Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się niezła konkurencja dla Super Stardust w postaci Gravity Crash. Gra wygląda naprawdę świetnie.

 

Gravity Crash na PSN

 

"Port" z Atarynki :) i byc moze z innych sprzetow - ja gralem na Atarii - gierka genialna owczesnie, ale ten trailer srednio mnie przekonal, nie mniej jednak - zakupie ;)

Bardziej zainteresowal mnie PJ Shooter - moze byc ciekawie.

Szykuje sie tez na diggera a Trash Panic wlasnie zasysam - jest to "grywalne" ?

Odnośnik do komentarza

No wlasnie czemu nie ma SH juz? bo nie jestem w temacie? :(

 

Co do FF7, nie wiedzialem ze ta gra ma taka moc nadal. Fabula rzadzi, akcja od poczatku, az chce sie grac ;). Gdyby ta grafika byla lepsza, mowia ze grafa jest na drugim miejscu, ale niestety o FF 7 mam w pamieci zdanie ze miala niesamowita grafe. Chyba nie skoncze tego kolejny raz, bo nie chce sobie psuc wspomnien. Co tu duzo mowic grafika odrzuca, nie ma juz tego efektu co kiedys. Gdyby kiedykolwiek wyszedl remake, bylaby to najlepiej sprzedajaca sie gra w historii ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam inaczej myślę... Do dzisiaj gram na emulatorze PSX w klasyki i dla mnie grafika jest momentami lepsza niż na current-genach. Jest parę kwestii takich, jak np umówność grafiki, podobnie jak w książce, człowiek sobie musi dopowiedzieć coś, tutaj dorysować, wyobrazić. dla mnie to jest magią ery PSX. niegdyś hiperrealistyczne doznania stają się tylko zlepkiem pixeli, który należy wręcz interpretować. Jak dla mnie PSX przeżywa drugą [trzecią, czwartą, piatą?] młodość...

Oczywiście powyższe stwierdzenie jest wielce subiektywne, dlatego nie zgodzę się z MichAelis, że grafika odpycha :*

Edytowane przez Hysz
Odnośnik do komentarza

A ja sobie pykam w klasyki z PSX na moim PSP, i to jest zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Kupiłem Resident Evil, odpaliłem przez PS3... masakra jak ta gra wygląda na dużym tv. Skopiowałem na PSP i już oprawa nie przeszkadza, spokojnie można grać.

 

Michaelis, Silent Hill był kilka dni, później go usunęli (nie wiadomo dla czego). Kto kupił ten szczęściarz, kto się ociągał, ten ma pecha ;)

Odnośnik do komentarza

Przy przerzucaniu save z PS3 na PSP dostaniesz pytanie, czy chcesz go skonwertować na format obsługiwany przez PSP. Jeżeli dasz "Yes" będziesz mógł grać na tym save na PSP. Obecnie robię tak, że gdy mam czas przechodzę na PSP, a później ładuję save na PS3 gram ile dusza wlezie, pod wieczór zgrywam na PSP i gram dalej.

Odnośnik do komentarza

Goła szpila, żadnych modyfikacji w soft. Różnica jest w emulacji, bo można co prawda odpalić sobie przykładowo z wygładzaniem grafiki na PS3, albo w kilku konfiguracjach "Zoom/Widescreen" na PSP, ale nie jest to coś, czego nie było choćby na PS2 gdy się odpalało gierki z PSX. W przypadku gier wielopłytowych jak FFVII z menu mamy możliwość wybrania którą płytkę chcemy uruchomić. Tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...