Skocz do zawartości

Tenis


Rekomendowane odpowiedzi

A Ty kim jesteś? Każdy tutaj i w innych tematach sportowych to teoretyk, który zna się na sporcie lepiej niż trenerzy i sami sportowcy.
Ale ja jedynie zapytałem czy debel czasami nie wpływa na utratę sił, a potem dodałem rozmowę z Igą w której to potwierdza. Nikomu nie narzuciłem zdania, ja nawet nie wyraziłem swojego zdania w formie stwierdzenia. A od razu znalazło się gro znawców którzy widzą najlepiej jak działa sport na zawodowym, światowym poziomie, a jedyną dyscypliną w jakiej mogą brać udział na takim samym poziomie, jest żarcie chipsów na czas.

No i ja w tenisa grałem. Ciekawe czy któryś z nich kiedyś trzymał w ogóle rakietę w ręku, że piszą bzdury o małym zmęczeniu, bo nawet na żenująco niskim poziomie można się zajechać na korcie
Odnośnik do komentarza

Sprawdź sobie Azarenkę, 31 lat, dawno po swoim prajm tajmie i 17 spotkań z rzędu , w tym wiele trzysetowych. Iga jako młódka, której idolem jest Nadal nie powinna mieć z tym problemu bez względu na to co mówi, bo tam każdy jest zmęczony, ale współczesna regeneracja i medycyna sprawiła, że tenisiści już nie kończą kariery w wieku 30 lat, tylko mogą ją przedłużyć do 40. Wszystkie mecze czy w singlu, czy w deblu były szybkie i łatwe.

 

 

https://www.tennisexplorer.com/player/azarenka/?annual=2020

 

 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

No i ja w tenisa grałem

 

Ale bym cie przegonil na korcie moim nowym babolatem :banderas: no ale ze dalej nie widzisz roznicy singiel vs debel to trudno

 

 

Wracajac do Iguany to ja sie tylko boje zeby glowa wytrzymala. Sporo szumu sie narobilo ostatnio, wszyscy swieci juz jej gratulowali, teraz presja jest na niej, szansa na final. Chociaz w tych ostatnich meczach byla mocna, psycholog w sztabie nie na darmo. Dobra dosc pyerdolenia, dawac meczyk

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wkurwia mnie to pompowanie balonika WE WSZYSTKIM w Polsce. Nawet jak Lech wygrał w eliminacjach to teraz pierdolą że każdy w grypie LE jest do ogrania. 

 

Na Igę Świątek narzucili już taką presję, że cudem jest, że ona na kort wyszła. Niech dadzą jej święty spokój i skupić się na turnieju.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie w sobotę szanse są, ale niezbyt duże jeśli będzie Kvit. I tak jak teraz wszędzie ją wywalają w kosmos, to jak w sobotę przegra to wy(pipi)ie się medialnie z takim hukiem, że nie będzie to fajne...

I to jest właśnie patola polskiej mentalności. Tak samo z Kubicą. Nie idzie to jadą jak po szmacie, i kibice i portale. Ale wystarczy, że w kwali dtm nagle 7 miejsce i już nagłówki wszędzie że Kubica Bóg i złomem w czołówce

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Colin napisał:

no właśnie, i to może być problem. jednak chyba wolałbym Kvitovą. więcej błędów, szczególnie przy dłuższych wymianach. no nic, zobaczymy w sobotę. co by nie było to już jest świetny wynik jak na nastolatkę.

Zgadzam się. Kwitowa jest tylko wtedy groźna, jak ma dzień, a wczoraj nie miała. Inna rzecz, że Kenin była na nią doskonale przygotowana taktycznie. Na Igę też się przygotuje, dlatego uważam, że Zosia jest trudniejszą rywalką. Dodatkowo za nią przemawia fakt, że była już mistrzynią Wlk Szlema i umie sobie z tą sytuacją poradzić mentalnie. Boję się tylko, że jak Iga przeputa to zacznie się u nas nagonka jak swego czasu na genialnego Deynę po nie strzeleniu karnego Argentynie. Innymi słowy zamiast docenić ogromny sukces Igi (19 lat!) jakim jest dotarcie do finału RG to utopią ją w hejcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...