Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak donosi Destructoid, szykuje sie jakas straszna obnizka gier z serii PixelJunk. Nigdy w zadna nie gralem i moze warto tym razem te male gry nabyc? Nie wiem tylko czy ta rocznicowa wyprzedaz bedzie dotyczyc tylko amer. PSNu, czy przyjdzie tez do nas :)

Nie gralem w PixelJunk Racer,ale slyszalem,ze nic specjalnego.Reszte warto brac,zwlaszcza Monsters(jesli lubisz gry typu tower defence) i Shooter

Odnośnik do komentarza

własnie skonczylem testować 4AM... fajne to jest! Dawno nie było żadnego music makera na konsolach (wii odpada) :)

 

do gierki/aplikacji łatwo się zniechęcić na samym poczatku, bo z intuicyjnoscia nie ma ona zbyt wiele wspólnego, nawet tutorial niewiele tłumaczy, jednak po treningu i ogarnieciu 'znaczenia kolorów' jest już całkiem fajnie :)

 

polecam, cena 29zł

Odnośnik do komentarza

Takiego maila dostałem godzinkę temu:

 

 

 

Dziękujemy za zakup Renegade Ops™ na PlayStation®3 z PlayStation®Store. Pewnie zastanawiasz się, gdzie się podziewa dodatek do gry, który obiecaliśmy.

A więc napotkaliśmy kilka przeszkód, które spowodowały opóźnienie w wydaniu Renegade Ops Reinforcement Vehicle Pack, oferującego dwie nowe postacie, Blazemo i Crystal. Przepraszamy, że kazaliśmy Ci czekać.

Dobra wiadomość jest jednak taka, że możesz pobrać dodatkowe materiały, realizując następujący kupon z kodem:

Aby pobrać nagrodę, udaj się do PlayStation Store z menu XMB™ systemu PS3™ i wybierz opcję „Realizacja kodów”. Następnie wprowadź 12-cyfrowy kod i wybierz „Kontynuuj”, aby uzyskać dostęp do materiałów.

Odnośnik do komentarza

Mimo że bieda z arcadowymi/scrollowanymi shooterami na ps3 (tutaj właśnie szkoda że nie posiadam xboxa) to postanowiłem poszukać czegoś na naszym PSS.

Najlepsze chyba w tym stylu SSHD i RO posiadam, zauważyłem że teraz nie drogo jest PixelJunk side scroller oraz Beat Hazard.

Mam pytanie do ludzi co posiadają owe gry, warto? Czy nie ma żadnych "ukrytych" haczyków oraz ogólne wrażenia.

PixelJunk side scroller wybrałem ponieważ lubie scrollowane shootery, tutaj głównie chodzi mi o poziom trudności, czy jest trudna oraz czy jest chociaż odrobina "bullet hellu" (jak jest łatwa, to szybko się przejdzie i tyle z gry, bo już zacznie nudzić)

Beat Hazard, połączenie stardusta z hmm nie wiem jak to nazwać, grą muzyczną? Ogólnie to powinienem zakupić na 90% ponieważ uwielbiam gry związane z muzyką/rytmiką, ale tutaj główne pytanie, czy nie ma żadnych haczyków, czytałem że można wgrywać swoją własną muzykę i gra automatycznie ustala poziom trudności. (btw. pozytywnie oczoje.bna gra :D)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...