Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mniemam lokacje skalują się do poziomu naszej postaci?

Obecnie (czyt. wciąż) robię Stormheim i ten miks nordyckich klimatów i zaginionych technologii mnie dość rozpierdzielił, czegoś takiego się nie spodziewałem.

Szkoda, że można mieć tylko jednego Demon Huntera na serwer, chciałem pokazać znajomemu pierwsze misje, a tu nawet pobawić się w kreatorze nie da :/ Może za parę dodatków się znormalizuje.

Są jakieś dobre miejsca do robienia golda? Myślę nad natrzaskaniem tego dość, aby nawet token kupić.

Odnośnik do komentarza

Apka juz dostepna, mozna spokojnie w pracy wysylac roboli na misje

 

e; mainuje rogala w tym dodatku, niebo a ziemia w porownaniu do warriora jezeli chodzi o damage i utility. Jakie ja akrobacje musialem robic zeby ubic rare/elity na warku a tutaj to praktycznie schodza ciut wolniej niz normalne moby jak odpale cd. No i jak robilem instance to ok 120-140k dps a dalej za mna 60-80k dh czy dk. Tylko czekac na nerfbat

Edytowane przez teddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też mainuje rogala, assassination ma lipny AoE odkąd poisony nie robią damagu, ale na single-targecie spokojnie idzie zdublować inne klasy :P Burst (jeszcze w połączeniu z BLem) kosmiczny, garota + rupture z vanisha + Vendetta (niższy cd z artefaktu) + szybszy bleed + Kingsbane = recount wybucha.

Do tego finta i cloak of shadows dla redukcji dmg, self-heal co pół minuty, kidney shot + kick i można zyć :)

Odnośnik do komentarza

 

 

nie chce mi sie od zera zaczynać postaci bo to jest mega nudne, a wskoczenie odrazu na 100 level imo trochę wrzucenie na głęboką wode i zbyt duży natłok informacji. inaczej chciałbym powoli ale nie jestem cierpliwy xd

Możesz od razu DK wybrać, nawet jak nie masz innej postaci na koncie i trzaskać od krucjaty. Kwestia czy Ci klasa pasuje.

 

Wczoraj do północy robiłem i po 12 na chacie pojawiały się informacje, że levele się odblokowały i w ogóle, więc chyba poszło dobrze.

 

Demon Hunter startuje na 98.

Te boosty i tak daja pseudo szkolenie z roli DPS zanim wypuszcza cie w swiat.

 

 

To jeszcze wracając do tematu- jest teraz opcja w kreatorze zrobienia se trialowej postaci- masz ileś tam minut/godzin na przetestowanie danej klasy(z wybraną specjalizacją) na setnym poziomie, jest ponoć samouczek na statku powietrznym i potem robisz dodatek... Pod warunkiem, że zamienisz trialową postać w normalną za pomocą tokenu na 100lvl(chyba każdy go dostaje przy kupnie Legionu?).

 

Ja powolutku dopiero 108 i 1/2 lvl, w Val-sharah zrobiony główny wątek ( :/ ), teraz poboczne i może od razu skoczę do Suramaru, bez Highmountain, bo jest tam pewien zarąbisty wierzchowiec o ogromnych możliwościach w kwestii budowania loreu własnej postaci... No i stylowy.

Odnośnik do komentarza

Shiet, drugi zestaw world questów od Withered zrobiłem i znowu nie dropło Torn Invitation. Jakby komuś się udało, to po zrobieniu chyba czterech 12h misji w hubie będą mogli zdobyć przezarąbistego wierzchowca:

foxmount.jpg

Mi się w czwartek subskrypcja kończy i nie wiem czy gdybym jutro jakimś cudem dostał kolejny zestaw, to coś bym zdążył ugrać. Oby do następnego lata nie wywalili go z gry, bo nie chcę go przewalić jak łosia.

Możliwe, że spróbuję jeszcze zrobić achievementa za Throne of Thunder, dostaje się fajnego pterodaktyla, tylko do tego trza min. dwóch osób już na wyzwanie z pierwszym bossem.

Odnośnik do komentarza

No ja juz prawie 50 razy i Al'ar jeszcze nie dropnal, wiec możliwe ze niedlugo, Polecam Rarity addon, zlicza wam ile raz juz mob/boss został zabity dla mount/pet

 

52 razy i jest (plus pochwale sie odrazu kilka innymi ciekawymi mountami co uzywam

 

wF2nm4j.png

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...