Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie sixaxis ma tylko jedna wade, a mianowicie jest za lekki. czasami grajac w ninja gaiden mam wrazenie ze zmiazdze tego pada. na ps2 i Obox pierwsze co zawsze robilem w grach to wylanczalem wibracje w padach, nie wiem czemu ale strasznie mnie ona irytuje. dodam tylko, ze w ogole nie gram w samochodowki ani latadelka, wiec nie bede sie wypowiadal czy w tego typu grach wibracje sa potrzebne czy tez nie.

Odnośnik do komentarza

Są jakieś wiadomości a propos oficjalnej daty premiery i ceny w EU? Ja szukałem trochę w necie i nic nie znalazłem. Patrząc na ofertę sklepu PE wywnioskowałem dwie rzeczy:

1) po premierze u nas nie będzie wiele tańszy skoro SixAxis kosztuje 169zł

2) na eBayu też nie jest znacząco tańszy, więc chyba opłaca się brać w PE

 

PS. Dołączam się do pytania ile trzyma bateria?

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza

Ja jedynie podlaczalem pady od PS2 przez przejsciowki USB. Z tymi lepszymi przejsciowkami problemu nie bylo.

Po podlaczaniu przez te gorsze guziki na padzie byly poprzestawiane: X z kwadratem, trojkat z O, R1 z R2, L1 z L2, oraz zamienione osie w analogach. Jesli gra posiadala mozliwosc dowolnej konfiguracji przyciskow to ok. Jesli nie...;]

Odnośnik do komentarza

hehe laduje mi sie moj ds3 od 20min ( jak mowilem tak jzu go dostalem dzisiaj). wtym czasie zdazylem go sprawdzic na Uncharted - no wobracja... przyjemna przy strzlaach i skockach ale cala magia ds3 zaczyna sie w warhawku- keidy wlanczacie dopalacze czujecie ze lecice na pelnym ciagu plus jeszcze kino domowe daje czadu( tez niezle jest strzelanie z karabinu- wibracje ciagle) - tego mi brakowalo. Na Call of duty przez 5 min nic nei poczulem jeszcze nie iwem co jest grane czy call4 obsluguje vibracje czy nie ale nie mialem czasu tego sprawdzic. Co do budowy i wagi .. a wiec jest ciezszy ale to zrozumiale, wrescie czuje ze cos trzymam w raczkach a co do budowy to w przeciwienstwie do standardowego pada ze starter packa nie zauwazylem przeswitywania plastiku albo jest za ciemno ale chyba tego juz niema - wrescie jakis pozadniejszy material. Pada kupielm w sklepie spxextreme wtroek zamowienie, sroda wplata w czwartek pad juz byl czyli dzisaj . Odnosnie wytrzymalosci baterii plus sprawdzenia call4 jutro dam znac dzisija juz nie mialem czasu. Ale tego wlansie mi brakowalo. TV32 cale mam, kino domowe mam ale wibracje to 1/3 tego co daje kino domowe... dlamnie bomba.....

Aha co do triggerow i analogow jutro tez sprawdze dokladnosc itp. Kolo14 zdam relacje ....

Aha jak narazie POLECAM!!

Odnośnik do komentarza

A wiec... dziisj apogralem jescze troche na full naladowanym padzie.... liczac z tym co wczoraj gralem z 1,5 do 2 h - wynik - dalej 3 paski baterii a gralem w warhawka gdzie wibracje sa od wszytkiego od strzelania, wybuchow, dopalania itp wiec jak narazie nei jest zle.

Nastepnie odpaliem w/w warhawka na splitscreenie .. po lewej DS3 po prawe good old sixaxis.... Nie czulem zadnej roznicy jesli chodzi o czulosc analogow... strefa martwa tala jak w sixaxisie.... przynajmnije jak nie zauwazylem... co do triggera nie mam mozliwosci sprawdzenia... reszt aprzyciskow bez roznicy. Material z jakiego jest ds3 powteirdzam o sprawdzeniu pod slonce nie jest taki jak w sxs... wiec lepiej... co do wagi podpisuje si e tak jak wyzej .. 2x sixaxis...

 

Wlasnie tego brakowalo .. weirzcie mi , niektore gry odmlodnieja dzieki temu....szkoda tylko ze call of duty nie ma obslugi wibracji :(

Odnośnik do komentarza

Jak sprawa wygląda, jeśli chodzi o wibracje w grach z PSX i PS2. Jeśli już takie pytanie było , to sorki.

 

No i co najważniejsze dla mnie. Jak sa zrobione triggery? Dalej zjezdzają z nich palce. Dla mnie jest to szczególnie uciążliwe, jak za R1/L1 odpowiada palec wskazujący a za R2/:2 palec środkowy. Poprawili to, czy jest tak samo jak w Sixaxis'ie? Wolałbym wogóle, żeby było jak w DS2, ale niestety tak nie jest ;/.

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza

Metal@

Osobiście przetestuje dopiero DS3 w przyszłym tygodniu ale znalzałem odpowiedź na twoje pytanie na forum PS3 Site:

Jestem juz po kliku dniach używania DS3 i powiem tak...Bomba;-) Działa na starych grach z PS i PS2, probowalem z MGS 1,2 i 3 (chyba poraz kolejny będe przechodzil) oraz GoW 1 i 2;-) EXTRA;-)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...