Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Classic był zbyt toporony, teraz niby każdy chce, a jak przyjdzie co do czego to stworzy postać wbije 20 lvl (gdzie tu 20=60 aktualnie, bo mniej więcej tyle czasu na to potrzeba przy obecnej grze) i zostawi. Tak będzie ;p

Dlatego nie jestem pewien czy ten classic będzie faktycznie taki classic. Z pewnością będzie trochę zmian, grunt aby poziom trudności pozostał. Aktualnie w grę można grać samemu, kiedyś było sporo elite mobków na świecie i bez drugiego gracza nie dało rady ukończyć zadań, co rodziło nowe znajomości. Aktualny świat wowa zdechł już dawno temu. Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

To chyba nie widziales co sie dzialo na classicach prywatnych, ludzi od groma a frajda z grania niesamowita. Jak troche balans zmienia, graficzka zostanie itp to bedzie lux gierka.

Widzialem Elysium i ten drugi serwer. Nie wiem tylko czy to się przyjemnie nadal w takiej formie tj. abonamentowej.

Ja zresztą już od kilku lat wracam co jakiś czas do gry aby poznać nową historię, pozwiedzać, a później czekam na nowy content. Nie mam czasu aby grać tyle co kiedyś - tym bardziej classic odpada. W takiej sytuacji jest większość starych wyjadaczy, którzy zaczęli od Vanilli.

 

Swoją drogą nowy cinematik urywa dupę

 

epq0ovt.gif

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy jak to bedzie,pewnie 50% servera to rogale jesli nie zmienia balansu,trzymam kciuki za ten projekt.

Vanilla z perpsktywy czasu to naprawde byla pod wieloma wzgledami,niedyebana epickie itemy pod worlocka z aglity ip,bezuzyteczne spece,ale w tamtych czasach kazdy gral jak noob i nic nie wiedzial.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw czy urozmaicą WOW CLASSIC osiągnięciami z nagrodami. W sumie nie miał bym tyle zaparcia by na podstawce bić 60 poziom ale jakby dali jakiś unikalny tytuł a może jakiegoś mount-a to czemu nie . Fajna sprawa by była , do tego nowy dodatek bardzo spoko się wydaje . W końcu powrót do wojny między frakcjami , mocny nacisk na otwarte pvp i łykam na premiere . Najlepsze wspomnienia z wow-a mam właśnie z raidów na Ogrimmar czy też walki i uciekanie przed Hordziakami w SV.

Odnośnik do komentarza

 

To chyba nie widziales co sie dzialo na classicach prywatnych, ludzi od groma a frajda z grania niesamowita. Jak troche balans zmienia, graficzka zostanie itp to bedzie lux gierka.

Widzialem Elysium i ten drugi serwer. Nie wiem tylko czy to się przyjemnie nadal w takiej formie tj. abonamentowej.

Ja zresztą już od kilku lat wracam co jakiś czas do gry aby poznać nową historię, pozwiedzać, a później czekam na nowy content. Nie mam czasu aby grać tyle co kiedyś - tym bardziej classic odpada. W takiej sytuacji jest większość starych wyjadaczy, którzy zaczęli od Vanilli.

 

 

Oczywiscie masz racje z tym czasem itp, ale np jak ja gralem na Elysium to tak sie SUPER gralo w vanille. No nie umiem tego ubrac w slowa, zdawalem sobie sprae ze nie moge grac 10h dziennie, ale nawet te 3-4h bylo epickie, levelowal sie dlugo, zeby ubic wiekszego dzika potrzebowalem zalozyc party, nawiazywalem znajmosci, rozmawialem z osobami, pomagalismy sobie na pvp, robilem jakis fajny build....

 

Naprawde sie gralo zacnie i jezeli na official przyjdzie duzo osob i wszystko bedzie dzialac jak nalezy to jest nadzieja na fajna gierke znowu.

Odnośnik do komentarza

Czekajcie, czyli co, wezmę huntera i będę musiał dbać o amunicję i jedzenie dla peta?

 

 

 

Oj kusi <3

Lepiej, będziesz musiał zapierdzielac 100 km aby znaleźć bestię która potrafi dana umiejętnośc np bite lvl 3 i nauczyć swojego peta tego bo inaczej sam się nie nauczy.

Niektóre pety mają większy speed attack niektóre są w chooj rare,gdzie ludzie kampili je godzinami aby je znaleźć, będziesz się bił o każdy przedmiot z mail z agility i najlepsze nie możesz stawiać pułapek w combat Xd

Z perspektywy czasu to głupie to jak nie wiem ale wtedy Blizzardowi chodziło abyś jak najdłużej grał w grę i płacił abonament.

 

 

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Klasowe questy też były dobre. Dopłynięcie warriorem do jakiejś gównianej wysepki żeby się stanca nauczyć albo questy Locka czy Paladyna na mounta. Pamiętam jak mnie wywiało gdzieś do Stonetalon Mountains, gdzie farmiłem kilka dni EXP na harpiach bo nie mogłem znaleźć kolejnych questów.

 

Blizzard potwierdził, że nie będzie LFR. Gildie będą musiały odżyć albo będzie ciągły spam /lfg /lf tank :D na głównym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...