Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

To fazowanie nie jest takie zle, przynajmniej można odczuć ze świat żyje i sie zmienia wraz z postępami, to zdecydowanie na plus moim zdaniem. Ale wow przed dungeon findterami to była gra, wszędzie można było napotkać graczy, a nie tak ja teraz wszyscy w stolicy siedzą i siema. TBC było chyba najlepszym okresem tej gry, nie było tak cieżko jak w vanilli ale tez nie było casualowo.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale świat żyje bardzo sztucznie, bo gramy głównie z AI, dlatego trochę kaleczy pojęcie mmo aktualnie.

 

Oczywiście nie jest tak, że dałbym radę grać w starego wowa, nie mam na to czasu po prostu, odpalcie sobie takiego Kronosa, jest totalny hardcore, samo questowanie jest ciężkie, bo sami musimy odnaleźć z tekstu miejsce w które należy pobiec, a tam już sporo graczy, którzy łączą się w grupy, bo łatwiej. Nauczony nowym wowem, wbiłem w grupę trzech mobków i zgon na miejscu :D ciągle brakuje many, odpoczynki, prośby do maga o wodę. Jest bardzo specyficznie :)

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Łażąc po świecie natknąłem się na postać z zarąbistym wierzchowcem:

635750028294206672.jpg

 

I doczytałem, że misja pozwalająca go pozyskać stanie się niedostępna po premierze Legionu :/  Nie wiem czy wytrzymam dotarcie w tym czasie na 100lvl i zdobycie sprzętu na Heroic Archimonde'a, nie mówiąc o znalezieniu raidu.

Jak żyć?

Odnośnik do komentarza

Mało który mount by się bardziej nadawał dla druida, zwłaszcza otrzymany od samego Malfuriona :I

 

Te sloty pewnie konkretne pieniądze kosztują, a jeśli bym się zabrał za expienie, to na inwazjach pieniędzy wielkich nie ma.

 

Spacer i może zdecyduję się na coś.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Teraz wziąłem się za robienie hajsu, jak na razie wyfarmione 12 Pocked Fel Spreaderów które są do zdobycia tylko do wtorku. Jak na razie 10-11k za sztuke na moim serwie a po starcie legionu na pewno cena wzrośnie. Przynajmniej bedzie gold na kilka miesięcy abo, tylko troche lipa że jeszcze legionu nie mam ;x

Odnośnik do komentarza

Czyli że wymieniać Nethershardy na nietoperki?

 

Podbiłem alchemię, wypiłem eliksir i w najtłoczniejszym miejscu Stormwind znalazłem jednego. Chętnych nie brakowało, więc w międzyczasie zmieniłem specjalizację feral>balance i z bezpiecznej odległości trzaskałem księżycem, jednak wydropił jedynie 14 shardów.

 

Mieszane mam odczucia wobec tego umożliwienia zmiany specjalizacji ot tak, plusy są oczywiste, ale nielogiczne niestety jest obecnie posiadanie na przykład 4 druidów, każdy z inną specjalizacją(chyba że dla picu, tj. innych polimorfii).

 

Na jakim mniej więcej poziomie można solować raidy z Krucjaty?

 

No i Wojnar- kupiłeś token w domu aukcyjnym na przedłużenie gry, nieprawdaż? On się od razu aktywuje, czy jest w ekwipunku, czy gdzieś na poziomie menu, wyboru postaci? Zastanawiam się nad kupnem na przyszłość(gdy się dorobię oczywiście), bo cena się zmienia i chociaż jest opcja wykupienia go ze wspólnej puli postaci, to jednak mogą być w przyszłości inne ceny tego i w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Jak alliance to human a jak horda to blood elf. Obie wersje żeńskie oczywiście

Akurat Draenei facet ze swoją postawą najbardziej się w mojej opinii nadaje na Paladyna, bądź DK... Chociaż oczywiście padło na elfkę. Ale bez trzaskania inwazji, ta gra robiła dla mnie questami i eksploracją świata, chciałbym, aby pewne awatary miały jakieś inne wspomnienia, niż grind demonich...

 

Inna kombinacja to gnom mnich, kojarzy mi się z zapaśnikiem z 12 prac Asterixa, choć tu by się oczywiście chciało pandę, bo co innego tak pasuje do pand jak monk?

Odnośnik do komentarza

ehh, swędzi mnie na wowa. zakończyłem przygodę na 78 levelu w WOTLK, wszedłem pół roku temu na konto, okazało się że zostało shakowane i postać poszła się yebać :cool:

 

no ale ja nie o tym, bardziej chodzi mi o swędzenie. to co ja bym musiał teraz kupić żeby być na bieżąco? tylko legion?

 

no i jak grać, od początku przez wszystkie dodatki?

Odnośnik do komentarza

ehh, swędzi mnie na wowa. zakończyłem przygodę na 78 levelu w WOTLK, wszedłem pół roku temu na konto, okazało się że zostało shakowane i postać poszła się yebać :cool:

 

no ale ja nie o tym, bardziej chodzi mi o swędzenie. to co ja bym musiał teraz kupić żeby być na bieżąco? tylko legion?

 

no i jak grać, od początku przez wszystkie dodatki?

 

 

1) najpierw bym pogadał z Blizzard support czy nie moge popatrzeć i cofnąć, 

2) jeśli zamierzasz grac na tym koncie, to masz juz masz WOD (do lvl100) wiec tylko wystarczy kupic Legion (Legion tez da ci lvl100 boost wiec możesz na dzien dobry zaczynac)

3) jesli nowe konto to tak jak wojnar pisze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...