Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie właśnie wchłonął Wolfenstein 3D !! Wiecie, że ta gra ma trophiesy ?! Moja mina kiedy zobaczyłem wyskakującego trophiesa po ukończeniu pierwszej planszy - bezcenna :) Przy okazji ta gra cofa mnie do lat dzieciństwa kiedy to grało się właśnie w Wolfa, Dooma :) Mistrzostwo świata !! 100% trophiesow zrobie w tej grze dla uczczenia tej legendarnej gry :) Zostały mi jeszcze 4 epizody :)

Odnośnik do komentarza

Final Fantasy VII, to obecnie najchętniej ściągany tytuł z wirtualnych półek PS Store. Resident Evil, którą można pobrać z PSN od dwóch tygodni, także został przyjęty ciepło.

http://www.ps3site.pl/final-fantasy-vii-na-szczycie/18759/

 

Amerykański system klasyfikacji gier ESRB po raz kolejny zdradził zamierzenia twórców, odnośnie tego co planują wydać w najbliższym czasie. Final Fantasy VII nie będzie już jedyną grą z tego cyklu w kategorii klasyków PSone na PS3/PSP. Już niebawem dołączy do niej inne kultowe RPG z tej serii, pt. Final Fantasy Tactics

http://www.ps3site.pl/ofensywy-square-na-p...g-dalszy/18777/

 

FFT na PSN :]

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Gunstar Heroes jedna z najmiodniejszych popierdułek z PSS, gra naprawde warta tych 5$.

U mnie troszkę sobie czeka na lepsze czasy, ale brat w jeden dzień zrobił 100% pucharków więc są chyba w miare łatwe.

Odnośnik do komentarza
Swoją drogą świetna sprawa z tymi klasykami, cena przystępna tym bardziej jak się składa to już w ogóle. Nie pogardziłbym Chrono Crossem, Legend Of Mana czy Vagrant Story.

Ja właśnie odstawiłem KZ2 i inFamous na rzecz FFVII. Odpaliłem z zamiarem przypomnienia sobie jak to wszystko chodzi i wygląda. Do gierki miałem zabrać sie na poważnie za jakiś czas, obecnie mam 11 godzin i wsiąkłem całkowicie. Genialny tytuł, a w kolejce czeka Resident Evil i Crash3, a jutro dojdzie MGS. Powrót do przeszłości na całego :)

 

Poproszę jeszcze o jrpg od Square, plus Suikoden 2 i kilka(naście) innych perełek z PSX.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...