Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie odnośnie Renegade Ops: do tej gry miał wyjść dodatek z dwoma nowymi pojazdami (a ci co kupili w ramach PSN Play mieli go dostać nawet za darmo), ale jakoś go nie widzę w PSS. On był tylko dla tych co kupili na premierę i w ramach PSN Play? W ogóle wyszedł już ten dodatek? Coś o tym wiadomo?

Odnośnik do komentarza

Co prawda cena to nie jest jakaś mega okazja ale polecam From Dust (jest obecnie w promocji za 36zł - normalnie chyba 55zł). Bardzo ciekawa gierka. Mam nadzieję, ze w przyszłości pomysł i system (silnik fizyczny) zostanie jakoś rozwinięty. Może na następnej generacji...

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie odnośnie Renegade Ops: do tej gry miał wyjść dodatek z dwoma nowymi pojazdami (a ci co kupili w ramach PSN Play mieli go dostać nawet za darmo), ale jakoś go nie widzę w PSS. On był tylko dla tych co kupili na premierę i w ramach PSN Play? W ogóle wyszedł już ten dodatek? Coś o tym wiadomo?

 

Hmm, pierwsze słyszę o jakimś DLC dla preorderowców, ale było by miło gdyby jakieś się ukazało. Najlepiej oprócz nowych pojazdów aby dodali też nowe misje, albo całą historie :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie odnośnie Renegade Ops: do tej gry miał wyjść dodatek z dwoma nowymi pojazdami (a ci co kupili w ramach PSN Play mieli go dostać nawet za darmo), ale jakoś go nie widzę w PSS. On był tylko dla tych co kupili na premierę i w ramach PSN Play? W ogóle wyszedł już ten dodatek? Coś o tym wiadomo?

Hmm, pierwsze słyszę o jakimś DLC dla preorderowców, ale było by miło gdyby jakieś się ukazało. Najlepiej oprócz nowych pojazdów aby dodali też nowe misje, albo całą historie :)

Blog.eu.ps: "When Renegade Ops is purchased through PLAY, purchasers will receive a Vehicle & Character Pack with two new vehicles and special weapons."

I właśnie dziwię się, że tego DLC nigdzie nie ma (i ani Sega, ani Sony się z tego nawet nie wytłumaczyli). Może to przez to, że deweloperzy mieli problemy z wersją PC (której premiera była ciągle przekładana) i nie mieli czasu na to dlc, chociaż od pecetowej premiery też już minął ponad miesiąc. Albo np. darowali sobie takie DLC, a wzięli się za jakieś większe z nowymi misjami (z czego również bym się bardzo cieszył :D ). No ale i tak podejrzane, że Sony/Sega nie wywiązało się z tego bonusu.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

hej powiedzcie mi czy te gry ,które sie na trofea złapały to je mają?....czy naprzykład jak ściągne red dead....ten za 119zł z udead nightmare to będą trofea?Bo rozumiem ze to jest pełna gra i dodatek ów?NO przynajmniej tak tam podtym napisano tylko chce potwierdzenia aby niepotrzebne kase wydać jak to było z saints row 2(kaszana)

Edytowane przez m_waszka
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z posiadaczy Outland próbował grać kooperacje online ? Wczoraj odpaliłem i niestety tytuł jest niezdatny do gry przez neta oferując lagi na poziomie 2-3 sekund :(

Próbowałem z dwiema osobami z listy znajomych. Z pierwszą (kilkakrotnie, ostatnio jakiś miesiąc temu) lagowało jak cholera, nie szło grać. Z drugą (jakiś tydzień temu) wszystko pięknie działało, zero lagów. Z tego co kiedyś szperałem w necie, sporo osób ma problem z online w Outland, niezależnie od łącza. A szkoda, bo razem gra się super.

Edytowane przez Mariusz S.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś kojarzy za ilę będzie Oddworld: Stranger's Wrath ?

Myślicie, że zdrapka 100 zł styknie na Trine 2 i Oddworlda ?

Oddworld ma kosztować 13 Euro (u nas pewnie gdzieś 55zł), a Trine 2 na steam'ie też kosztuje 13 Euro (więc wątpię, żeby w pss było drożej tym bardziej, że jeszcze czekamy dwa tygodnie dłużej). Więc raczej stówka nie starczy. I jakby ktoś nie pamiętał - to oba tytuły mają premierę 21 grudnia.

 

teraz pytanie za 100pkt. Sideway New York, jest na PS3/PC, czy też może jest na PSP? :)

Nie, SNY nie ma na PSP.

Odnośnik do komentarza

Ktoś kojarzy za ilę będzie Oddworld: Stranger's Wrath ?

Myślicie, że zdrapka 100 zł styknie na Trine 2 i Oddworlda ?

Oddworld ma kosztować 13 Euro (u nas pewnie gdzieś 55zł), a Trine 2 na steam'ie też kosztuje 13 Euro (więc wątpię, żeby w pss było drożej tym bardziej, że jeszcze czekamy dwa tygodnie dłużej). Więc raczej stówka nie starczy. I jakby ktoś nie pamiętał - to oba tytuły mają premierę 21 grudnia.

 

 

 

 

A jest jakaś zdrapka pomiędzy 100 z 200 zł ? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...