy i nie musze "no lajfować". Bardzo chetnie sobie zaczne na nowym serwerze i bede sobie pomalutku gral :banderas:

 

Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza

Największe wyzwanie jak dla mnie to było zdobycie High Warlorda w Vanilla Wow, ile czasu na tym było trzeba siedzieć i farmić, a na dodatek trzymać rangę jak przyszło TBC, wtedy mogłeś być kozakiem - kiedyś zdobywanie tytułu to była oznaka zayebistości w grze, że nie wspomnę o pierwszym zdobyciu mounta w ahn-qiraj za otwarcie, każdy Ci wtedy pokłony oddawał za scarab lorda, a teraz w wowie zdobycie coś to meh, bo łatwe, no można jeszcze areny robić, co trzeba zgrać się z drużyną, akurat 1, 2 i 3 sezon było łatwe ze względu na 2 vs 2 i mogłeś zdobyć tytuł i smoka, potem odpuściłem, bo już totalnie nic ciekawego nie było.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

W pełni Was rozumiem, też czuję ogromny sentyment do WoWa (właszcza z czasów WotLK, IMO najlepszych jego latach), ale jak wyobrażacie sobie teraz zdobywanie 110 levelu z tempem podobnym do tego z jakim exp leciał w Vanilli, miesiąc trzeba by poświęcać na zdobycie mounta (nie mówiąc już o górze złota, którą kosztuje licencja na latające mounty). Ta gra jest zwyczajnie ZA DUŻA, aby tempo rozwijania postaci było jak w Vanilli. Dwa abonamenty po 60 dni każdy, by wybić 110 jedną postacią? Przecież na mniej ludnych serwerach znalezienie ekipy na 25 osoby raid zakrawałoby na niemożliwość. Jakie rozwiązanie proponujecie Wy?

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz wysiłku to rób mythic lub ranked arena. Jak myślę, że miąłbym miesiąc farmić mouta na każdej z moich 5 postaci to mnie skręca. Wtedy to była nowość, teraz norma. Myślmy jak na 2016 przystało.

No i wlasnie tu sie mylisz. Ja przy vanilli i tbc bawilem sie swietnie nawet nie tykajac raidow. Zbieranie grup, bitwy pod hillsbrad, wspolne farmowanie, barrens chat. Czlowiek mogl sie zalogowac, spedzic kilka godzin nie robiac praktycznie nic jezeli chodzi o progress i bawil sie dobrze, a teraz wbijasz lfg i farmisz gear a potem raidy.

 

e: rozwiazaniem sa wlasnie legacy serwery, niech wrzuca content z vanilli i tyle, nic wiecej ludzie nie chca. Ja bym placil pelny abonament za mozliwosc gry na takim serwie. Wydaje mi sie ze blizz obawia sie ze wiecej ludzi by wybralo takie serwery niz te z nowym contentem i dlatego tak sie broni przed ich wprowadzeniem

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Mnie tam WOD się podobał , jedynie ten garizon nie leżał mi ale legion jest świetny. Na tyle świetny że nawet nie chce mi się bić poziomu altów a dalej ogrywam moim rogalem. To jakieś world eventy to jakieś pvp(fajnie rozbudowane o poziomy) czy też co raz to cięższe instancje a raidów jeszcze nie miałem okazji zakosztować.

Edytowane przez SpacierShark123
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja jakieś 2 tygodnie temu znów kupiłem 2 miesiące abonamentu(17e to szkoda było nie brać) i gra mi się świetnie. Również na raidy nie chodzę a raczej wykonuje WQ , kończe kampanie i latam na instancje robić . Jest przyjemnie i nie ma żadnej presji siedzenia po kilkanaście godzin dziennie by dać radę wbić się na raid. No i co podoba mi się w Legionie jest dużo rzeczy do roboty przez co od premiery nie ruszam altów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...