Skocz do zawartości

Dual Shock 3


Rekomendowane odpowiedzi

15 kwietnia DS3 będzie dostępny w USA za 55$ (ok 128zł) czyli wnioskuję że u nas będzie za 55 Euro (ok 193zł). Czyli dobrze zrobiłem że kupiłem wcześniej import z Jap, bo nie opłacało się czekać ;)

 

OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ

 

Ja się swoim bawie od 2. miesięcy - nie wyobrażam sobie gry bez vibry.

Odnośnik do komentarza

Ja kupilem wczoraj.... i dochodze do wniosku ze jednak warto kupic ale tylko kiedy SIXaxis sie zespsuje bo dla samej wibry sie nie oplaca , przynajmnije na dzien dzisieszy. Gram w UT , bournaouta, motorstorma i wibra taja jakas nijaka, słaba (mam ustawione na najmocniejszą, na DS2 była wieksza) i wogole jej nie zauważam podczas gry.. jest czy nie ma - nie ma róznicy ...

Odnośnik do komentarza
Ja kupilem wczoraj.... i dochodze do wniosku ze jednak warto kupic ale tylko kiedy SIXaxis sie zespsuje bo dla samej wibry sie nie oplaca , przynajmnije na dzien dzisieszy. Gram w UT , bournaouta, motorstorma i wibra taja jakas nijaka, słaba (mam ustawione na najmocniejszą, na DS2 była wieksza) i wogole jej nie zauważam podczas gry.. jest czy nie ma - nie ma róznicy ...

Albo jak juz kupuje się drugiego pada, to lepiej shocka.

Odnośnik do komentarza

No ja kupiełm właśnie jako drugiego pada i jestem bardzo zadowolony! Może faktycznie (jak napisał LiSoQuan) same wibracje są lżejsze niż w starym DS2, ale za to mam wrażenie, że są bardziej różnorodne.

Nie wiem, może to siła sugestii, ale w takim motorstormie jak pukne w coś lewa strona pojazdu to i bardziej czuje się wibre w lewej ręce.

 

Ogólne wykonanie pada sprawia wrażenie dużo solidniejszego (nic nie trzeszczy, przyciski jakby lepiej się wciskały). Ogólnie bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza

Jak ktos nerwowy to mu siadaja... Nie bedac jakims wytrawnym graczem i szarpiac padami nie zdarzylo mi sie jeszcze galki popsuc w jednej grze... Nawet w PSP.

 

DS3 moim zdaniem ma identyczne galki i identycznie chodzace jak w Sixaxis zwyklym. Wydaje mi sie ze jesli ktos ma inne wrazenie to przez wage pada, a nie przez stan faktyczny.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Mój sixaxis ma już prawie rok i wszystko chodzi tak jak podczas pierwszego dnia grania. Znam osoby które strasznie wczuwają się w grę, a tym samym szybko niszczą pady bo po prostu nie mają wyczucia i klepią wszystko na siłę.

 

Pady dodawane do początkowych 60GB PS3 były do dupy. Po miesiącu mój pad nie nadawał się do niczego :blackeye:

Za to, do mojej nowej czterdziechy jest znakomity i naprawdę dobrze zrobiony.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przyszedł mi Dual. Na razie będzie czekał w kolejce aż drugi sixaxis wyzionie ducha. Pierwszy axis wytrzymał mi kupe czasu ale UT3 go dobił. Mam tylko nadzieje, że te duale są troche solidniejsze bo przy tej ilości fpp'ków gałki nie wyrabiają. Wielka szkoda, że już nie robią takich padów jak pierwsze duale do psx'a - nie do zajechania. A teraz te nowe troche zajeżdżają tandetą...

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie czy wam grzechocze któryś z silniczków. Nie pamiętam jak było na początku, ale gram dużo w Folklor i tam się macha padem, a przy niektórych folkach trzeba go szybko potrzącać w górę w dół. I najlepiej się to robi, trzymając go za jednego roga i tak machając. I tak się zastanawaim czy troche nie rozluźniłem mocować lewego silniczka :D

Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć, że Dual Shock 3 to jednak super wybór. Od czasu kupna grałem tylko na nim, ale teraz chciałem sobie go podładować i wygodnie grać bez kabla. No i grałem w Folklore bez wstrząsów i po prostu nie mogłem się nadziwić ILE MI BRAKUJE. Dopiero jak zabraknie wibracji czuje się, że to jednak duża zwiększa doznania, a Sixaxis plus wibracje miodzio. Kto gra w Folklore i wie jak tam używa się Sixaxis wie o czym mowie. Dziwne, że jak zacząłem grać na Dual Shock odrazu po kupnie to myślałem. "Fajnie, że wibruje, ale to nic specjalnego". Jak pograłem bez to już raczej nie chce tego powtarzać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...