Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

ehh, swędzi mnie na wowa. zakończyłem przygodę na 78 levelu w WOTLK, wszedłem pół roku temu na konto, okazało się że zostało shakowane i postać poszła się yebać :cool:

 

no ale ja nie o tym, bardziej chodzi mi o swędzenie. to co ja bym musiał teraz kupić żeby być na bieżąco? tylko legion?

 

no i jak grać, od początku przez wszystkie dodatki?

Odzyskaj stare smieci, dodaj Battle.Net mobile authenticator to ci nie beda jumali konta (swoja droga jakies proste haslo miales chyba - takie same jak na forumkach internetowych obstawiam i poczcie), zmien hasla...

Tak jak juz pisali - kupujac Legion (i czas gry oczywiscie) dostajesz jeden lvl100 boost. Postac ma gear na ilvl640.

Demon Hunter zaczyna na 98, ale jak zakonczysz DH entry zone to masz 100 i podobny ilvl (chyba 680).

Jesli wracac to idealnie teraz. Mozesz dobic do 110, zrobic LFR i dungeony i odpuscic - ja pewnie tak zrobie.

Odnośnik do komentarza

To tak gdyby ktoś nie planował dłuższego pobytu w Azeroth: LFR pierwszego rajdu, Emerald Nightmare, dzieli się na trzy części i otwiera się kolejno 27 września, 11 i 25 października. Następny ma być patch 7.1 z weekly Mythic Karazhanem, ale na 5 osób, a gdzieś po drodze jeszcze otworzą Nighthold.

 

Oby nie padły w nocy serwery, mam zamiar siedzieć do rana (ostatnim razem nocka poszła podczas launchu MoPa...).

Odnośnik do komentarza

jak coś bym proponował zacząć od darmowego starteru, pograsz sobie do 20stego levelu, jak ci sie spodoba to battlechesta wtedy. 

O! właśnie, możesz kilka klas popróbować, każdą do tego 20 poziomu dobić i potem zacząć od najfajniejszej- osobiście mój pierwszy typ jest główną postacią, ale każdy ma inaczej.

 

Też niedawno zacząłem i wkręciłem się jak nie wiem co, nie oczekuj jednak od gry wyzwania poza przeciwnikami ze złotą ramką, miałem ostatnio walkę z 10cioma wrogami po kolei, bez przerw i na luzie położyłem towarzystwo, a za eksperta się nie uważam.

 

Czy jest odczuwalna różnica w oczekiwaniu na znalezienie grupy przez grę, jak jest się na serwerze low, medium, high? Zastanawiam się nad dobiciem na inwazjach DK do 70 poziomu, bo nie jestem pewien gdzie zacznę z łowcą demonów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde mole dopiero z roboty wróciłem , w te kilka dni udało mi się wbić 72>100 DK i maga 20>91(właśnie expie liczę że 100 pyknie w 2-3 godzinki do premiery) ale wbijam kod na LEGION z cdkeys i wielka niespodzianka mnie spotyka bo okazuje się że dostaje się boosta do 100lvl (myślałem że tylko pre orderowcy dostaną co kupią droższą wersję gry) więc podbiłem sobie pandarena monka. Super wkońcu jakoś te konto zaczyna wyglądać tylko jeszcze najgorsze przedemną ( profesje to katorga ) , no i main jak był od TBC tak do teraz Rogue(Outlaw rządzi , jeszcze transmog pirata i będzie kozak) przynajmniej jak dla mnie najciekawsza klasa .

Odnośnik do komentarza

Panowie, a jak prezentuje się sprawa wymagań podanych na pudełku względem tego na jakich sprzętach gracie? Czuję niesamowitą chęć powrotu do WoWa, ale wiem, że gdy już wsiąknę to inne gry oleje. Dlatego jaki komputer daje sztywny klatkaż 60+ przy ustawieniach medium/high (liczone w raidach 10 i battlegroundach)? Możliwie niskim kosztem.

Odnośnik do komentarza

Nie zdążyłem na jednej postaci wymienić shardów, illidari znikli ze Stormwind i pewnie spod Ogrimnaru. Waluta na razie jest, ale czy zostanie/będzie ją można gdzieś wymienić to inna sprawa.

 

Jeszcze inna sprawa to to, że nie mogłem kupić innych rzeczy prócz nietoperza(który nie przypisuje się do konta od razu) i glewii warglaives, reszta wymagała setnego poziomu aby je kupić i kurna nie mogłem se zapasów na przyszłość zrobić  :whyyy: Oby te zwierzaki były coś warte za parę lat.

 

Tym samym wracamy do zbierania ziółek, warzenia mikstur i mordowania... obecnie potomków Malygosa.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

No troche blizz zyebal bo 23.30 juz dostawalem w ineaxjach po 30exp za moba wiec zostalem na 96lvl magiem.

O tej porze to ja wczoraj poszedlem spac :D

Dzis pewnie dopiero obczaje (na becie dalem grac znajomemu) Legion.

Ostatecznie skonczylo sie na 8 postaciach na 100 (6 horde i 2 ally).

Zabiore sie za swojego druida (feral) najpierw, a potem pewnie za reszte. Zalezy jak bedzie szlo levelowanie i czy bedzie jakas banalna opcja robienia golda na altach zerowym wysilkiem (np. jak to bylo w wod z garrisonami).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...