Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Czy AC II z PSS z jest w ver. PL? Ktoś wie? Z góry dzięki za info.

 

E: Dobra, już się dowiedziałem - nvm...

Czyli po polsku, czy angielsku?

 

angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański - polskiego brak

Odnośnik do komentarza

Plants vs Zombies 55 zł lol

Dobrze, że jest demo bo patrząc na recenzje (9.0 IGN, 8.5 Gamespot) skusiłbym się i wtopił kasę... Dawno nie widziałem tak prostackiej i nudnej gry tower defence, która nie oferuje prawie żadnych możliwości strategicznych. Jedyne co odróżnia tą grę od Fort Commander z Minis to przyjemna oprawa.

Odnośnik do komentarza

Modlitwy zostały wysłuchane na US store ukazał się klasyk z PSX-a Harvest Moon: Back to Nature.

Ale jaja i szok ;] jestem ciekaw czy u nas też go dadzą.

A ja ciągle czekam na Dino Crisis 2 i Hogs of War :( Może kiedyś się doczekam.

 

2 lata przeszło czekałem na Harvesta hehe więc nie załamuj się ;]. Ale uczucie gdy wchodzisz i widzisz "wymarzonego klasyka" bezcenne tym bardziej, że żadnej zapowiedzi Harvesta nie było - przecieku.

 

Hogs of War też z chęcią kupiłbym (czemu nigdy nie wydali sequela?), Chrono Cross, Legend of Mana, Sheep, Dog 'n Wolf no jest jeszcze parę klasyków na które czekam.

Odnośnik do komentarza

Ceny niektórych z tych gierek, to lekka przesada. Ile w przybliżeniu zajmuje przejście Shanka, bo właśnie rozważam zakup, ale z drugiej strony szkoda by mi było wydać 5 dych na grę na 2 godziny?

 

Shank jest świetny ale 5 dych nie jest wart. 50 zl warty jest Trine. Shank pęka za jednym posiedzeniem. Wiadomo, że jeśli polujesz na trofea to zajmie Ci to o wiele więcej czasu. Niemniej jednak odradzam zakup... świetnej gry :) Dead Nation to kolejny dobry tytuł z debilną ceną tyle, że tam jest z 20 poziomów trudności i wszystko idzie zagrać z ziomkiem w multi. W Shanku do coop'a jest 5 plansz, które pękają w 2,5h.

 

Shank wary jest tej kwoty, a sama gra oferuje zarówno co - op, jak i tryb dla pojedynczego gracza. Warto wspomnieć, że multi ma inny tryb fabularny, zupełnie nowych bossów, et cetera.

Kupiłem sobie Metal Slug. To gra na 40 min. Czyli powinna kosztować tyle co baton Snickers.

 

Plants vs Zombies 55 zł lol

Dobrze, że jest demo bo patrząc na recenzje (9.0 IGN, 8.5 Gamespot) skusiłbym się i wtopił kasę... Dawno nie widziałem tak prostackiej i nudnej gry tower defence, która nie oferuje prawie żadnych możliwości strategicznych. Jedyne co odróżnia tą grę od Fort Commander z Minis to przyjemna oprawa.

Przeszedłem na PC i bawiłem się przednio. Oceny słuszne, a to, że są różne gusta, oczywiste.

Odnośnik do komentarza

Ograłem demo "Powrót do przyszłości" i wcale nie jest takie złe jak czytałem. Z drugiej strony, okropnie zmarnowany potencjał taka sobie to na maksa uproszczona, średnia przygodówka.

 

W sumie gdybym nie lubił filmu-trylogii to nie spojrzałbym na to. Jestem ciekaw ile będzie u nas kosztować pierwszy epizod i cały bundle.

Może się skuszę.

Odnośnik do komentarza

Modlitwy zostały wysłuchane na US store ukazał się klasyk z PSX-a Harvest Moon: Back to Nature.

Ale jaja i szok ;] jestem ciekaw czy u nas też go dadzą.

A ja ciągle czekam na Dino Crisis 2 i Hogs of War :( Może kiedyś się doczekam.

 

Oj Hogs of War było za(pipi)iaszcze, żadne wormsy w wersjach 3D świniakom nie podskoczą.

 

 

 

 

 

A jak macie 2,5m wolnego miejsca przed tv to gorąco polecam Kung Fu Live ! Zakupiłem już jakiś czas temu lecz nie chciało mi się przestawiać kanapy i zagrałem ino chwilkę "po skosie" pokoju, średnio wygodnie się grało. Przedwczoraj wpadł kuzyn, zrobiliśmy miejsce przed tv i tak wsiąkliśmy w tryb Komiks, że 4h minęło jak z bicza strzelił. Graliśmy na zmianę, pijąc hektolitry wody i kilka butelek izotonicznej chemii :). Pot lał się strumieniami a zakwasy mam do dziś... Ostatni raz tak dobrze się ubawiłem "ruchowo" przed konsolą za czasów ps2 i DDR'a. Wszelkie gierki z bogatej kolekcji eye toy'a na ps2 wymiękają przy Kung Fu Live.

 

Jest kilka trybów gry, w tym multi na max 4 graczy gdzie jeden gracz wygina ciało przed kamerką a pozostali kontrolują przeciwników za pomocą padów. Całkiem fajnie się to sprawdza w praniu :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...